1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Рыболовное БРАТСТВО / Люди, лица, поступки

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 28 июл 2012.

 1. Madison

  Madison ... и с надеждой на удачу!

  Сообщения:
  1.262
  Симпатии:
  4.260
  Адрес:
  Ukraine, Komsomolsk
  Палец вниз за фото с объедками на столе.
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Не нравится Не нравится x 1
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  295
  Симпатии:
  1.790
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  И вообще, когда зарегистрировался на сайте, много лет тому на зад, думал люди делают нужное дело. Но когда вник и разобрался, за тех же много лет - оказалось чистой воды разводы, по моему мнению:mozgokljuy::cray:. Возможно я один такой, и не прав?:(
   
  • Нравится Нравится x 3
 3. КАРАТ

  КАРАТ Рыболов

  Сообщения:
  1.009
  Симпатии:
  3.198
  Адрес:
  Днепропетровск
  все верно, вы абсолютно правы
   
  • Нравится Нравится x 2
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.106
  Симпатии:
  22.964
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Приберись в своєму природному домі
  У 2009 р.ВГО «Асоціація рибалок України» започаткувала безстрокову Екологічну Акцію «За чистоту довкілля та водойм». Її підтримала багато громадських організацій та тисячі небайдужих до стану навколишнього природного середовища. Акція проводиться щороку та розповсюдилась на велику кількість міст України і набула всеукраїнського масштабу.

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища в 2018 році присвячений єдності людини з природою і закликає нас з любов'ю зануритися в природу, оцінити її значення і захистити нашу планету Земля.

  З ініціативи ВГО «Асоціація риболовів України» та ВГО «СГОУ «Народна Рада», при підтримці Управління Державного агентства рибного господарства Україні у Одеській області, держадміністрацій районів 08.06.2018 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища пройшла Екологічна Акція «Приберись в своєму природному домі» в м. Вилкове та м. Ізмаїл Одеської області. Захід почався з прес-конференції, на якій були озвучені екологічні проблеми водойм регіону, забруднення навколишнього середовища, браконьєрства, незаконного гідронамиву та інше. Жителі міста вийшли очистити своє місто від сміття.

  В заході з прибирання прилеглих до водойм територій прийняли участь громадські природоохоронні об’єднання, небайдужі громадяни, чиновники різних відомств, депутати місцевих рад. Найголовніше що в Акції взяли участь діти. Адже не дарма кажуть, що екологічну освіту і свідомість потрібно виховувати з молоду. Через розуміння і дбайливе ставлення до природи свого краю народжується любов до своєї батьківщини.
  Серед учнів був проведений Конкурс як перетворити сміття на корисні речі.

  Ініціатори Акції: Асоціація рибалок України, Народна Рада України, Рада Громадської Безпеки, Адміністрація м.Вилкове.

   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.106
  Симпатии:
  22.964
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  28 червня в Межігірї пройшов Фестиваль в національному стилі «Підтримай творче майбутнє нації" за участю талановитих дітей Донбасу, присвячений Дню Конституції України. В ньому прийняли участь діти з Донецької області, зони проведення ООС, Красногорівки, Волновахи, Авдіївки.

  На протязі року діти Донбасу змагалися в Конкурсі на кращий малюнок. Переможці приїхали до Києва. Їх роботи були виставлені в Верховній Раді України та Колонній залі КМДА.

  Організатори Фестивалю влаштували для них справжнє свято. Були запрошені аніматори які провели з дітьми майстер класи: музикальні, гончарні, художні... також була проведена квест-гра «Скарби Полуботка», щодо вивчення української спадщини та традицій. Метою заходу є популярізація української культури, пізнання її розмаїття та виховання патріотизму серед молоді.

  Організаторами заходу є: ГО "Місія збереження культурної спадщини етноспільнот України "Скрижалі"", ГО "Союз "Золотий Вік України"", Асоціація рибалок УкраЇни, Міжнародна асоціація "Об'єднані Україною", ГО «Намисто»
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2