оз. Басівкут, м.Рівне

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Рівень, 12 сен 2007.

  1. forik

    forik Рыболов

    Сообщения:
    37
    Симпатии:
    473
    Адрес:
    г.Ровно
    Сьогодні після обіду вирвався зі спінінгом в Новий Двір. Кидав з понтону, вода чиста, тільки річкою пливе всяка муть.
    Явної гри хижака не видно, після заліза спробував кілька вобів, один на твічі приніс результат, почався дощ і я втік додому.
     

    Вложения:

    • f 005.JPG
      f 005.JPG
      Размер файла:
      261,6 КБ
      Просмотров:
      531
    • Нравится Нравится x 16

  2. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Компаньйони: відсутні.

    Погода: спочатку небо було все в чорних хмарах, а з години дев'ятої стало ясно. Вітер південно-західний помірний. +15 градусів. Тиск дуже сильно виріс у порівнянні з вчорашнім днем і становив 745 мм.рт.ст..

    Рівень води: трішки вищий норми.

    Час ловлі: з 06:00 до 10:30.

    Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).

    Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.

    Зловлено: два підлящика, пара плотвиць і верховодка. Щось трохи більше зійшло в березі.

    Наживка: на опариш риба ловилась, а на хробака лише подьоргувала.

    Прикормка: Traper kapriowate wody stojace з атрактантом від траперу ж "Leszcz expert".

    Снасті: пікер, фідер.

    Домовились ми з Сашком їхати велосипедами перед роботою на рибалку. Я хотів в Шпанів. Але мій напарник переконав мене їхати на Басівкутське озера, бо там можна спокійно половити фідером.

    Підйом без чогось чотири, я швиденько зібрався і як було домовлено зателефонував Саньку. Він то трубку взяв, але нічого не казав. Мовичить та й все. Я його ще прочекав на зупинці з півгодини і зрозумів, що він проспав та й поїхав сам. Дорога велосипедом з північного на басік складає аж 15 хвилин в темпі пенсіонера.

    Прибув на місце, розклався, загодував місце. Біля берегу все заросло водоростями кропивкою.
    Довго чекати не довелось: відразу клюваки. Але риба якась така дрібна, що не може потягнути півтораунцієвий кінчик! Згодом все-таки клюнуло по-дорослому і перший підлящик на березі.

    Я рибалив на двох точках: дальній і ближній. Взагалі склалось таке враження, що чим далі кидати, то тим дрібніша риба смикає. Мої сусідити мали приблизно такі ж результати як і я: по одній-дві рибці на брата. Згодом я впіймав кілька плотвчичок і ще одного підлящика.

    Я ще й тягнув щось трохи більше, але через ті водорості так і не витягнув :)

    Також я поки ходив дивитись як справи у сусідів то пропустив хороше клювання: риба притягнула годівничку аж під самий бере і сама не засіклась.
    Ось власне й все, о пів на одинадцяту я швиденько зібрався й поїхав на роботу.

    Цей же звіт в мене на бложику: Перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 03.06.2014
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 16
  3. vladislavovich

    vladislavovich Рыболов

    Сообщения:
    601
    Симпатии:
    2.800
    Адрес:
    г.Ровно 0687583122
    Возраст:
    55
    :solnce2:Вітаю форумчан!!! Вчора з товаришем поїхали обкатувать зимові покупкі. Палкі-виручалкі відпрацьовували на ура. До нас ще приєднався наш колега-форумчанин, з новим ультра-мультом. Він і взяв свою нагороду!:somyara: IMG_0012.JPG А ми з товаришем смикали окунчика. IMG_0015.JPG Погода нас не радувала, бо холодний вітер морозив шнур і замерзав тюльпанчик. Повертаючись до дому підкормили лебедів. Адріналіновий відпочинок вдався на славу:ага:.
     

