ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Окрестности Костополя

Рыбалка на водоемах Ровенской области
 1.  
  spiner

  spiner Рыболов

  Сообщения:
  6
  Адрес:
  Костополь
  Рейтинг:
  63
  Возраст:
  Сьогодні рибалили на піщаному кар"єрі в с.Мала Любаша я, мій батько, та син Андрюха. Батько зловив шнурка, 200гр.- втопив, трішки більшу зірвав. А син (11 років) кидав спіннінг 2 раз в житті і піймав,як для першого разу не поганий результат. Витягував сам-емоцій "повні штани".
  WP_000572.jpg
   
  • Нравится Нравится x 20
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 2.  
  spiner

  spiner Рыболов

  Сообщения:
  6
  Адрес:
  Костополь
  Рейтинг:
  63
  Возраст:
  З самого ранку і до 14.00 рибалили з товаришем на кар"єрі в Старому Берестовці. Приманка релакс копито, 11 і 15грам джиг-головка. Зловив і відпустив 2 шнурка. Взяли з глибини десь 5-6 метрів. Розловив знайденого воблера frenzy ss-9 таким же шнурком та був ще схід під самими ногами теж не великої щуки. Пристойних трофеїв не було. В товариша на кружки повний 0.
   
  • Нравится Нравится x 8
 3.  
  trojan

  trojan Рыболов

  Сообщения:
  9
  Рейтинг:
  14
  Возраст:
  30
  Був сьогодні на водоймі на дачах (Лисуха за Лісополем), тільки підїхав до водойми зразу десь появивсь мужичок і попередив що рибалка заборонена, мотивував це тим що їх пару рибаків скинулось запустили риби і ловити можна тільки їм, а остальним з липня вони дозволять і за нормальну суму. З однієї сторони я як згідний з таким підходом, водойма не пустує і не заростає, а з другої сторони - зібралось 3-4 місцевих князька тіпа круті рибаки (ще невідомо чи запускали щось) і вже нікому ловить не можна бо це вже їхнє. Якби була якась обява чи щось подібне і я би так само скинувсь на зарибнення водойми (і я знаю багато рибаловів що теж би скинулись), але чому це все робится інкогніто? Може тут я не прав, вибачте, але осінню я був на цій водоймі і там даже ніхто слово не говорив про запуск риби чи прихватизацію. Підкажуть мені в чому я тут не прав, або як з таким беспрєдєлом бороться?
   
  • Информативно Информативно x 1
 4.  
  тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  356
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Рейтинг:
  2.538
  Возраст:
  40
  наскільки мені відомо(можу помилятися), зариблення(тобто, купили і випустили у водойму) повинно бути задокументовано на рівні місцевої влади(наприклад селищна рада), а ви самі не питали у
  за оренду чи зариблення водойми
   
 Поделиться этой страницей