с.Берестечко (р.Стир)

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Gennady, 20 сен 2009.

  1. Gennady

    Gennady гость Временно заблокирован

    Сьогодні їздив у село Берестеко до жінчиних родичів, і знаючи що там протікає р.Стир захопив з собою спінінг. Часу у мене було усього дві годинки.
    Скажу одразу - жодного удару... Спочатку думав що обідня пора є винуватицею безклів'я, так як перекидав дві коробки снастей. Але зустрів декілька місцевих рибалок, і виявилось що сьогодні не тільки я без улову. Розказали що вчора (гості) з Луцька плавали з електровудкою
    На поворотах річки є ями 5 і 7 метрів. Наполегливо обкидуючи 7-ми метрову яму спіймав зачеп та обірвав десь з 20 метрів шнура (PowerPro 0.13). Перевязавши шнур вирішив йти далі, як почув крик місцевого і швидко направився в його сторону. Хлопець ловив незрозумілим батугом, леска 0.35 і віброхвіст найбільшого розміру жовтого кольору. Виявилось що велика щука йшла за приманкою до берега і перед самим ударом побачивши рибака передумала. В мене до речі також під кінець рибалки на моїх очах 1,5 дюймового твістерка догнав великий окунь і побачивши мене втік. Вода настільки прозора, що аж не віриться, але дуже впала.
    Місцеві ловлять щук до 11 кг, і все на великі віброхвости і колебалки радянського виробництва. Зі слів родичів найбільше місцеві беруть щук на заході сонця. Треба якось поїхати перевірити :D
    Отже рибалка не склалася, зате відпочив на природі.
    Декілька фото річки:
     

    Вложения:

    • Photo-0056.jpg
      Photo-0056.jpg
      Размер файла:
      48,4 КБ
      Просмотров:
      477
    • Photo-0057.jpg
      Photo-0057.jpg
      Размер файла:
      54,1 КБ
      Просмотров:
      498
    • Photo-0058.jpg
      Photo-0058.jpg
      Размер файла:
      89,5 КБ
      Просмотров:
      485
    • Photo-0059.jpg
      Photo-0059.jpg
      Размер файла:
      60,9 КБ
      Просмотров:
      454
    • Нравится Нравится x 26

  2. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Відзначу, що назва села має таку ж саму назву як і славне козацьке містечко Берестечко, однак мова йде про село, що знаходиться у Демидівському районі, Рівненської області.
     
    • Нравится Нравится x 14
  3. Gennady

    Gennady гость Временно заблокирован

    Був сьогодні дві годинки в районі обіду. Вода сильно піднялась і течія настільки швидка, що найважчий груз який у мене був 12 грам зносило як пір'їну. Обкидав пів свого арсеналу, результат нульовий. Здалось таке враження що річка мертва... Треба було повертатись до машини, точніше пливти томущо аби дійти до річки треба було перейти затоплений луг (спасли заброди). Вертався по березі біля води і потрохи закидав. Майже на останньому закиді сильний удар (спінінг чуть з руки невилетів), і починаю змагатись у перетягуванні :) Фрикціон співає, спін трясеться, а я бігаю по березі і пробую вивести до рівного берега. Тут риба повертає вліво і як торпеда несеться на мене. Я зрадів, виматую лишній шнур і раптом різка зупинка... Починає бити в руку, а з місця зрушити неможу ні до себе, ні вліво, ні врпаво. На другому кінці шнура риба як сказилась. Трішки зачекавши вирішую тягнути і будь-шо буде. Намотав шнур на рукав, потягнув і тут на поверхню з'явилась щука на вигляд десь під 3 кг в якої морда і бокові плавці були обмотані сеткою. Тоді я зрозумів, що намагаючись втікти від мене, вона влетіла з розгону в сітку. Дістати до сітки не було змоги, я як на зло перший раз з собою не взяв отцеп. Прийшлось просто тянути за шнур, який звичайно не витримав і порвався (PowerPro 0,13). Так і осталась щука з приманкою в роті і щей у сітці... Взяла щука на віброхвіст що на фото. Фотографував як піднялась вода порівняно з останніми моїми відвідинами цих місць.
    Одним словом відпочив, потримав хорошу рибину, відкрив сезон )
    P.S. Повертаючись назад бачив як брак на лодці перевіряв сітки. Склалось таке враження що стоїть сітка на сітці. З таким темпами вилову риби там зовсім не буде. Треба там провести якусь перевірку контролюючими органами..
     

    Вложения:

    • Photo-0047.jpg
      Photo-0047.jpg
      Размер файла:
      45 КБ
      Просмотров:
      424
    • Photo-0050.jpg
      Photo-0050.jpg
      Размер файла:
      37,8 КБ
      Просмотров:
      431
    • Нравится Нравится x 26
  4. kolia23

    kolia23 Рыболов

    Сообщения:
    66
    Симпатии:
    713
    Адрес:
    смт.Млинів Рівненської обл.
    Доброго вечора. Був сьогодні на рибалці с.Берестечко і с.Лисин. Проходив з 8.00 до 16.00. Під обривом села Берестечко перша покльвка і судачок грам 450 на березі на копито№1 перламутровий з чорною спинкою. Слідуюча покльвка десь через хв.40 і окунець( теж на копито№1 на фото) але був відпущений до мами через непристойний розмір.Потім ще дві щупачкі по грам 400-450. одна на копито№1 друга на акву№3. Та що на акву забрав бо пошкодила зябра. Пристойного екземпляра не було видно, хоча щупалята по 300-700 грам супроводжували приманкі до берега. Хоч змерз як собака але рибалкою задоволений. Місцеві рибакі ловили трохи на фідер плотву. а на живця час від часу попадався окунь.
    Зображення0217.jpg Зображення0219.jpg
    :somyara:
     
    • Нравится Нравится x 20