ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Включаю...Ящички, виготовляти клопітка справа, є в продажу майже прозорі відра з кришками. Акуратно, відрізним кругом болгарки робим у кришці маленький надріз, для прокидування купюр. Проколюємо шилом в декілька місць отвори у відерці і кришці. Протягуємо тонкий дріт, або нитку у ці отвори, пломбуєм....А от де відтиск узяти? Відерце можна і обклеїти, знову питання--де взяти обклейку, яку не підміниш? На самому відерці логотип про акцію. Хто забезпечить опломбування? Де взяти пломбіратор? Це моя думка. Хтось із форумчан має інші, пропонуйте. Потрібна одностайність думок, "консенсус" по політ. фені.

• Нравится Нравится x 2
  2.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    З пломбіратором в нас на заводі вирішим. :gimmefive2:
    Спочатку треба визначитись з кількістю ящиків, домовитись з магазинами і від цього вже "плясати".

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    Рибовод

Рибовод Рыболов

Рейтинг:
    10
    Доброго дня колеги-рибалки.Я з радістю підтримаю дану акцію.Але ....Всім відомо який щука прожорливий хижак.Використання для зариблення 200-300г щуки може підірвати іхтіофауну вцілому,тому для зменшення ризиків використовують личинку вагою 0.5-3гр.Вихід личинки в природніх водоймах 5-30%,приріст за сезон 200- 800гр в залежності від кормової бази водойми.

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Нажаль в Хрінниківському водосховищі личинку щуки може вибити окунь і та ж верховодка, яка на цій водоймі часто веде себе як справжній хижак. Я особисто неодноразово ловив верховодку на воблери довжиною від 35 - и до 70 мм. Так ризикувати ми не можемо. Тому й потрібно запускати щучку не меншу за 200 -300 гр.
    Якщо ми назбираємо кошти на закупівлю хочаб пів тонни - тонну щуки, а це приблизно 2000 - 4000 тис. штук - це лише оздоровить водойму і зменшить кількість так званої сорної риби, тієї ж верховодки, дасть можливість розвиватись іншим видам риб: плотві, лину, карпу, лящу, тому ж карасю. Доречі, судячи з того, що я сам бачив в шлунках зловлених щук - саме верховодка там є її основним раціоном. Хрінниківське водосховище достатньо велике і таке зариблення буде йому лише на користь. Інша справа, що випуск щурят потрібно буде здійснювати не в одному місці, а в декількох місцях для більш менш рівномірного розповсюдження щуки по водоймі.

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Перепрошую панове, що не по темі, але наболіло. Приіхали мої сусіди з рибалки з Хрінниківського в/с. З уловом не ахті. Декілька окунців і плотичок. Але що хочу сказати, жерлиць розповідають, тьма. Вся водойма червоніє. А хвалять, що там у нас порядок, рибнагляд. Вчора були, розповідали що під лід навіть сітки серед білого дня протягували. А я казав і кажу, що там безпредел, браки окуповують. І рибнагляд із своїми контрольними виловами у нерестовий період з човнів. Сам це бачив, повідомив у обл. інспекцію, звідки отримав буцімто подяку, і що там дійсно проводять контрольний вилов. Може хто із форумчан розповість мені, що таке контрольний вилов, і як він має проводитись.Тоді розповім про той випадок детальніше. :злой:

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    bova

bova Рыболов

Рейтинг:
    294
    Зариблювати водойми це добра справа , але якщо водойму не контролювати
    То скільки туди не запустити риби все одно буде мало, сітки кілометрами , електрики , вночі підвохи не вилазять ,а рибоохорона на все очі закриває,, Там щеб порядок навести .

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Питання боротьби з браками звичайно серйозне. Але якщо міркувати на зразок : навіщо те зариблення - браки всерівно повибивають - толку не буде. Давайте починати з себе. Є можливість порізати сітку - ріжте. Коли є небезпека і самому справитись не можна - повідомляти рибоохороні. Було б добре, якби хтось повідомив телефони Волинської і Рівненської рибоохорони щоб вони були у кожного рибака.
    А в цій темі всетаки давайте зосередимся на питаннях Акції зариблення. Бо ми так з місця не зрушимо і щуку в Хрінниках не запустимо.

• Нравится Нравится x 6
  8.  
    Рибовод

Рибовод Рыболов

Рейтинг:
    10
    Контрольний вилов- це легалізоване бракон"єрство для потреб екології.Оскільки зараз квот на вилов для "промрибальства" не видають,то чиновники зберегли традицію їсти халявну річкову рибу в правовому руслі під виглядом "Контролю за видовим складом гідробіонтів" а щупачок,сомик і сазанчик ,повністю набиті ікрою,проходять міграцію "в останню путь" на ринки або в теплі кабінети ,навіть під час нересту.

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Рибовод,
    а не хочеш в Млинові організувати збір коштів на зариблення? У вас там напевне є магазини, що торгують рибальськими снастями ? От би й провів організаційну роботу.

• Нравится Нравится x 1
  10.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Запустимо ...Процес пішов. На зло бракам, хапугам і ін. нехорошим рибакам.

• Нравится Нравится x 2

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей