це звичайно добре, а де вони коли літом сітки в день ставлять??? а простого рибацюгу накажуть аж бігом, сам таке бачив
Каръер Вчера на работе тоска такая взяла, что к концу рабочего дня появилось непреодолимое желание выскочить куда-нибудь к воде, спин помочить. Посему в 18.00 по газам, домой переоделся, спин в машину и погнал на Хотынь. На улов я не расчитывал вообще. Скорее даже надеялся, что никто на мои приманки не соблазниться ;) Просто хотелось побыть на природе и именно покидать спининг, а не поймать... Бывает и такое. Запарковался у первого каръера, спин в руки и вперед. Погодка супер. На воде тишь да гладь, лишь изредка ветерок легкую рябь поднимает, теплынь, солнышко постепенно садиться, птички поют. КАЙФ. Я иногда просто забрасывал приманку и тупо втыкал на окрестности, а проводку начинал минут через десять иногда в ступоре не мог понять спин в руках, шнур вроде на берегу, а приманка где? а она в воде Надышался вдоволь, потренировался в проводке волкера, мне очень понравилось. Кто-то даже пробовал наперерез ему пойти, плавник видел, но наверное из-за того, что линия проводки была весьма далеко, продолжения преследования не было... Последующие забросы поближе к кому-то, результата не дали. На втором каръере был тычок на микроджиг. Много малька бели у берегов, если браки душить не будут, со временем можно будет, думаю, не плохо по белой рыбачить. Какой-то монстр атаковал из воды пролетающую низко птичку. Может жерех, всплеск такой, что аж вздрогнул Сидело пару рыбаков с поплавчанками, у них по нолям. Я получил полный релакс от выезда и спал ночью, как младенец Всем НХНЧ! Парочка фоток с выезда
03.05.2011 После бурно проведеной встречи со старым другом бывшим в гостях в Ровно, утром встать не получилось После обеда стала проявляться цветность, контрастность и звук и решил смотаться к воде, подышать... Далеко ехать не хотелось, махнул на каръеры в Хотынь. Уже есть отдыхающие, в том числе и с маленькими детьми. Похвально, что детей к отдыху на природе приучают, надеюсь и пример хороший родители будут показывать (мусор на берегу оставлять не будут) Я покидал немного спин, была поклевка окуня, но очень нежная, белая рыба плещется, малька очень много у берега, что не может не радовать. Думаю с фидером можно будет посидеть результативно. Знакомый вытянул щуренка грамм на 200, утопил. Я долго не стал рыбачить, а поехал в Ровно забирать ребенка с занятий...
Побували на вечірній зорці на кар"єрах... Пробували ловити і на силікон, і на вертушки, але риба реагувала лише на попер і стік. Реагувала, проте чомусь постійно мазала. З 10-ка покльовок лише одна щучка піймана на саморобний стік.
був сьогодні в обідню пору на стариці та що понад лісом, біля бази водніка.... перший раз спробував покидати мушку.... сподобалося.)) було багато виходів мілкої краснопірки але засікти вдалося лише одну) і одну розміром з палесь густерку) на МДЖ взяв маленький щупащок грам 200) і один відкушений хвіст, от і вся рибалка) вся риба була випущена на тій же стариці дві "редіскі" виставили впоперек 3 сітки і нікого вони не бояться...... хоча навколо багато народу було(((
сьогодні з батьком вирішили пройтися по окуню.... з самого ранку поїхали на Бичаль.... там я спіймав кілька окунців стандартного розміру для цієї водойми.... в годині 9 ранку переїхали на кар"єри в Хотинь... до години 12 полоскали все що було в коробці і в результаті в мене знову кілька "монстрів" розміром з палець)) а от у батька, коли вже збиралися їхати на Мепс3 взяв "зачьотний" окунь грам на 600-700 от така рибалка вдалася)
Сегодня, вместе с Серегой Самураем и Колькой Свирыком, полоскали приманки правее от Хотыньского моста… Послу двух забросов у Кольки оборвала шнур не мелкая щупейка. Окунь проявлял себя практически сразу, хотя и не особо крупный, а Коляну удалось поймать парочку до 300гр., щучку до полкило и маленького судачка . Я взял два шнурка, несколько окуней, заработал один срез после мощного удара (на том же месте где порвало шнур Свирыку),а так же заработать много сходов и нереализованных поклевок. У Сереги тоже в активе несколько окуней, даже был сход голавлика, были еще сходы и удары… Рыбалкой остались более чем довольны. Ловля на реке - это безграничное творчество и в том ее и прелесть. Рыбка неплохо отзывалась на обычные хамелеоны от Маннс и Релакс, Предаторы и Фишхантеры, но и съедобку, при правильной подаче она кушала вполне охотно. Веса от 3 до 5-6гр. К сожалению, по глупости удалил фотки с фотика, так что верьте на слово.
Всім привіт! Був вчора на карьерах, забіжу на перед і скажу що дуже приємно здивований. Приїхали ми з колегою в 8,10, бо перша маршрутка була на 7,30, розклад добавляю. Відразу почав обкидати перший карьер, з першого разу за твістером вийшов окунець, правда атаки не було. Потім перешли на 2й, де відразу мене злякав жерех вилетівший під берег. Вода напротязі дня "Кипіла", щука і жерех ганяли малька так, що той аж з води вилітав. перекидав все що було, тільки на попер в момент ривка, вилетіла щука, і промахнулася. на вертушку під берегом був удар, після чого мною на берег було витягнуто незвичайний трофей (величезна жаба) День пролвів неперевершувано, от тільки дуже засмутила кількість сміття, яке валяється по всіх берегах. Коли зза хмар виходило сонце, на поверхні було видно голавлів, найбільший з яких на вигляд був до 1,5кг. рибаків було маловато, проте як і в мене у них також був повний "0" Я побачив велику кількість риби, що з чого виходить висновок, що не всю рибу в Хотині вибили,проте нажаль зловити мені її невдалося Р.S коли чекав маршрутку, місцевий дідуля сказав : "на "Горині" до шлюза уже давним давно все вибито"
;) Пощастливилось сьогодні викраїти пару годинок,з 15 до 18-00 між проблемними буднями і майже такіми вихідними днями. Важливо не риба, а сам процес , це хтось із колег давав цитату!. :hook: Кльову в мене не було, але від ,,0" пішов і спокусив окунчика 100гр. на 3\4рибка перламутр. Після 17-00 його величність Жерех давав парла для мілкоти!!!. А місце було спокусливе, до нього лодкою або в ,,Л-1" можливо дістатись. 1-й, і 2-й там риба капризна, і требує живця. Атут дітвора весною раків, для батьків ловить-і досить вдачно. Будим надіятись що осінь ще НЕ закінчилась!!!.