ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Приказ о нерестовом запрете 2013 г.

Рыбалка на водоемах Полтавской области
 1.  
  Artfabber

  Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

  Сообщения:
  3.343
  Адрес:
  Киев
  Рейтинг:
  9.440
  И не здесь надо задавать, а по адресу http://www.ryboohorona.poltava.ua/
   
  • Спасибо Спасибо x 1
  • Информативно Информативно x 1
 2.  
  Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.120
  Адрес:
  Київська область.
  Рейтинг:
  10.755
  Возраст:
  51
  Змістили на Київщині по 5 квітня (включно) ні щоб по 7 щоб ще:rybak2: порибалити на вихідних...В Україні - Все для людей!!!:злой:
   
 3.  
  МаксимGlobino

  МаксимGlobino Рыболов

  Сообщения:
  10
  Адрес:
  Глобино
  Рейтинг:
  23
  Возраст:
  29
  Наказ про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Сулинськрибоохорона у 2013 році


  СУЛИНСЬКИЙ БАСЕЙНОВИЙ ВІДДІЛ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА

  Н А К А З

  30 березня 2013 року с. Бугаївка № 6
  Про встановлення весняно-літньої заборони
  на лов риби, інших водних біоресурсів
  у рибогосподарських водних об’єктах,
  підконтрольних Сулинськрибоохорона у 2013 році

  З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться у районах діяльності (контролю) Сулинського басейнового відділу охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, керуючись статтею 19, 20 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», п. п. 8.1., 8.2., 8.3. Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, атверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999 р. № 33, зареєстрованих в Мін’юсті 25 травня 1999 р. за № 326/3619 та п.п. 3.14., 3.15., 4.4., 4.13., 4.13.3., 4.14.3., 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 р. № 19, зареєстрованим в Мін’юсті 28 квітня 1999 р. за № 269/3562, -

  Н А К А З У Ю:

  1. Заборонити любительське та промислове рибальство, а також добування інших водних біоресурсів на водних об’єктах Полтавської області у такі строки:
  - Кременчуцькому водосховищі в межах підконтрольної Сулинськрибоохороні території (акваторія Кременчуцького водосховища в межах адміністративної території Полтавської області та на суходолі адміністративна територія Полтавської області від урізу води Кременчуцького водосховища до автомобільної траси «Київ-Кременчук» (до греблі м. Світловодськ) – з 1 квітня по 9 червня 2013 року;
  - посилити рибоохоронну роботу на період нересту риби з 1 квітня по 9 червня 2013 року на акваторії Сулинської затоки із її 100 метровою прибережною захисною смугою, так як вказана територія відноситься до ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» і НПП «Нижньосульський», які є об’єктами природно-заповідного фонду де любительське та промислове рибальство заборонене на протязі всього року. Відповідно до пункту 4.13. Правил любительського і спортивного рибальства (далі — Правила рибальства), затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.99 № 19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.99 за № 269/3562 забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року: пункт 4.13.3. Внутрішні водойми: - в затоках: Сульській — від острова “Жовнинська круча" — село Мозоліївка вгору до гирла річки Сула; у річках: - Сула — на ділянці від гирла до села Бурімка правим берегом і до с. Горошино лівим берегом.
  - в усіх інших рибогосподарських водних об’єктах в межах підконтрольної Сулинськрибоохороні території – з 1 квітня по 20 травня 2013 року.

  2. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

  3. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Дикому Ю.Г.:
  Проінформувати обласну держадміністрацію та широко оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і проведення двомісячника з їх охорони.

  4. Систематично вести спостереження за перебігом нересту і станом на 1-ше та 15-те числа кожного місяця надсилати до Держрибагентства України інформацію про хід нересту.

  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Сулинськрибоохорони Кулинич Оксану Анатоліївну.

  Начальник Ю.Г. Антоненко

  http://www.sul-dkrg.pp.ua/news/25.html
   
  • Информативно Информативно x 1
 Поделиться этой страницей