1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Ловля голавля

Тема в разделе 'Способы и методы ловли', создана пользователем Maxim, 21 сен 2007.

 1. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Можливо відходить після неристу.

  Воби нормальні, але я би порадив по весні мінохи типу ріджа-35, чабі-мінов з менш агрисивною проводкою, досить часто допомагає.
   
  • Информативно Информативно x 1
 2. Vanya I P

  Vanya I P Рыболов

  Сообщения:
  239
  Симпатии:
  911
  Возраст:
  29
  S.T.A.L.K.E.R., дякую,за пораду.Але я з собою мав три міношки,звичайно це не фірмові,не той рівень,але принаймні грають на течії стабільно,і як ви кажете не так агресивно як фети,кренки.Голавль і за ними максимум шо деякий час ішов,чи то просто з цікавості,чи оцінював як їжу не знаю.
  При цьому знаю що в нас на річці вже голавлятники ловлять,вже в декого були як говорили добрі трофеї,риби як я писав в районі села Пятидень було валом,але нічого принаймні в мене не брала.Сьогодні ж як писав тут на форумі чоловік з нашого міста,з самого ранку ловив і мав принаймні один сход.
   
 3. Metiz

  Metiz метизятник и щукарь Команда форума

  Сообщения:
  2.632
  Симпатии:
  13.184
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  40
  Vanya I P, є досить просте рішення , що до вашого питання взагалі. Просто треба подивитись/запитати з чим вдало "полюють" на головня місцеві рибалки. А краще було б, якби хто з місцевих та більш досвідчених взяв би тебе на це "полювання". До речі, самісінько слово "полювання", я не помилився, буде більш підходити до дуже цікавого процесу упіймання цього красеня.
   
  • Нравится Нравится x 2
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 4. Vanya I P

  Vanya I P Рыболов

  Сообщения:
  239
  Симпатии:
  911
  Возраст:
  29
  Metiz, я точно знаю шо місцеві спіннінгісти ловлять частіше всього саме в тих місцях в яких я сьогодні був,це такий собі відрізок річки довжиною думаю метрів 600-700.З одним затятим голавлятником я недавно і спілкувався,він мені казав що сам ловить не на міношки,а на Chubby,Usami Kabu,Usami Shikima,Strike Pro Baby pro,Camion,оце як я знаю і від інших спіннінгістів і є ті приманки які в нас використовують частіше всіх,і ловлять саме в цих місцях де я сьогодні був,звичайно не тільки в цих,але тут дійсно я б сказав клондайк голавльовий,за все своє життя я в один день стільки риби на нашій річці та ше з близька не бачив.
   
  • Информативно Информативно x 2
 5. Nikko7

  Nikko7 Рыболов

  Сообщения:
  2.424
  Симпатии:
  10.256
  Адрес:
  Белая Церковь
  Возраст:
  53
  Есть пару моментов:
  1- голавль сейчас после нереста и он не так активный как до нереста.Поэтому надо чуть выждать по времени.
  2- Усами Шикима в таком цвете как(UR 09 и UR12)-попробуйте обязательно в версии SP.
  3-Подайте ему миниколебалки,можно от SV Panic или Лаки джоновские AUE.Веса в зависимости от течения и места ловли.
  4-Попробуйте на МДЖ силикон под пиявку,веса и размеры не большие 2 дюйма.
   
  • Нравится Нравится x 3
  • Информативно Информативно x 3
 6. Vanya I P

  Vanya I P Рыболов

  Сообщения:
  239
  Симпатии:
  911
  Возраст:
  29
  Хочу запитати хто знає,чи єсенс зараз влітку,тим більш в такі жаркі дні іти на голавля-язя,на воблери.
  Весною лиш вийшло піти по-суті два рази,перший раз взагалі ні чого не було,хоч риби бачив повно,але як взнав то і в інших досвідчених рибаків не було чим хвалитись в той день,другий раз теж нічого не було,бачив лиш як голавль супроводжував приманку,і раз під деревом воблер який сплавляв можливо риба атакувала,але точно не знаю бо не підсік.Конкретніш,то коли кинув приманку під дерево,після того як вона спливла після падіння,побачив добрий сплеск і кучу бризг аккурат в місці де був воблер,але лєска в мене не була вибрана після закиду,бо я вже і не розраховував шо шось буде.По-суті я зробив ривок на себе але тим лиш вибрав леску,та і то було не відразу бо провтикав такий нежданчік.
  Тепер річка страшно заросла,де раніше можна було спокійно кидати бачачи саму рибу,тепер майже суцільний коврик зілля до самої повенрхні,та і погода зараз жарка.Тож чи стоїть пробувати ловити,і в які дні,і яку пору доби?
   
 7. Nikko7

  Nikko7 Рыболов

  Сообщения:
  2.424
  Симпатии:
  10.256
  Адрес:
  Белая Церковь
  Возраст:
  53
  Все решают условия конкретно в вашей речке.На пример у нас сейчас голавль воблера вообще не берет(косится особенно на плюх,но не атакует),а вот мушку все таки берет и речка заростает у нас капитально.

  В других условиях,реки с постоянным довольно сильным течением и твердым дном,он прекрасно ловится все лето.
   
  • Информативно Информативно x 4
  • Нравится Нравится x 2
 8. Vanya I P

  Vanya I P Рыболов

  Сообщения:
  239
  Симпатии:
  911
  Возраст:
  29
  И наша речка капитально заростает,да уже заросла,и с каждым годом все становится хуже и хуже.А когда снова можно возобновить ловлю на воблера?
   
 9. yray

  yray Рыболов

  Сообщения:
  924
  Симпатии:
  11.911
  Адрес:
  черновцы
  Возраст:
  56
  Vanya I P, Голавля ловлю еще с 60-х гг. прошлого века:). С каждым годом он все умнее и осторожнее ( за что и любим:)). Вырос я на берегу речки, Дед и Отец были рыбаками, вообщем свою реку знаю хорошо, но ( особенно последние пару лет) бывают рыбалки, когда 1,5 часа уходит только на подбор приманки ( а у меня их много:)) и проводки ! Но когда подберу, проблем нет - берет! Причем почти всегда через день-два он уже хочет что-то другое! Правда у меня река очень запрессована рыбаками. Иногда достаточно просто поменять цвет приманки или ее подачу и сразу есть результат! Если тебе такая ловля нравится ( а мне очень!) , тогда дерзай и все получится!
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Информативно Информативно x 1
 10. Vanya I P

  Vanya I P Рыболов

  Сообщения:
  239
  Симпатии:
  911
  Возраст:
  29
  yray, к примеру если перекаты на которых весной видел очень много разнокалиберного голавля сейчас сплошь заросли,да вообще речка у нас очень сильно заростает,но голавля и язя как говорят много,да и сам я вижу большущих рыбин,то в каких местах его ловить?На ямах где есть открытая вода и местах с меньшей глубиной между ям?Повторюсь перекаты сплошь заросли,но он там есть,в гуще водорослей,в маленьких окошках его видно,но они не достаточны для проводки приманки.Сплесков на глубоких же местах не вижу,да и его там не вижу,разве что на глубине плавает.И разве у вас не было таких дней когда голавль напрочь отказывался что-либо атаковать?Я его еще ниразу не поймал,но и ходил целенаправленно на него лишь два раза этой весной.Это и весь мой опыт)Но рыбу видел всегда,и очень крупную,только максимум шо преследовала приманку,и раз вроде атаковала,как описывал в посте выше.
   
  • Информативно Информативно x 1