    Вложения:

    • IMG_0010.JPG
      IMG_0010.JPG
      Размер файла:
      246,6 КБ
      Просмотров:
      744
    • IMG_0020.JPG
      IMG_0020.JPG
      Размер файла:
      373,4 КБ
      Просмотров:
      721
    • IMG_0023.JPG
      IMG_0023.JPG
      Размер файла:
      361,5 КБ
      Просмотров:
      736
    • Нравится Нравится x 19
  4. slon55

    slon55 Рыболов

    Сообщения:
    513
    Симпатии:
    829
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    41
    1,65кг:somyara:
     
    • Нравится Нравится x 8
    • Информативно Информативно x 1
  5. a-platon

    a-platon гость Временно заблокирован

    Після вчорашніх посиденьок перша половина дня була проведена в КОСМОСІ
    Трохи оклигавши вирішив відвідати Новий Двір.
    Перший виїзд був не тривалий. Вітер сніг вніс свої корективи.
    Вирішив не мерзнути та поїхати додому. Після невеличкого лікування та сну
    вирішив знову відвідати басік.
    Ставку зробив на щуку та не прогадав. Трохи полоскотавши нерви щука здалась
    і як поліно слухняно поплила до берега
     

    Вложения:

    • image.jpg
      image.jpg
      Размер файла:
      240,6 КБ
      Просмотров:
      484
    • Нравится Нравится x 11
  6. Vlad Amator

    Vlad Amator Рыболов

    Сообщения:
    377
    Симпатии:
    4.477
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    46
    Сьогодні зранку замість того, щоб дрихнути в ліжку, прокинувся вдосвіта і вирішив перед роботою пополоскати трохи приманки на Басіку. Дуже вже хотілось на рибалку, а мій друзяка на сході, на вихідних виїхати немає з ким, от і вирішив пройтись по берегах озера, хоча і не полюбляю рибалку в межах міста. Але зараз живу недалеко і це поставило вирішальну крапку. О 7 я вже на березі, збираю спін і починаю обловлювати переспективні, як мені здавалось місця, де з води виднілись топляки. Але крім обривів майже всього наявного з собою силікону, інших "клювань" не було... Змістився і на чистій воді на першому забросі є придушування приманки. На окуня та щуку не схоже, підсічка, є приєна вага та супротив, навіть спрацьовує фрикціон. В голову закрадається думка, що судячи з характеру клювання та поведінки риби під водою, скоріш за все судак, роблю ще одну контрольну підсічку і неквапливо виводжу риб до берега. Вже на березі розумію, що засікся слабенько, не пробив я йому пащеку, а лише між кістками гачок тримався і судак його виплюнув на березі. Розмір їстивний, на око біля кілограма. Роблю ще кілька проводок, без результату, збираюсь і шурую на роботу.
    Ловив на "банакс мега" (в'язав рибу гарно), шнур "пауер про 8 лб, поводк з флюра 0.29, приманка їстивний силікон 5"(америка контрабас, бренд мені невідомий: у вигляді твістерочка з турбо тілом та хвостиками по тілу) на овсеті та шарнірному монтажі.
     

    Вложения:

    • Фото0065.jpg
      Фото0065.jpg
      Размер файла:
      702,2 КБ
      Просмотров:
      374
    • Нравится Нравится x 11
  7. Vlad Amator

    Vlad Amator Рыболов

    Сообщения:
    377
    Симпатии:
    4.477
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    46
    Ввечері після роботи знов "чухались руки" і майнув на озеро. Перед цим заскочив до "Сапсану" і трохи підкупив приманок, гачків і чебурашек на замін відірваним. Перші закиди робив на чистй воді, без результату, змістився до топляка, знову обриви приманок, повернувся на чисте, тиша. А в районі підводних перешкод бачу малька хтось хижий ганяє. Знову зміщуюсь туди і на черговому забросі удар, приємна важкість, спрацьовування фрикціону і за пару хв. судак на березі. Розмір такий же як вранці. Роблю ще один закид, обриваю приманку, отримую дзвінок з дому, що вечеря вистигає на столі і збираюсь квапливо додому
     

