Кораблик для заноса прикормки (своїми руками)

Тема в разделе 'Самоделки', создана пользователем Наливай, 27 фев 2013.

  1. Карполовище

    Карполовище гость Временно заблокирован

    Ну я сам так сказати ,як китайці, трішки доробив побачений кораблик :gi-gi:. Нормально у Вас вийшло. На рахунок гострих кутів- подивіться уважно мій пост 459. Там видно що заокруглені ВСІ кути. Правда робив то ще на "болвані" пінопластовому. Ви по можливості максимум заокругліть. І ще зробіть бункера трішки скошеними до гори по ходу витягування. Потім буде легше повірте. Далі:якщо плануєте робити реверс - то пряма задня стінка тунелю не годиться. Погано буде їхати назад. Подивіться мою матрицю на фото пост 302, там видно. Подумайте як будете з"єднувати дві половинки. Пишіть - підкажу що знаю.Обов"язково поліруйте віск, потім менше гемору з шпаклюванням.І ще - не спішіть клеїти. Завтра скину фото( а може відео ) як я зробив механізм відкривання. Можливо щось почерпнете. Ось так. В мене ж зборка повним ходом. В неділю планую виїхати і дати кораблику про...атися:grebiny::D. Там все і побачимо.
     
    • Нравится Нравится x 1

  2. Gooalex

    Gooalex гость Временно заблокирован

    Карполовище, спасибо за помощь, вроде все сделано правильно, углы я затер, реверс планирую, но могу потом и убрать, т.к. повороты у меня будет на реверсе одного двигателя, возможно задний ход и не понадобится, посмотрим, задняя стенка у меня немного срезана под углом около 10-20 градусов, но на высоту от дна 100 мм, а все что выше гдето 5 градусов.
    Стенки бункеров не буду наклонять, уже затираю верхнюю крышку, попробую ее оклеить, если снимится нормально значит и низ с бункеров вылезет наура, они идентичные, т.к. вырезались нихромом одновременно.
    По соединению двух выклеек подсмотрел Вашу идею, очень понравилось, токо вопрос по периметру выклейки приклеен ПВХ? если да чем клеели? если нет что это? ПВХ планировал клеить чуть по другому : оклею крышку с внутренней стороны, потом соединю две формы, предварительно нижнюю выклейку по периметру с верхней кромки оклею скотчем потом к верхней приклею ПВХ, получится чтото вроде П профиля, в который будет вставляться нижняя форма, разеденю, и не снимая скотча П профиль промажу силиконом, потом все закрою. Это создаст своеобразную герметичность в корпусе.
    Может есть другие варианты поделитесь.

    ПС: стенки бункеров всетаки немного затру, на всякий случай :)
     
    • Нравится Нравится x 1
  3. Карполовище

    Карполовище гость Временно заблокирован

    Gooalex, все правильно. Так звана "відбортовка" з пвх. Клеїв , точніше ,прихвачував на термоклей, а потім все ретельно промазував смолою. Так щоб позатікала. Стінки бункерів я на першому корпусі не рухав. Але так я добре вкатував словолокно, а на бункерах тим більше, потім витягували всім боксом :rjaka:. Навіть місцями повідколювали гіпс. Виж будете давати тканину "на випуск" з запасом. Вона стягне. А мленький скосик не помішає. Мої кришка та низ теж були з одного. Купіть самий маленький валик. Пензликом так не вкатаєш. Тепер шодо збросу :я поставив сервомашинку в перемичку , яка ділить бункери. По перше затворки закриваються посередині , по друге економія в 1 серву. Відкриваються я думаю ви догадаєтесь як. Там де черпав інформацію казали ставити на кожен бункер по серві. Тож якщо надумаєте так робити, то відразу придбайте серву і підженіть під неї центральну перемичку. Вдалої Вам виклейки.:ok:
    Ну а в своєму кораблику я вже доходжу до логічного кінця. Вчора вклеїв кільця на гвинти, захисну сітку. В ванній тяга від колець "на око" виросла просто капець як :trolling:. Порівнював з відео де заплив був без них -є різниця.На відео гвинти кидають повітря. Тобто бурлять. З кільцями чіткий направлений потік води. Як на водометі. В неділю пустимо 2 кораблика : 1- з кільцями, 2-без. Подивимся на різницю. Відео обіцяю. Ну і фото для черпання інформаціх. Всім удачі в нелегкій роботі . СКОРО СЕЗОН :somyara:
     

    Вложения:

  4. genameh

    genameh Рыболов

    Сообщения:
    105
    Симпатии:
    4
    Возраст:
    52
    Тобто в середньому положенні серви бункери закриті , при включенні в одну сторону відкривається один бункер в іншу другий ?
     
  5. Карполовище

    Карполовище гость Временно заблокирован

    genameh, так Ви правильно зрозуміли. Випробував- працює як годинник ))
     
  6. GRUZIN

    GRUZIN гость Временно заблокирован

    Добрый вечер. Я новичок. Делаю катамаран. Очень понравились ваши идеи особенно ременная передача просто супер. Не могли-бы Вы подсказать откуда ремень и шестерни. Заранее благодарен.
     
  7. genameh

    genameh Рыболов

    Сообщения:
    105
    Симпатии:
    4
    Возраст:
    52
    Если Вы имеете ввиду мой моторчик на страничке 39 №383 , то он такой в сборе из стеклоподьемника какой-то иномарки , по моему FORD , без механизма подьема стекла .

    Прекрасное решение ! Умно , просто и эргономично .
     
  8. Gooalex

    Gooalex гость Временно заблокирован

    Сегодня выклевал крышку.
    И только что снял ее с гипса, снимал минут 10, вроде все получилось.
    Но немного схитрил: в бортах бункера положил меньше стекла, сделал в один слой, чтобы легче снимать, помогло!
    Позже укреплю стенки.
    А так вроде все вышло, с понедельника буду приступать к основной части.

    P3218484.JPG P3218483.JPG P3218481.JPG
     

    Вложения:

    • P3218482.JPG
      P3218482.JPG
      Размер файла:
      917,7 КБ
      Просмотров:
      295
  9. Карполовище

    Карполовище гость Временно заблокирован

    Прекрасно !!!! Як будете з"єднювати ?? Вже вирішили ?? Вчора не витримав, погнав!!! Вітер, +2 на вулиці, з дуру не зарядив батареЇ. Але задоволений. Поганяв на скількт вистарчило. Кидав телефон в кораблик. 479 метрів проплив за 10.3 хвилини. Буду експерементувати ще з гвинтами. Хочу більшого :trolling::D На відео 2 моїх проекти.
     
  10. Gooalex

    Gooalex гость Временно заблокирован

    так же как и Вы , сделаю отбортовку из ПВХ, сегодня планирую выклеить основную часть корабля

    Ну вот и у меня дошли руки до дела...

    Вчера выклеил нижнюю часть, снял сам, снимал минут 40, правда чуток отломал гипса там где винты, с одной стороны.
    P4018491.JPG P4018492.JPG P4018493.JPG P4018494.JPG P4018495.JPG P4018496.JPG P4018498.JPG P4018499.JPG P4018500.JPG P4018501.JPG P4018502.JPG
     
    • Нравится Нравится x 4