с. Шпанов

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Добрыня, 12 мар 2010.

  1. Добрыня

    Добрыня Рыболов

    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    40
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    Добрый день всем рыболовам! У меня к вам маленький вопросик: кто что знает о водоеме в селе Шпанов, он находится по правую сторону метров через 300 после новой школы если ехать на спиртзавод.
    Слышал что в том году там щук ловили, и карп вроде есть. А вот как на самом деле, не знаю.
     
    • Нравится Нравится x 8

  2. Добрыня

    Добрыня Рыболов

    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    40
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    на карте указано красным цветом, отпишитесь пожалуйста, кто что знает!
     
    • Нравится Нравится x 1
  3. a-platon

    a-platon гость Временно заблокирован

    а карта где
     
    • Нравится Нравится x 3
  4. Добрыня

    Добрыня Рыболов

    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    40
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    Карта
     

    Вложения:

    • image001_cr.jpg
      image001_cr.jpg
      Размер файла:
      729,8 КБ
      Просмотров:
      560
    • Нравится Нравится x 5
  5. a-platon

    a-platon гость Временно заблокирован

    про рибалку в даному ра-ні не знаю не ловив але часто був
    на полюванні та зустрічав місцевих рибалок.
    інформація скудна но всеж таки- риба є і ловиться переважно
    карась,плотва іноді линок. окунь також є а от щуку не бачив
    но пастух казав, що хлопці в сітки ловили:злой: хай їм грець.
    так що тезка пробуй і НХНЧ.
    якщо буде хоч якась інфа відписуй будемо чекати.
     
    • Нравится Нравится x 12
  6. Андрійан

    Андрійан Рыболов

    Сообщения:
    2
    Симпатии:
    34
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Прошлого сезону був там декілька раз. В улові пару окуньків на силікон + карасики(червяк, опариш).
    На живця іноді щука покльовує і нормальних розмірів. Зі слів місцевого на воблер було біля півтора десятка ударів взяв тільки одну грам 700.
     
    • Нравится Нравится x 12
  7. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    сьогодні з дружбаном на вілосипедах махнули в Шпанів

    приїхали на канави о годині 10, погодка просто супер

    перед нами рибак зібрався і поїхав, сказав що взяв шість карасів грам по 300 кожен з самого ранку на опариша

    нам же "пощастило" спіймати двох ротанів

    відпочили суперово!

    :gimmefive2:
     

    Вложения:

    • IMG_8245.jpg
      IMG_8245.jpg
      Размер файла:
      762,1 КБ
      Просмотров:
      508
    • IMG_8251.jpg
      IMG_8251.jpg
      Размер файла:
      586,3 КБ
      Просмотров:
      522
    • IMG_8263.jpg
      IMG_8263.jpg
      Размер файла:
      439 КБ
      Просмотров:
      495
    • IMG_8274.jpg
      IMG_8274.jpg
      Размер файла:
      261,1 КБ
      Просмотров:
      539
    • Нравится Нравится x 18
  8. Вадлімка

    Вадлімка Рыболов

    Сообщения:
    78
    Симпатии:
    719
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    33
    Мав їхати в суботу в Панталію, але не получілось. Седів вечьором в дома і надумав поїхати в Шпанів. Встав з ранку, сів на 35-ту маршрутку, приїхав до риббази на північьний, а там через поле і на місці. Був на малому ставку в 09,00. Настрій зразу підняла кількість риби яка лежала біля кожного рибака. Окуня були до 200 грам. Я продовбав ополонку і за 1 хв, перший окунець на льоду, але це була перша і остання покльовка на наступні 30хв, потім ще пару штук і покльовкі майже закінчілись. проседів до 14,00.:1052: Спілкувався з рибаками які сиділи на ставку з самого ранку, то вони казали, шо клює з самого ранку ( тількі-тількі посвітліло і десь до 10 ) впринципі так і було до десяти і усьо, потім тількі поодинокі покльовкі. Доречі ставив жерлиці (дві) але нічього. поїду туди якось щє.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 30
  9. Вадлімка

    Вадлімка Рыболов

    Сообщения:
    78
    Симпатии:
    719
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    33
    Вирішив сьогодні з друзями пройтися до Шпанова. Прийшли тільки-тільки розсвітало, проте на відміну від минулих вихідних з ранку кльову не було. Десь о 9,00 вирішили зігрітися:присоединяюсь:та тільки налили по 100гр. "чаю":gi-gi:, на стоячу мормишку з мотилем взяв якійсь дурний окунець. Потім затишшя, як виявилося воно продовжувалося до кінця нашої рибалки. НЕ ХОЧЕ сьогодні клювати риба в Шпанові. Зате гарно посиділи. Всім успіхів!

    P.S. Виходив на берег провалився по коліна! Такшо будьте обережні! Льод трошки відійшов від берега.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 23
  10. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Вирішили на цих вихідних спробувати зловити якусь рибу в Шпанові. В першу чергу нас цікавили лини, але ми звісно не відповимось і від інших
    Вдосвіта ми осідлали залізних коней(горних велосипедів) і через Золотіїв поїхали на Шпанів.

    Коли їхали, то на небі не було жодної хмаринки, а повітря було теплим. Ми навіть зраділи, бо прогноз передавав набагато гіршу ситуацію. Коли прибули на місце, то вже вставало сонечко і на ставочку було виявлено 4 рибалки. Один з них вже зумів спіймати на спінінг окуня грам на 200. Я зайняв свою улюблену позицію неподалік від зрізаної верби, а Тарас пішов шукати рибу зі своєю мормишкою.

    Я швиденько зарядив аж чотири спутніка і теж завзято почав ловити вудкою з літньою мормишкою. Мабуть у мене поки що руки до цієї незвичайної снасті не вірно налаштовані, тому всі мої потуги хоч щось зловити не увінчались успіхом.
    До мене підійшов один з рибалок і попросив мастирку, сказав, що не бачив ні однієї покльовки, перепробував вже всі наживки і хоче ще спробувати мастирку. Забігаючи вперед скажу, що він так і поїхав додому ні з чим. Хоча, як він сказав, два роки назад тут доволі не погано влітку покльовував карп.

    Напишу ще два слова про свою мастирку. Як завжди я провтикав момент і горох трохи підгорів. Я не став вже нічого перероблювати оскільки це ж Шпанів, що там буде ловитися... Тільки на цей раз горох пригорів так, що вкінці мастирка вийшла коричнево-бурого кольору Доречі після рибалки в мене ще ця мастирка залишилась, і я її ще використаю на якійсь рибалці.

    Доволі натішившись літньою мормишкою я повернувся до своїх спінінгів, і від нічого-робити трішки приліг вздрімнути. Прокинувся хвилин через 10 від нестерпного холоду. Небо стало сірим, все в важких сірих хмарах. Температура відразу понизилась на кілька градусів. Я трішки попригав, порозминався і щоб зігрітися ще - взяв велосипеда і поїхав до інших рибалок, дізнатись як у них там кльов.

    По дорозі я зузстрів одного з них - він вже їхав додому. Ні одної покльовки в нього. Потім я під'їхав до іншого - він теж вже збирався, теж не бачив жодного клювання. "Мда..." - подумав я собі, і вирішив просто об'їхати ставок, щоб зігритися і трішки поробити фоток. Коли я вже під'їхав до кінця ставка побачив дуже цікаву картину. Тільки тут потрібно написати, що цей ставок складається з двох частин: одна метрів 50 на 50 впадає через трубу під дорогою у велику частину(на якій ми ловили). Так ось, під'їхавши до тієї калюжі я побачив боротьбу людини з рибою. Швиденько дістав фотік і все засняв на відео :)

    Ось ще окремо фотографія цього красунчика. До речі зловлений він на горох.

    В цей же самий час Тарас ловив рибу десь на Усті, а потім ще й на канавах. З його слів річка тут була як мертва, а на канаві вдалося спіймати мікрокарасика. Потім він повернувся на наш ставок і зловив ще окунчика і знайшов місце під якоюсь вербою де клювала красноперка.

    Я ж був під глибоким враженняв від такого гігантського карпа з такої малої калюжі! Помаленьку поїхав до своїх снастей. Як побачив, що на одному спінінгу впав дзвіночок, прибавив газку, а серце почало битись сильніше. Швиденько схопив спінінга до рук і почав крутити катушку, через метрів 5 відчув приємні потяжки з того боку. Є! Помаленьку підвів до берега і взяв рибу рукою. То виявився карпик, але весь дуже сильно покритий слизом. Причому він вже був якимось ветераном рибалки, тому що верхня губа у нього повністю була відсутньою. Я крепко зрадів своєму першому трофею на даній водоймі!

    Приблизно в цей момент до мене прийшов Тарас і сказав, що вже пора і честь знати. Мої переконання залишитись на нього ніяк не діяли, тому що в дома були незавершені справи. Я через нехочу зібрав всі снасті і ми поїхали додому. Тарась по своїм справам, а я на панщину - до тещі на город, де промахав лопатою до четвертої дня.
    Але рибалка на Шпанівському "Любительському" ставку однозначно вдалась!

    Джерело інформації
     

    Вложения:

    • IMG_1572[1].JPG
      IMG_1572[1].JPG
      Размер файла:
      196 КБ
      Просмотров:
      557
    • Нравится Нравится x 15