ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Рибалка, спорт, і наболіле...

Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго дня шановне товариство, брати по захопленню. Створюю цю тему, для того, щоб пояснити, розповісти, почути поради...Виступав з критикою про спортивну рибалку в Набережному, організовану ФРСВ. Ні, я не проти спорту, навпаки. Адже це прекрасно. Всі ми любим спотрт: футбол, хокей і ін... Так, там спортсмени показують чудеса людських можливостей. Там участь беруть найкращі, а ми, прості громадяни, радієм цьому. Вважаю, що і в риболовлі повинно бути, щось подібне. Щоб дивувало нас. Вважаю, що ФРСВ правильно робить, що організовує змагання. Знаю, що і там є майтри своєї справи. Я критикував більше В.В.В.
    Знаю цього рибалку дуже добре, знаю його вміння, чуйку, нюх у рибацькому захопленні. Радію цьому, мені приємно, що він досяг такого рівня. На це є свої причини. Але мені не подобалось, що спортивна рибалка побудована на ловлі малечі, хвостів. Так, я знаю, що тяжко спіймати рибу залікового розміру стандартів передових країн. Але це спорт, потрібно вдосконалювати свою майстерність. але не за рахунок малька. Поважаю карпятників-бойлістів. Радію за дитячі змагання, і підтримую їх. Але учити юнаків, ловити малька і будувати на цьому свої рекорди, якось не.....Прошу задуматись над цим.
    Наболіле: Не знаю як і сказати...Була тема і є "Хрінниківська щука". Там все описано. Зайдіть туди.

2.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Віктор Володимирович, у Вас, що нема до Віталіка номера??? Чому не можна просто набрати і висловити свою думку, і предявити всі звинувачення? Для чого створювати повідомлення в різних темах, з однаковим змістом?
    В нас в державі все так построєно! Ми худобу по головах рахуємо, а депутатів по членах :) Такі реалії життя!

Іноді навіть і малька спіймати важко, Не то Що нормальну рибину. Не одноразово на різного роду змаганнях, чи фестивалях, за день відірватись від нуля вдавалось 3ом, 5ти. чоловікам!

• Нравится Нравится x 4
  3.  
    Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Рейтинг:
    26.732
    • Нравится Нравится x 1

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей