ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    sgrey

sgrey Рыболов

Рейтинг:
    10
    Я постараюсь до вторника просчитать стоимость ящика. Размер, думаю 20х20х20 см хватит. Может подключу коллег рекламщиков-рыбаков.

Добавлено через 6 секунд
    Я постараюсь до вторника просчитать стоимость ящика. Размер, думаю 20х20х20 см хватит. Может подключу коллег рекламщиков-рыбаков.

• Нравится Нравится x 1
  2.  
    77dima

77dima Рыболов

Рейтинг:
    1.136
    пропоную такий варіант:
    1) визначити підпрємство (підприємця) в якого буде закуплено малька щуки
    2) взяти у постачальника реквізити
    3) розмістити на сайті форуму бланк платіжного документу з реквізитами
    4) проконтролювати постачальника випискою з рахунку (можна зробити звірку по сумах через "пости" учасників - хто скільки сплатив)
    5) отримати рибу на зібрані на рахунку постачальника кошти

відповідальність по податках буде на постачальнику, суму зібраних коштів можна контролювати

• Нравится Нравится x 5
  3.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    В планах є, щоб Акцію підтримали не тільки учасники форуму! Не всі мають доступ до нету, відповідно не всі зможуть відписатись!

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Проблема в тому, що при такій формі оплати підприємство по закону мусить виписати накладну на кожну суму яка поступила: і на 10грн громадянину Х і на 100грн. громадянину У. Дуже запутана схема яку враховуючи, що підприємство щодня проводить свої господарські платежі проконтролювати буде неможливо. Ні один керівник підприємства не піде на ознайомлення сторонніх осіб з банківською випискою платежів.
    Поки що цей варіант відпадає.

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    sgrey

sgrey Рыболов

Рейтинг:
    10
    Пол листа акрила +тюбик клея (хватит примерно на 10 коробок 20х20х20 см) - 700грн.

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    700 грн. - тільки на коробки? Моя думка - це дуже дорого. На 700грн. можна купити близько 3000 шт личинки щуки. При тій активності з якою обговорюється тема 700 грн. будуть збиратися довго й нудно. Я думаю ми найдемо дешевший і простіший варіант.

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    sgrey

sgrey Рыболов

Рейтинг:
    10
    Тогда, тупо студенческий вариант: бутылек 3л. - закатать крышкой и сделать дырку , при необходимости - опечатать.

• Нравится Нравится x 3
  8.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Почему же сразу крайние меры:
    я делал знакомому из полипропилена (3-4мм).Просто брал лист, длиной как все 4 стороны, сгибал - вот так получались стенки...
    И крышку сверху и снизу...и все ето обклеить белым оракалом (у меня КУЧА его на работе)...Вот, ну и лицевую сторону обклеить инфой о акции!
    Могу своим ребятам дать задачу на завтра (по мере загружености) - сделаю выложу фото!
    Если же работы будет много - могу дать материал и оракал, и показать как ето делать!

• Нравится Нравится x 9
  9.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    привіт, Сергій, я підводник з Рвного, нещодавно в нас появився новий клуб - Баракуда, це не від збільшення числа підводників, а альтернатива існуючим клубам, в новий клуб ввійшли досвідчені підводники, які в першу чергу не переслідують тваринних інстинктів"навалити" риби, а навпаки дбають про природу і її відновлення, в нас є досвід зариблення Хрінників в попередні роки, і як ти пишеш зі ЗМІ. Ваші підводники зариблювали з нашими також. Цього року ми плануємо продовжити цю акцію, якщо в вас є бажання долучитись до нас (з нами також зариблювали Хрінники спінінгісти зі Львова), можете подумати, вийшло б класно, бо місцеві там не на жарт не люблять чужих, парадокс - ти їм привозиш рибу, вкидаєш, частину з якої вони за перший тиждень на вудку відрами витягують, і ще ми погані. Знаємо ми вже як зариблювати, щуку правда не так просто дістати, і її треба випускати поштучно по всьому берегу (така специфіка), тому як з"явится бажання - пиши, можеш в лічку.

• Нравится Нравится x 4
  10.  
    Rostislavovich

Rostislavovich Рыболов

Рейтинг:
    821
    Так , так тих поплавочніків то треба трохі присоромити а то всю рибу в Хрінниках по виловлюють :D

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей