Нахлист на Закарпатті

Тема в разделе 'Рыбалка в Закарпатской области', создана пользователем TROL_77, 1 фев 2011.

  1. TROL_77

    TROL_77 гость Временно заблокирован

    Нахлист на Закарпатті- думаюця тема може бути чудовою для всіх,як і для тих хто ловить нахлистом, так і для інших шанувальників рибної ловлі:company:
     

  2. vova_

    vova_ гость Временно заблокирован

    Може хтось і ловить, але не пише. Я так зрозумів, досвід уже маєш. Напиши де ловиш, що, які снасті. Успіхи, ящо є - фото. Мені цікаво, вживу не бачив, нахлистові снасті в руках не держав
     
    • Нравится Нравится x 1
  3. TROL_77

    TROL_77 гость Временно заблокирован

    В нахлисті я невеликий знаток, но щось вмію, успішно ловлю тільки голавля мав діло із щукою на розливах біля чорного озера но невелика грам 800, практично з нахлистовими снастями ще нікуда невиїзджав(маю в виду ловля форелі харіуса і т.д.), прошлого року був випадок ниже Сторожниці ловив голавля і заодно практикував дальній заброс,та коли підтягував до себе шнур жерех з такою силою накинувся на крючок шо у венах кров застила,але промазав, рибина була дуже сирйозних розмірів я навіть ненаважуюся сказати скільки в ній було кілограм, зато хотів би поспілкуватися з тими рибаками хро ловив якісь другі види риб (окрім голавля, щуки)нахлистом в Закарпатській області,фоток нажаль немаю бо ніколи неберу з собою ні телефон ні фотік, приєднуйтеся.......буду вдячний спілкуванню:p
     
    • Нравится Нравится x 1