ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Ловля голавля

Обсуждаем все способы и методы ловли на спиннинг.
  1.  
    sailor777

sailor777 Рыболов

Рейтинг:
    1.799
    Vanya I P, -У нас хорошо на р.Днепр в протоках зарекомендовали Салмо - Тини,Джексон - Микро,Джакал- Чабики.

2.  
    superyazz

superyazz Рыболов

Рейтинг:
    0
    Опыт ловли голавля пока небольшой, но некоторыми наблюдениями могу поделиться.
    Диаметр:
    Отловил несколько сезонов плетенкой Varivas 6lb. Вряд ли на ультралайт стоит ставить больше. В улове голавли до 1 кг. Сходов из-за шнура не было. Проблемным местом всегда оказывался узел между плетенкой и флюорокарбоновым поводком.
    Расцветка:
    Тут опыт небольшой. Сам шнур голубого цвета. После нескольких рыбалок стал серым. В условиях Орели и Волчьей вода довольно мутная почти всегда, так что, скорее всего цвет не имеет какого-либо значительного влияния на количество поклевок.

3.  
    Hornet

Hornet Рыболов

Рейтинг:
    1.615
    +1

У тебя в коробке много подходящих приманок типа головастика,попробуй на них.А тот голавль скорее всего тебя увидел и испугался.
    Попробуй ловить на прекатах там он менее осторожный особенно ранним утром.

Хороший шнур но дороговатый.Я бы посоветовал Супер ПЕ 6лб Санлайн,сам таким ловлю.

4.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.319
    Vanya I P Осень разделить можно на два периода:первая половина (сентябрь и часть октября),когда еще относительно тепло.Тут ловля голавля мало отличается от летнего периода и приманки те же.Второй период это поздняя осень(конец октября и часть ноября).Тут ловля голавля происходит на более глубоких местах или в местах у обрывов,где много веток и кустов на берегу.Хороши обрывы поросшие ягодными кустарниками типа шиповник. Голавль выходит к таким местам и хватает ягоды упавшие с дерева.Приманку подавать следует очень точно,прямо под самые ветки у края обрыва.Поклевки идут моментальные на плюх,если не докинул каких то 30-40см,то приманки в игнор.Воблера подходят плавающие кренки с хорошим весом и аэродинамикой.Я применяю Хичкори,можно ВГ,или Тини Салмо если добросишь его к такому месту.Ловить приходится в забродку с хорошим термобельем.В прошлом году я ловил его на таких местах в ноябре.В более позднем периоде ловить можно на силикон МДЖ.

• Нравится Нравится x 5
    • Информативно Информативно x 2
  5.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Vanya I P, воблери маєш нормальні, але яка в тебе снасть? Плетня чи моно - діаметр? Поводки?...

6.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    764
    AleXXX, тест спінінгу і казати соромлюсь,бо то навіть не лайт,і взагалі спроби половити голавля то не ціленаправлені,а так,МІЖ ІНШИМ, просто побачив в річці тих свинюк то і трохи роззадорився.Воблери також наклепав у поспіху, подобається шось майструвати. А на рахунок лески то моно 0,22 мм,і флюр на поводок 0,26 мм,іншого не було в магазині. Воблери кидав ті шо найменші десь метрів на 10-15 але плюс ше міг сплавити,бо робив плаваючими або повільно тонучими,ті шо більші кидав порівняно далеко,метрів 30 не менше.Ото і всьо шо можу сказати

7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Vanya I P, я зловив першого головня лише коли поставив монку 0,18. Так і ловлю - просто моно, без всяких флюрів. І маленька застібка "американка". Леска 0,22 і 0,26 - це ДУЖЕ товста...з огляду на прозору воду.
    Переваги тонкої лески - легкі воблери закидаються на дальшу дистанцію + мало помітна. Ловилися головні до 700 грамів, без проблем, і запросто можна взяти більшого.
    Рекомендую облегшити снасть ІМХО...

• Нравится Нравится x 1
  8.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    764
    AleXXX, лэску таку взяв з розрахунку шо быльше витримуэ в планы зацепів бо не хочеться обривати приманки через зілля,втім може то я і помиляюсь,а флюр ну то подумав шоб і щуку якщо б взяла то було більше шансів витягнути,а взагалі думаю ви і самі це все зрозуміли.Ну так якщо не буду ставити флюр а лише на саму 0,22 буду ловити?А у вас як з обривами чи відкусом приманки на 0,18?

9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Vanya I P, я також думав колись що чим товстіша леска - тим менше зацепів... Але скажу так: зацепи трапляються дуже рідко - воблери на голавля в основному поверхневі (до 30-50 см), тому прекрасно йдуть понад зіллям. Флюрові поводки використовуються при ловлі на шнур - і то лише для маскування плетінки; при ловлі на моно у флюрі не бачу користі. По щуці - відкусів не було... але в даному випадку я свідомо ризикую воблером заради покльовки голавля.
    Моє ІМХО - не варто робити "універсальну" снасть голавль-щука. Не зловиться ні те, ні друге))

• Нравится Нравится x 1
  10.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    764
    AleXXX, зрозумів,а ЗАРАЗ ви ловите голавля?Недавно був в районі першої школи і бачив багато виходів голавля,а один сплеск був ДУЖЕ помітний і риба блеснула білим боком,хтось був ДУЖЕ солідний,я в істєріці в ту сторону кидав але "0",чесно кажучи я ше жодного не зловив а тільки бачив як ішли за моїм воблером не більш як ладошечні карапузи і один вихід не малого на "хорватське яйце",всі розвертались певне бачивши мене.Хоча я і мало то цим ділом бавлюсь,переважно ловлю щуку на живця,зараз хожу на відрізку від зарічанського мосту і трохи за ним і до інтернату.Спінінгом ловлю дуже мало,якшо живця нема,хоча і приманок маю багато

Поделиться этой страницей