ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Повністю згоден з колегою Бляшуком...Чому Хрінниківське в/с? Воно від Луцька у 30 км. "И это наша корова, мы ее доим"...Але щоб доїти, її треба годувати, берегти, і піклуватись про неї. І хоча-б у такий спосіб допогти їй. А ваші гектари, є ваші. Хто забороняє Вам з своїми колегами провести у такий спосіб подібну акцію? Відгукніться всі, хто там рибачить, і дійте. Це-ж благородна справа, і добровільна. Головне, думаю, почати. Хочеться вірити, що вдастсься.
    З повагою-Vikmen2011.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Рейтинг:
    3.317
    Все это хорошо! НО если-бы не эти местные сетки и электро удочки. В Хринниках, хотя-бы рибнадзор есть. На свои глаза видел ихнюю работу. ,,Молодцы!!!". Реагируют мгновенно!!!, и Не церемонятся, виноват, знадчит сразу штраф. Для малька есть перспектива выжить, а для НАС трофейная рибалка!!!, чево увы не скажеш про БАМ. Где стоит сетка возле сетки, да ещо услышиш пару реплик в свою сторону, потому что он видители рыбу ловит. Я думаю Хринныки вариант толковый. :applodesments:

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    We$t

We$t Рыболов

Рейтинг:
    361
    То які дії далі ? Де взнати про наступні кроки в акції, чим допомогти ?

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.909
    Зараз поки що обговорюємо. Наразі можете допомогти порадою стосовно організації збирання коштів та закупівлі молоді щуки. Питання погоджується з федерацією риболовного спорту.
    Поки що можна виділити слідуючі моменти:
    1. Щучку краще закупляти не меншу за 200 -300 грам.
    2. Запуск щуки краще планувати на кінець літа - осінь 2012 року ( потрібен час щоб зібрати кошти, плюс саме на осінь, напевно, можна буде закупити "товарного" малька.)
    3. Одним з способів збирання коштів можуть бути ящички в риболовних магазинах - потрібно домовитися з продавцями м. Луцька і м.Рівне.
    4. Є питання відносно відкриття розрахункового рахунку - потрібно почути пропозіції, обговорити як краще це зробити.
    5. Потрібно вибрати координаційну комісію, яка буде координувати всі організаційні питання, контролювати прцес збирання коштів.

• Нравится Нравится x 8
  5.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Консультувався сьогодні із колегами щодо можливості зариблення Хрінків. Пообіцяли посприяти із Держрибохороною та Екологічною службою у Рівненській області. Іншими словами, нам дають „добро” на цю корисну справу.

По суті до осені можемо і справді збирати кошти, а далі і здійснити задумане. Щодо збору коштів – пропонований варіант через риболовні магазини є найбільш прийнятним, хоч вже сьогодні отримав від одного Луцького магазину відмову (із етичних міркувань не називаю назви) щодо такого збору коштів.

Отже, можна опробувати два варіанти збору коштів у Акції „Зариблення щукою Хріниківського водосховища восени 2012 року”:
    1. Збір коштів робити у вигляді списків, де кожен бажаючий у риболовних магазинах м. Луцька, Рівного залишаючи якісь кошти сам вносить своє ім.”я та прізвище із вказаною сумою та власним підписом. Кошти тоді акумулюються у відповідному магазині.
    2. Зробити відповідні скриньки, у які усі бажаючі зможуть вкидати відповідні кошти у Акції „Зариблення щукою Хріниківського водосховища восени 2012 року”. Проте із самими скриньками (хто зробить, хто рознесе по магазинах тощо) також проблема.

• Нравится Нравится x 6
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.909
    :ura: Зелене світло ))) От і добре.
    Для початку пропоную обрати організаційний комітет. Я пропоную з 7-и чоловік. Голова плюс по три чоловіки від Луцька і від Рівного. Головою організаційного комітету пропоную обрати Вежанського Віталія ( В.В.В.) - по перше він добре відомий і волинським і рівненським рибалкам, по друге має досвід організації різноманітних рибацьких заходів. Кандидатура достойна. Віталік, погоджуйся ))). Від Луцька, якщо ніхто не буде заперечувати, в оргкомітет хочу запропонувати кандидатуру Вежанського В.В. (vikmen 2011), як людину яка має досвід проведення подібних акцій (зариблення). Можливо будуть інші пропозиції.
    По питанню збору коштів - було б добре відкрити розрахунковий рахунок в банку. Можливо комусь буде краще вносити кошти через банк, чи по перерахунку. Якби Віталій був не проти - було б добре рахунок відкрити на його ім"я.
    Я висказав свою думку. Можливо в когось будуть інші пропозиції ?

