ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Будемо на вас розраховувати.
    Було б добре. Я надіюсь Андрій Валерійович відгукнеться.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    От меня:
    Дизайн и печать наклеек на ящики (бесплатно)
    Дизайн "сварганю" на выходных!

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго ранку Україно...Всім колегам доброго і вдалого дня...Душа радіє, що багато небайдужих. Жалко, що Львів"яни відмовчуються. Аби вони ще приєднались до нас...Можна тоді сподіватись на успіх у більшому масштабі. Я казав, що не один раз перетинався з ними на тих просторах. Сергій, у мене до тебе прохання, увійди до них на сайт і запропонуй, аби вони прочитали нашу тему. Я ще трошки мілко плаваю у компі, ти-ж знаєш...

4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Якщо можна порахуйте скільки буде коштувати оргскло на один ящик, якого розміру його краще зробити ?

5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Парни, я как раз в процессе трудоустройства после почти полугодичного "прогула" :), т.е. чем смогу - помогу, но время и возможности пока ограничены. Может через пару недель будет легче.

А насчёт банковского счёта лучше просто обратиться в любое отделение банка и получить консультацию - я специалист в несколько другой области :D...

На мой взгляд городить организацию и открывать счета в банке ни к чему... Надо выбрать доверенное лицо которое откроет карточный счёт с наиболее лёгкой возможностью пополнения (опять же проконсультируют в банке). Есть банки где карточку можно получить "миттево" - паспорт, ид.код + плата около 25 грн.
    Банк желательно крупный с возможностью пополнения этой карточки через многочисленные сейчас терминалы...

• Нравится Нравится x 2
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    А Ви не хотіли б бути такою довіреною особою ? Вас знають і рівненські, і волинські рибаки. Погодитесь ?

7.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    :(
    Я даже ни разу в этом году не был на льду :стыдно:, даст Бог устроюсь, войду в курс дела, появится свободное время...

8.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Шкода (((
    В мене є вільна картка Приватбанку ( зарплату отримую на картку Укрсибу ), але чесно кажучи не хочеться кривотолків. Можливо форумчани запропонують від себе кандидатуру довіреної особи, яку б знали й поважали по можливості більше людей.

9.  
    Ramil

Ramil Рыболов

Рейтинг:
    15
    як на мене я думаю "Горинич" бувби ідеальною кандидатурою карточку однозначно приватовську, робиться вона бистро мин 15 наскільки помню, й для поповнення майже в кожному маркеті є термінали, ще для точності їх можна пофоткать й виложить шоб люди бачили які саме

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Та отож. В Луцьку його також знають, багато хто їздив з ним на зустрічі волинських і рівненських риболовів, відгукуються з повагою. Горыныч, можливо всетаки погодитесь, заради доброї справи.

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей