1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Рыболовное БРАТСТВО / Люди, лица, поступки

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 28 июл 2012.

 1. Madison

  Madison ... и с надеждой на удачу!

  Сообщения:
  1.262
  Симпатии:
  4.234
  Адрес:
  Ukraine, Komsomolsk
  Палец вниз за фото с объедками на столе.
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Не нравится Не нравится x 1
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  1.812
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  И вообще, когда зарегистрировался на сайте, много лет тому на зад, думал люди делают нужное дело. Но когда вник и разобрался, за тех же много лет - оказалось чистой воды разводы, по моему мнению:mozgokljuy::cray:. Возможно я один такой, и не прав?:(
   
  • Нравится Нравится x 3
 3. КАРАТ

  КАРАТ Рыболов

  Сообщения:
  1.015
  Симпатии:
  3.200
  Адрес:
  Днепропетровск
  все верно, вы абсолютно правы
   
  • Нравится Нравится x 2
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.130
  Симпатии:
  22.989
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Приберись в своєму природному домі
  У 2009 р.ВГО «Асоціація рибалок України» започаткувала безстрокову Екологічну Акцію «За чистоту довкілля та водойм». Її підтримала багато громадських організацій та тисячі небайдужих до стану навколишнього природного середовища. Акція проводиться щороку та розповсюдилась на велику кількість міст України і набула всеукраїнського масштабу.

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища в 2018 році присвячений єдності людини з природою і закликає нас з любов'ю зануритися в природу, оцінити її значення і захистити нашу планету Земля.

  З ініціативи ВГО «Асоціація риболовів України» та ВГО «СГОУ «Народна Рада», при підтримці Управління Державного агентства рибного господарства Україні у Одеській області, держадміністрацій районів 08.06.2018 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища пройшла Екологічна Акція «Приберись в своєму природному домі» в м. Вилкове та м. Ізмаїл Одеської області. Захід почався з прес-конференції, на якій були озвучені екологічні проблеми водойм регіону, забруднення навколишнього середовища, браконьєрства, незаконного гідронамиву та інше. Жителі міста вийшли очистити своє місто від сміття.

  В заході з прибирання прилеглих до водойм територій прийняли участь громадські природоохоронні об’єднання, небайдужі громадяни, чиновники різних відомств, депутати місцевих рад. Найголовніше що в Акції взяли участь діти. Адже не дарма кажуть, що екологічну освіту і свідомість потрібно виховувати з молоду. Через розуміння і дбайливе ставлення до природи свого краю народжується любов до своєї батьківщини.
  Серед учнів був проведений Конкурс як перетворити сміття на корисні речі.

  Ініціатори Акції: Асоціація рибалок України, Народна Рада України, Рада Громадської Безпеки, Адміністрація м.Вилкове.

   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.130
  Симпатии:
  22.989
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  28 червня в Межігірї пройшов Фестиваль в національному стилі «Підтримай творче майбутнє нації" за участю талановитих дітей Донбасу, присвячений Дню Конституції України. В ньому прийняли участь діти з Донецької області, зони проведення ООС, Красногорівки, Волновахи, Авдіївки.

  На протязі року діти Донбасу змагалися в Конкурсі на кращий малюнок. Переможці приїхали до Києва. Їх роботи були виставлені в Верховній Раді України та Колонній залі КМДА.

  Організатори Фестивалю влаштували для них справжнє свято. Були запрошені аніматори які провели з дітьми майстер класи: музикальні, гончарні, художні... також була проведена квест-гра «Скарби Полуботка», щодо вивчення української спадщини та традицій. Метою заходу є популярізація української культури, пізнання її розмаїття та виховання патріотизму серед молоді.

  Організаторами заходу є: ГО "Місія збереження культурної спадщини етноспільнот України "Скрижалі"", ГО "Союз "Золотий Вік України"", Асоціація рибалок УкраЇни, Міжнародна асоціація "Об'єднані Україною", ГО «Намисто»
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.130
  Симпатии:
  22.989
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Посади дерево – Віднови довкілля
  Життя водойми багато в чому залежить від стану прибережної території. Турбота про водойму це комплекс заходів. Тому Асоціація рибалок України спільно з іншими громадськими організаціями провели Акцію в багатьох регіонах країни "Посади дерево - Віднови довкілля". Цього року в рамках цієї акції активісти Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз, Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта", Всеукраїнської екологічної ліги, Національного молодіжного центру "Екологічні ініціативи", Асоціації рибалок України Національної Екологічної Ради України разом з місцевими мешканцями, школярами висаджують дерева та кущі на берегах озер та річок.

  26 жовтня 2018 року на ділянці біля озера Небреж було висаджено понад 300 дерев та кущів.
  Ініціаторами заходу стали Асоціація рибалок України, Міжрегіональний центр наукових досліджень та ГО «Захист».

  За сприянням забудовника ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» та товариства-садівництва «ЛАНА» вдалося створити чудовий ландшафтний дизайн північної частини прибережної зони озера Небреж.

  Загальновідомо, що екологічну свідомість потрібно формувати з молоду. Дитина, яка посадила хоч одне дерево або прибрала від сміття берег водойми, коли виросте, навряд чи коли-небудь зламає заради забави гілку дерева або візьме в руки браконьєрську сітку для знищення риби. Дуже важливо до таких добрих, корисним, просвітницьких заходів підключати цілі родини.
  На це свято природи були запрошені і діти і дорослі, щоб у них зародилося думку, що водойма біля їхнього будинку - це їх сімейні природні блакитні легені необхідні для здорового життя в кам'яних джунглях мегаполісу, яку потрібно захищати та дбати про неї.

  Активними учасниками цього свята стали діти та вчителі шкіл Дарницького та Деснянського районів столиці. Для багатьох це було перше дерево, якому вони дали життя.

  Зародилася ідея зробити «Родину Алею» на якій кожна сім'я могла би посадити своє фамільне дерево та доглядати за ним. Школярі та їхні наставники з великим задоволенням висаджували дерева та кущі, давали їм імена та обіцяли приходити й стежити, як вони ростуть.

  У рамках акції з дітьми провели екологічні ігри, конкурси. Молодь та дорослі отримали новий досвід щодо висадження дерев, знання про важливість озеленення для здоров'я людини, збереження та відновлення довкілля.

  Це свято супроводжувалось конкурсами, вікторинами. Воно проходило жваво. Аніматори нікому не давали усидить на місці. Діти брали участь у флешмобі, конкурсах та вікторинах. Із відбитків власних долоньок сформували панно «Дерево». Кожен на згадку отримав миттєве фото та подарунок.

  Дуже добру справу зробили! Дякуємо всім учасникам шляхетного дійства за створення зеленої зони біля озера Небреж!

  Живи Небреж та й радуй нас своїми прозорими водами і тінню берегів! Розраховуй на нашу руку підтримки і допомоги!

  А ти посадив своє дерево?

  P.S. Потрібно нагадати: 13 жовтня 2018 року відлунало чудове родинне свято «НОВОСІЛЛЯ ДЛЯ РИБКИ». Під час якого в озеро Небреж було вселено більш ніж 5 тонн молоді коропа. http://fishing-ua.com/threads/2888/page-4
   

  Вложения:

  • 17.jpg
   17.jpg
   Размер файла:
   120,5 КБ
   Просмотров:
   11
  • 18.jpg
   18.jpg
   Размер файла:
   112,2 КБ
   Просмотров:
   12
  • 20.jpg
   20.jpg
   Размер файла:
   142,8 КБ
   Просмотров:
   12
  • 22.jpg
   22.jpg
   Размер файла:
   130,5 КБ
   Просмотров:
   13
  • 23.jpg
   23.jpg
   Размер файла:
   135,1 КБ
   Просмотров:
   11
  • 24.jpg
   24.jpg
   Размер файла:
   114,7 КБ
   Просмотров:
   12
  • 25.jpg
   25.jpg
   Размер файла:
   127,8 КБ
   Просмотров:
   12
  • 6_1.jpg
   6_1.jpg
   Размер файла:
   113,9 КБ
   Просмотров:
   11
  • 7.jpg
   7.jpg
   Размер файла:
   131,2 КБ
   Просмотров:
   15
  • 14.jpg
   14.jpg
   Размер файла:
   90,2 КБ
   Просмотров:
   13
  • 13.jpg
   13.jpg
   Размер файла:
   98,2 КБ
   Просмотров:
   11
  • 15.jpg
   15.jpg
   Размер файла:
   164 КБ
   Просмотров:
   13
  • 1.jpg
   1.jpg
   Размер файла:
   108,9 КБ
   Просмотров:
   11