• Нравится Нравится x 4
  7.  
    Kubinec

Kubinec Рыболов

Рейтинг:
    1.265
    Я не против акции в Хрениках, просто хотел узнать причины почему именно водоем, который находиться далековато, Вы мне объяснили, что акция не только для Ровенских но и ещё две области.. - Что ж, пусть случит хорошим примером эта акция, и возможно не за горами обрыбливание других водоемов произойдет!
    Ах да, возможно идея не ахти какая, но озвучу.
    По поводу сбора средств на хорошее дело, ящики в магазинах и банковский счет - конечно да, но народ у нас мало доверчив, и самое главное ленивый!
    Как преодолеть недоверие - честно не знаю, а вот как упростить процедуру для ленивых, может способ который предложу будет весьма актуальным.
    В этом способе самая большая прозрачность возможна.
    Нужно купить симку, на которую будут переводиться средства пожертвований на акцию, и вести учет на сайте, что вот с такого то мобильного - поступила такая то сумма, даже если перевод осуществляется через банковское или любым другим способом, то отправитель может послать СМС в котором сообщит что вот отправил такую то сумму с такого то счета.
    Конечно тот кто будет вести учеты, малеха подустанет переноса учетности на сайт, тогда могут этот труд на вахтовую основу взять, неделю один, потом симка передается другому на вахту и т. д.
    А что бы сомнений не было в честности этой акции - все желающие могут увидеть всю отчетность на таком то сайте, то бишь каждый кто перечисление сделал, при желание сможет найти свой номер мобильного и сумму перечисления.
    А распространять об акции можно и в рыб магазинах, владельцы которых против не будут, другое дело брать отвестенность за сохранность содержимого в ящиках для пожертвований.
    думаю суть понятна.

• Нравится Нравится x 6
  8.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.909
    Я за. Тільки роз"ясніть процедуру зняття коштів з сімкарти. Плюс, напевно треба декілька сімкарт від різних операторів.
    Можливий ще один варіант. Розрахункова/кредитна банківська картка. На початку акції таку картку, щоб не виникало сумнівів в чесності, можна вкинути в один з ящиків по збору коштів і запломбувати. Інформація про надходження коштів також буде надходити на мобільний телефон, а виписки банку дадуть можливість мати інформацію про відправника коштів.
    Інформацію про надходження коштів можна наводити тут, в цій темі і дублювати на інших сайтах. Я міг би паралельно переносити на Рибалка.ком. Там вже створена подібна тема.

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт Сергуня. Ти часу дарма не тратиш, молодець...Балакав я сьогодні у нас на роботі на цю тему, хлопці за, і матеріально підтримають...Ми з тобою це перекашляєм, і у себе на підприємстві організуєм збір. Потім переведем кошти в загальну казну. Так, я згоден з колегами, потрібна звітність, і оголоска про хід збору коштів...А на рахунок сімкарт, я профан. А от банківська картка, те-ж не знаю, краще мабуть якби був рахунок у банку, але як це правильно зробити? Можливо хтось із форумчан підскаже. Гадаю і серед фінансистів є риболови. Колеги, підсказуйте. Чомусь Львів"яни замовчуються, адже я зустрічав їх на водоймі і не раз. Не будьте байдужі. Справа дуже корисна, і для нас,
    і для майбутнього.

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.909
    По збору коштів - дійсно треба все добре обговорити. Так щоб і кошти зібрати і щоб все було максимально порядно і прозоро.
    vikmen 2011, як член організаційного комітету давайте включайте інженерну мислю що до виготовлення прозорих ящиків для збору коштів.;)
    Колеги, пропонуйте кандидатури в організаційний, він же виконавчий комітет. Від Ровенчан хотілося б активності. Хто візьметься представляти акцію в м.Рівне і Рівненській області ?

• Нравится Нравится x 3

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей