Озеро Тухове

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем ghyk, 19 июл 2010.

  1. ghyk

    ghyk Рыболов

    Сообщения:
    164
    Симпатии:
    113
    Адрес:
    Старе Село
    Возраст:
    45
    У цю неділю (18.07.2010 року) рибачив на річці Льва за селом Великі Озера Дубровицького району. Це за 40 кілометрів від дому (Старе Село). Понад річкою побачив якесь невелике озеро, на якому рибачив якийсь мужичок на поплавочну вудку. На питання що ловиться відповівщо плотва. Я був із спінінгом. Відійшовши в сторону почав ловити. Ловити з берега там можна тільки в декількох місцях, так як озеро понад берегом заросло очеретом. Ловив десь хвилин 30, так як треба було повертатись додому, а дорога для мого Мінськ 125 неблизька, а їхати треба лісом грунтовими дорогами. Впіймав одну щуку десь біля 0,5 кг і було два сходи.
    Може хтось ловив на тому озері? Хочу поїхати знову, але хочеться знати що там і як. Буду вдячний.:1032:
     
    • Нравится Нравится x 9

  2. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    Миша, можешь на карте обозначить где оно. А на самих озерах (Верхнее, Нижнее) рыбачил?
    И обозначь где речка Льва, а то ничего не видно...

    Добавил карту сюда и обозначил, а то искал минут 5 :)
     

    Вложения:

    • 1111.jpg
      1111.jpg
      Размер файла:
      152,4 КБ
      Просмотров:
      792
    • M-35-018.jpg
      M-35-018.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      758
    • Нравится Нравится x 3
  3. ghyk

    ghyk Рыболов

    Сообщения:
    164
    Симпатии:
    113
    Адрес:
    Старе Село
    Возраст:
    45
    Рибачив один раз на озері Верхнє, але без результату (спінінгом). Хотя на вудки там ловиться і плотва і карась (по розмовах місцевих). Є багато раків. На озері Нижнє в основному невеликі карасі.
    Річка Льва на твоїй мініатюрі - це крива праворуч від даних озер. А озеро Тухове знаходиться нижче і ліворуч річки Льва (понад самою річкою).

    Добавлено через 8 минут
    Дане озеро добре видно тут: http://travel.org.ua/karta_list.php?id=518
     
    • Нравится Нравится x 8
  4. ghyk

    ghyk Рыболов

    Сообщения:
    164
    Симпатии:
    113
    Адрес:
    Старе Село
    Возраст:
    45
    Був з друзями на цьому озері 21 серпня. Були з ночовкою. Кльов був гарний, хоч і клювали не величкі щучки і окуні, але покльовки були частими. Вранці кльов кращий ніж вечером. Сподобалось. Плануємо поїхати знову.
     
    • Нравится Нравится x 6