    Вложения:

    • Фото0066.jpg
      Фото0066.jpg
      Размер файла:
      656,9 КБ
      Просмотров:
      390
    • Нравится Нравится x 13
  8. Vlad Amator

    Vlad Amator Рыболов

    Сообщения:
    377
    Симпатии:
    4.477
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    46
    Щойно з нашого міського озера. Вирішив перед роботою, скочити спін покидати. Починав ще затемно і до світанку. Але без результату. Одне в'яле притискання приманки і все... Ні зміна точок, ні приманок результату не принесло, лише мінус одна приманка і все. Але чудово подихав свіжим повітрям, набрався єнтузіазму від природи перед роботою! Поспостерігав за виводком качок і чкурнув на працю.
    Всім НХНЧ!
     
    • Нравится Нравится x 4
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  9. slon55

    slon55 Рыболов

    Сообщения:
    513
    Симпатии:
    829
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    41
    З вечора мучився куди податись на риболовлю,вирішив все таки відвідати місцеву водойму(та й провітрити мясорубочні снасті:D).В лодку взяв два к-ти ,у.лайт та лайт ,так як було бажання погратись з "габаритним" силіконом.Трохи поплававши в пошуках точки стаю на перепаді глибини 20-30см ,на якій скоріш за все стояв підлящик:D.
    За риболовлю було впіймано:щучка біля кілограмма,окунь 200-250гр,судак один біля трьох кг та штук 6-7 судачат "градусніків",підлящик забагрений)).
    Свіжим повітрям подихав,отримавши порцію адреналіну,судак на ул це щось.
     

    Вложения:

    • DSC00426.JPG
      DSC00426.JPG
      Размер файла:
      1 МБ
      Просмотров:
      395
    • DSC00428.JPG
      DSC00428.JPG
      Размер файла:
      635,6 КБ
      Просмотров:
      390
    • DSC00430.JPG
      DSC00430.JPG
      Размер файла:
      504,1 КБ
      Просмотров:
      391
    • DSC00435.JPG
      DSC00435.JPG
      Размер файла:
      502,5 КБ
      Просмотров:
      375
    • DSC00436.JPG
      DSC00436.JPG
      Размер файла:
      587,4 КБ
      Просмотров:
      415
    • DSC00437.JPG
      DSC00437.JPG
      Размер файла:
      584,8 КБ
      Просмотров:
      390
    • DSC00438.JPG
      DSC00438.JPG
      Размер файла:
      494,6 КБ
      Просмотров:
      377
    • DSC00439.JPG
      DSC00439.JPG
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      391
    • Нравится Нравится x 13
  10. fanat1k

    fanat1k Рыболов

    Сообщения:
    24
    Симпатии:
    12
    Адрес:
    м. Рівне
    Возраст:
    43
    Сьогодні мав декілька годин перед роботою для улюбленого заняття. Тож вирішив відвідати "Басік". Тим більше, що вже аж "руки чухались" спробувати новий спінінг для мікроджигу. За декілька годин пройшов ділянку правого берега від пляжу у напрямку до Нового Двору. Риболовля була трудовою...Окунь стояв локально і його потрібно було постійно шукати. За риболовлю було впіймано декілька окунців від 40 до 70гр. (приманка у формі Javastick або Polaris, або і т.д у кольорі Chartreuse). На останок мене чекав приємний бонус. Десь ближче до 10 год. вчепився...лящик!). Не забагрився, як то іноді буває, а клюнув "як годиться" з характерним "тук" і приманкою в "зубах". Вага "на око" 500 - 600 гр. Тим не менше, виважувати такого "паравозіка" на ультралайт зі шнуром #0.2 із повідком 0.14mm це ще той адреналінчик). Доречі, після короткої фотосесії "льоша" пішов до себе додому, від*їдатись далі)

    bonus.jpg
     
    • Нравится Нравится x 7