ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    В пунктах збору коштів на ящичках можна використовувати інформаційні плакати на зразок цих:

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  2.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Що стосується зарибка щуки. Є у Радивилівському районі Рівненської обл. господарства, що займаються розведенням та продажем малька:
    Нектар, СФГ Племенное и рыбоводческое хозяйство (реализуем мальков и товарную речную рыбу карп, толстолоб, амур, сом, щука)
    Адрес 01014 , с. Корытное, Радывыловского р-на, Ровенской обл.
    Руководитель Ткачук Василий Леонтиевич отдел сбыта 380 (3633) 43193 факс: +380 (3633) 42802
    Может еще где есть, попробую поискать. Этот приблизительно на одинаково расстоянии от Ровно и Луцка, но вроде как не очень далеко от Хрениковского водохранилища...

• Нравится Нравится x 4
  3.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Тільки що зв"язався з згаданим СФГ . Його назва "Джерела". Представник цього господаоства - учасник нашого форуму під ніком Рибовод вже розповів про нашу акцію в себе на підприємстві.
    Інформацію отримав слідуючу :
    - на початку травня можна закупити лічинку щуки по ціні до 250 грн за одну тисячу штук. Навіть при виживанні 5-10% в фінансовому плані це вигідніше ніж купляти 200 грамову щуку. Для закупівлі 20 тисяч штук лічинки щуки ( з розрахунку 5% це 1000 штук щучки) потрібно до 5000 грн. Але питання: чи встигнемо ми назбирати кошти до початку травня?
    - в жовтні, коли підприємство буде спускати водойми можна буде купити молодь щук по 200-300 грам по ціні 25 грн. за кілограм. Можна буде закупити її десь від 0,5 до однієї тонни. В грошах це 12 - 25 тис. грн. Підприємство може доставити щуку на Хрінниківське водосховище.
    Які будуть думки по цьому поводу ?

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Думаю надо начинать сбор средств, а там увидим на что по деньгам выходим...

Добавлено через 1 минуту
    Может до мая насобираем на личинку, а за лето-осень еще и на малька хоть что-то
    Ровенчане, давайте проявим активность! В "Сапсане" наверняка все бываем и таримся, кто близко знаком с руководством или "Главным продавцем", что бы решить вопрос по установке ящика для сбора средств или еще не решен вариант со способом сбора? Симки, банковский счет...

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Сергій. Я за другий логотип. Там ти відобразив назву акції, під якою тепер створена тема, мені вона подобається. Але...Мусиш ще випустити листівку, роз"яснення цієї акції, для чого вона проводиться. Давай включай інтелект і твори.
    А от на рахунок збору коштів:(моя думка)
    1 Можливо завести картку, з повідомленням рахунку (тільки щоб була звітність про поступлення коштів)
    2 Можливо у громадах оберуться лідери, які теж матимуть змогу аналогічно збирати кошти у своїх регіонах (містах) на подібні картки.
    3 Ящички для внесків теж будуть встановлені у магазинах рибальства, за згодою господарів.
    Потім усе зіб"ється до гурту і побачимо, що ми можем.... (наголошую, це моя думка, якщо є інші пропозиції--пропонуйте. В питаннях фінансування я профан)

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Я думаю встановлення ящиків як спосіб збору коштів - питання вирішене. Потрібно домовлятися з магазинами й встановлювати. Ящики повинні бути з логотипом акції. Я постараюсь логотипи замовити, щоб були одинакові на всіх ящиках. Але без згоди магазинів нічого не вийде. Потрібно домовлятись, тут на форумі збирати і узагальнювати інформацію щоб знати в яких магазинах буде проводитись збір, скільки ящиків з логотипами потрібно виготовити. Ми постараємось домовитись з луцькими продавцями.
    Питання по сімкартах і розрахунковому рахунку поки що залишається відкритим - дуже слизьке, може викликати багато підозр.

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Як варіант, який можна наклеювати на ящики може бути такий логотип акції:

Вложения:

• 2967.jpg
      2967.jpg
      Размер файла:
      151,3 КБ
      Просмотров:
      142
    • Нравится Нравится x 5
  8.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Мені подобаєьбся...

9.  
    Рибовод

Рибовод Рыболов

Рейтинг:
    10
    В Млинові не зможу організувати тому,що на даний час там не живу,тай рибні магазини останнім часом закриті.Попробую на роботі;весною масове зариблення ставків буду контактувати з багатьма небайдужими людьми-повинно вигоріти.

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    sgrey

sgrey Рыболов

Рейтинг:
    10
    Привет форумчане, хорошее дело. Могу помочь изготовлением ящиков т.к. имею отношение к рекламному делу. Акрил (оргстекло) закупим, а сделаю бесплатно (в свободное от работы время). Но необходимо обсудить кол-во и размеры.
    А на счет банковского счета, так "Горыныч" я думаю распишет что и как (он по этим делам).
    мои координаты 050-542-73-77 Саша

• Нравится Нравится x 4

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей