ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Фестиваль-змагання "II Волинський весняний спінінг – Турія-4”

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Ось і пройшов черговий фест! Пройшов гарно, але дуже довго тянувся час, і було важно дочекатись, доки закінчиться черговий етап.
    З кльовом цього разу не пощастило :( Але справжі майстри спінінгової справи змогли видурити по одному-два окунцю. Микола взяв БІГФІШ в першому етапі, щуку на 308г. ( це була єдинна щука проекту ) Що принесно йому почесне третє місце.
    В фесті взяли участь 13 учасників. В першому етапі вдалось відловитись 4ом учасникам, в другому 3ом, в третьому 2ом :bm: Взагальному відловилось 6 учасників, всі інші зайняли сьоме місце :gi-gi:

Короче Турія дуже рибна річка :gi-gi:

Мені відловитись не вдалось :( Мав схід окуня в першому етапі, і потім фортуна до мене повернулась жо........

Бліц тур виграв ВВВ якщо не помиляюсь :) (просто я сьогодні був не за кермом :присоединяюсь:)

Потім провели акцію чистий берег, де було побито рекорд по швидкості збирання сміття :gi-gi: три великих пакета за 30 сек назбирали :) А взагалі береги дуже засмічені, і якщо прибирати весь берег то треба замовляти декілька вантажних машин, і збирати цілий день :( Нам до Європи, ще як і Європі до нас :gi-gi:

Фото багато не робив, якось все руки не доходили. В нас був фотограф який викладе детільний звіт!

SAM_3778.JPG SAM_3780.JPG SAM_3781.JPG

• Нравится Нравится x 14
  2.  
    Shelest

Shelest Рыболов

Рейтинг:
    60
  3.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Завдячуючи 12 учасникам і підтримці Спонсорів (Магазин "Поплавок" м. Ковель, п-ць Конограй Сергій та магазин "Рибачок" м. Луцьк) фестиваль-змагання "II Волинський весняний спінінг – Турія-4” відбулось.
    Отож у фестивалі взяли участь:
    Редчук Максим (Луцьк)
    Литвинюк Анатолій (Луцьк)
    Карпюк Роман (Луцьк)
    Лінчук Олександр (Луцьк)
    Семенюк Сергій (В-В)
    Каліщук Сергій (В-В)
    Федосейкін Микола (В-В)
    Спольський Олександр (В-В)
    Сметюх Богдан (Ковель)
    Смаль Михайло (Ковель)
    Борейчук Іван (Ковель)
    Ладнєв Андрій (Ковель)

Мені пощастило побувати у ролі гол. судді під час змагання і відзначити усі "прелєсті гарного кльову" - іншими словами відчути на собі. Як такого кльову не було. Чи то нерест, чи то різка зміна погоди, чи то рвучкий вітер – все явно було не на користь активності риби. І тим не менш змагання перемогли кращі…
    Виставляю окремо результати змагання та окремо бліц-тур. Як відзначив Сергій, із кльовом не повезло, відповідно три етапи тягнулись довго. Тож на бліц-тур виявили бажання виступити лише 4 учасника. Свою можливість виступити у бліц-турі не упустив , тож усі три етапи довелось не лише спостерігати, а й „готуватись” . Якщо відверто, то слід віддати належне усім учасникам, оскільки подібних погодних умов можна зустріти на змаганнях не часто. Тим паче, що усі проявили витримку, організованість… Ну і як тут не згадати традиції: юшка, акція „чистий берег”, приїзд „Делівері” тощо…

Вложения:

• Протокол.jpg
      Протокол.jpg
      Размер файла:
      223,8 КБ
      Просмотров:
      108
    • P1240650.JPG
      P1240650.JPG
      Размер файла:
      306 КБ
      Просмотров:
      110
    • P1240652.JPG
      P1240652.JPG
      Размер файла:
      295,1 КБ
      Просмотров:
      91
    • P1240653.JPG
      P1240653.JPG
      Размер файла:
      299,7 КБ
      Просмотров:
      97
    • P1240656.JPG
      P1240656.JPG
      Размер файла:
      296,7 КБ
      Просмотров:
      110
    • Бліц-тур.jpg
      Бліц-тур.jpg
      Размер файла:
      23,1 КБ
      Просмотров:
      94
    • Нравится Нравится x 13
  4.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    По погодним умовам це були самі тяжкі змагання,подумав що вже весна-змерз впершому турі як пес,підігрів не спасав:присоединяюсь:.Потім вітер який посилювався,шапку знімав.Ловити було складно,но хлопці ловили .Сам вимутив щучку в першому турі покі був слабкій вітер.знову спрацював Молікс,Сатор ворм на офсеті.Дякую всім за компанію,спонсорам і організаторам теж подяка.:1_0072:

• Нравится Нравится x 7
  5.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Попав на Турію перший раз в житті. Що сказати : хороша річка, широка, є велика кількість перспективних місць. Але з кльовом в мене теж не склалось. Про причини пасивності риби вже писали вище, але думаю лише самій рибі це відомо. Риби в річці багато. Біля берега незліченна кількість плотви і піскарів. Також раки повзають прямо під ногами чим користуються місцеві виловлюючи їх підсаками :( .
    Щось мені вже другий фестиваль підряд не вдається від нуля відірватись. Покльовок так і не бачив. Пройшовся до водопаду в другому етапі , а це певно з 6 км якщо туди і назад. В третьому етапі відпочивав :)
    Так, коли кльову небуло, час так довго тягнувся. Але незважаючи на це фестиваль вдався на славу !!! Дякую всім за учать і компанію, Віталіку за смачну уху і вітаю переможців. В таке безкльов"я злови рибу - це дійсно треба мати неабиякий досвід і фарт.

і на додачу фотки:

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  6.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    ще фотографії
    Перший етап, зважування

Вложения:

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    другий етап, уха

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  8.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    нагородження

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  9.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    і що трохи фоток

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  10.  
    Ul-лайтер

Ul-лайтер Рыболов

Рейтинг:
    973
    Фестеваль безперечно вдався на славу!
    Не дивлячись на ранковий холод, на потужний вітер у другому і третьому етапі, на далеко не активну рибу, заряд певного позитиву і безліч вражень стали нагородою за терпіння. Потрібно відмітити що риба, не дивлячись на свою неактивність, всеж таки покльовувала і регулярно проявляла інтерес до приманок різноманітних виробників.
    Особисто я гарно провів час: посмикав "слайдер" кастинговим комплектом, посьорбав доброї юшки, побачив старих друзів і врешті-решт відмітився у трійці призерів, за що і дякую учасникам, огранізаторам та спонсорам фестевалю!
    Особисто хочу подякувати: Карпюку Роману Петровичу, Віжанському Віталію, Редчуку Максиму, Лінчуку Олександру, Федосєйкіну Миколі і Сметюху Богдану!

Бажаю усім сонячного настрою і натхнення на риболовлі!

• Нравится Нравится x 8

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей