ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    присоромити, як показує досвід, можна тільки монотонним і щорічним зарибленням, але поплавочник, як такий, це еталон добропорядного рибалки, ставлять палки, як правило ті, хто ставить сітки по пів кілометра, і ловить на вудку відрами саме там, де ми зариблювали. Ви всі знаєте про випадок з нашим товаришем з Луцька, який загинув в Хрінниках, я саме в той день був також в Хрінниках, так місцеві браки ще злорадствували з цього, висновки робіть самі.

• Нравится Нравится x 3
  2.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Бажання однозначно є. Я думаю буде краще, якщо і спінінгісти і підвохи об"єднаються в цій акції. Пропонуйте свої варіанти збору коштів. Ми підтримаємо.

3.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго усім дня. Я вже підтримую цю пропозицію. Я знаю, багато хто з спінінгуїв не полюбляють іхтіандрів (підводників), я особисто нічого до них не маю. На воді, я зазначав, вони ведуть себе чемно. Бувають випадки на річці, коли за ним немає поплавка, і не завжди його бачиш, а в Хрінниках, інша справа. На рахунок браків, на вудку малька одне, а от коли місцеві, з Боремля сітками ловили маленькі карпики, приказуючи, що добре їм зробили іхтіандри, гидко було слухати. Це на їхній совісті, бо справжні рибалки перевилися, тепер одні браки. Ми на них уваги не будем звертати, робімо свою справу, внесем свій внесок у матінку природу. Я особисто "ЗА" приєднання до іхтіандрів (будь-ласка без образ), і гуртом зробити цю благородну справу.

Добавлено через 2 часа 19 минут
    Шановний пане "mougli", розкажіть б/ласка про Вашу акцію детальніше. Вкажіть яку рибу збираєтесь запускати, номери рахунків на які можна перечисляти гроші, про залучення МЕДІА, та інше? Я, приміром, зацікавився Вашою пропозицією.
    До зустрічі на рибалках, з повагою--vikmen2011.

• Нравится Нравится x 7
  4.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    Дуже приємно що ви свідомо підтримуєте нас, як ви кажете іхтіандрів))) Вчора на попередніх зборах обговорювали питання спільного зариблення, в нас всі за, навіть домовились запросити на настурній неділі голову федерації рибалок Рівненщини до себе на збориі. Звісно серед нашого брата, як і серед вашого є ті, хто набиває більше норми, але треба бути ближче до закону всім. Думаю якщо зробимо таку спільну акцію, це буде круто. Місцеві браки будуть трохи остерігатись. Нам багато чого відомо про їх діяльність, про виставляння сіток по кілометру і загонка моторками, про замовлення риби владою, по кришуванню екологами, відомі прізвища. Фактів куча. Ми навть організовували власними силами рейди. Просто ми боролися з цим одні. Доречі ми свій молодий клуб назвали Клуб підводних мисливців і рибалок Баракуда. В нас в клубі будуть також рибалки. Кожен підводник і рибалка нам брат, браконьєр - ворог, так в нас записано. На рахунок самого зариблення можемо запустити і коропа і щуку. Цього року будемо запускати вже малька не по 200 грам, а по 80, нехай адаптується, чим буде виловлений. На рахунок щуки є деякі питання, якщо коропа можна купити за 30 км від Хрінників, то щука або у Львові, або в Вінниці. Є доречі там і сом і судак. Щуку, щоб вона прижилась необхідно поштучно розносити по всьому берегу, дуже складний процес. Обговоріть на форум.і

• Нравится Нравится x 10
  5.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Все вищесказане викликає лише повагу до автора і його однодумців. Більше б рибалок з таким відношенням до улюбленої справи. Як кажуть - респект і уважуха )))
    По питанню малька щуки - ми попередньо взнавали, можна закупити недалеко від Хрінників - СФГ "Джерела".

Сергій, на коли плануєте зариблення ?

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    ну тоді супер, давайте предметніше поговоримо десь в середу, завтра в нас нарада в клубі, на якому будуть присутні рибалки, в себе обговоримо і тоді будемо планувати якщо в вас більшість громади буде за.

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім...Помаленьку починається рибацький сезон, спінінговий. Почали бродити по берегам Стиру. Жалко що тема глохне. Немає бажаючих прийняти участь в акції, немає пропозицій, немає підтримки. Байдуже нашому брату до природи, її збереження. Головне прийняти участь у рибалці, і бігом відписатись за свої подвиги, ну що-ж, так тому і бути. Гадав федерація риболовного спорту Волині підключиться, а бачу, що і вони байдужі. Так тому і бути...Жаль...

• Нравится Нравится x 1
  8.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Почекайте...не вішайте ніс... Те що тема не жвава, не означає що її ніхто не бере до уваги...
    Якщо будуть певні, зорганізовані дії. то народ почне активно підключатися, тому що, я думаю що
    навіть простому рибалці 10грн по кишені не вдарять, а вклад у розвиток фауни вони принесуть!

Сергій(mougli), у попередньому пості, писав що відбудеться нарада, на якій будуть обговоренні та прийняті
    деякі рішення, я гадаю що від них і будемо відштовхуватися...

• Нравится Нравится x 7
  9.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго ранку шановному товариству-колегам. Так, я і сам чекаю, коли Сергій(mougli) відпишеться. Все таки іхтіандри молодці.

10.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    Відписуюсь))) був трохи зайнятий відрядженнями по роботі. Відбулись перші збои клубу "Баракуда" на збори запросили голову федерації рибалок Рівненщини Івана Шевіча. Відразу скажу що це мабуть перша спільна нарада з рибалками, і сподіваюсь не остання. Ми навть дійшли згоди щодо спільних виїздів-фестивалей. Підвохи під водою, рибалки над водою. Закінчився час, коли ми ворогували, і один на одного бочки катали. В нас спільна ціль - наше захоплення і відновлення запасів, а не тільки вилов. Щодо зариблення - я озвучив переписку тут на форумі і ми визначаємось зараз з номером рахунку, або картки. Механіка наступна 1) варіант - збираємо кошти на одному рахунку, зі звітом у вас на форумі по прізвищах і сумі, або на електронку для вашого голови список і суми. Відповідно хто кидає гроші - одночасно СМС на певний телефон -кинув стільки то, ПІП. 2) варіант - ми узгоджуємо певну дату спільного зариблення ідо того часу збираємо кошти, домовляємось з телевізією, ви в себе ми в себе, щоб були з двох областей, можливо підтягнемо і Львів, бо зі Львова буде 15 чоловік підвохів брати участь, і рибалок також з десяток-другий. Тому озвучте як вам краще

• Нравится Нравится x 8

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей