1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Кто какую посоветует надувную лодку?

Тема в разделе 'Лодки, катера, яхты, моторы', создана пользователем Maxim, 4 дек 2007.

?

Кто какую надувную лодку посоветует?

1. Energy (FART)

1,0%
  2. BARK

24,5%
  3. THUNDER

3,4%
  4. KOLIBRI

40,2%
  5. Brig

11,0%
  6. Haris

1,3%
  7. Zodiac

1,6%
  8. Адамант

2,3%
  9. Shkiper

3,1%
  10. Adventure

13,9%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
  1. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    785
    Хочу до відкриття сезону придбати човника, дивлюся на Колібрі і Барк, в розмірі 2300+-, може меньше.
    Мені для одного, така щоб возити в багажніку, і шоб самому носити до води, тому такий розмір/вага.
    В більшості планую під ловлю на спін-воблери, тому треба стояти іноді. Чи вистачить для цього слані, 3 рейки?

Як розумію, Колібрі - це флагман у ПВХ човнах, душа лежить до них.
    Бачив рекламу Барк, вони продають човни в Європу, тому якість мабуть теж непогана.

Питання ціни, Барк в комплекті "з підлогою" коштує дешевше пустої Колібрі.
    Так от і питання, має сенс трохи зекономити, чи 500 грошей то не питання, якщо дивитися років на п'ять далі?

2. Игорь 1

Игорь 1 Рыболов

Симпатии:
    853
    Котыкмуркотык, У меня "Барк" 2.40. Двухместный, 3 слани Пользуюсь много лет. Нареканий нет ни на что. Доволен. Могу рекомендовать.
    Удачного выбора лодки. НХНЧ. :присоединяюсь:

• Нравится Нравится x 1
  3. Kolibriboats

Kolibriboats Судостроитель

Симпатии:
    684
    Котыкмуркотык
    Завітайте до найближчого "Епіцентру" та по подивіться на "КОЛІБРІ" вживу.
    Kolibri_K-220_green_iso.jpg Kolibri_K-220_green_top.jpg Kolibri_K-240_green_iso.jpg Kolibri_K-240_light-grey_iso.jpg Kolibri_K-240_green_top.jpg Kolibri_shov_tvch.jpg Kolibri_ukluchina_small-1.jpg Kolibri_derghatel_vesla_new.jpg
    Споконвічне запитання...
    Відповідь на нього кожен знаходить свою :ага:

• Нравится Нравится x 1
  4. Kolibriboats

Kolibriboats Судостроитель

Симпатии:
    684
    И еще фото, для сравнения размеров:
    Kolibri_K_Super_light_rostovka-1.jpg
    Kolibri_K-Standart_rostovka-1.jpg

• Нравится Нравится x 1
  5. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    В мене Колібрі 250Т. Човном задоволений повністю! 3 рейки слані вистачає, щоб впевнено стояти в човні. Вдвох рибалити теж можливо, навіть втрьох: донька, дружина, я плавали з гамузом речей для пікніку по Хріницькому водосховищу і рибалили маховим вудками (в тесноте да не в обиде :) ). Сам спокійно ношу сумку з човном до води (переважно відстань не більше 50-70 м, але в тих самих Хріниках до води через город метрів 350, спуск з високої кручі з човном за плечима та дитиною за руку, щоб не впала, без проблем. В багажник мого малого авто - Форд Фієста теж уміщалась. Тому можу рекомендувати!

• Нравится Нравится x 2
  6. Владимир111

Владимир111 Рыболов

Симпатии:
    1.843
    У меня Колибри большая, а в таком размере Harius 260 со сланью с 2003 года, в сумке 19 кг. Для ловли на поплавок я в лодку на дно ставлю два раскладных кресла для двоих. Что бы не продавливать дно, я вырезал по размеру днища две фанеры 8 мм и полакировал, можно три. На перед на зад и посредине. Ложу перед надуванием прямо на дно. В Вашем случае можно одну посредине, прямо на слань, чтоб лучше стоять. На слани стоя дно играет.
    По маркам равноценны, я б не переплачивал.

• Нравится Нравится x 1
  7. Saniok 69

Saniok 69 Рыболов

Симпатии:
    1.327
    Маю Барк 250, теж в більшості спінінгую,три слані хватає,можна досить впевнено стояти. Але є одне але--на мій погляд слань у Колібрі трохи зручніша--книжкою. Свою зробив також книжкою-так цікавіше! А так лодки майже однакові!
    Вдалого вибору!

• Нравится Нравится x 1
  8. Сергей_БК

Сергей_БК Рыболов

Симпатии:
    2.163
    Маю Колібрі К250Т, з слань книжкою 3 рейки. На мою думку, для комфортної ловлі навіть одному, я б лодку меншого розміру чим 2,50 м не брав. Три рейки дуже не устійчиві, на трьох рейках Ви не довго простоїте.

• Нравится Нравится x 1
  9. Игорь 1

Игорь 1 Рыболов

Симпатии:
    853
    Котыкмуркотык, Хочу добавить. 3 слани, удобная штука, встать, постоять, потоптаться/размять ноги. Но стоять целый день, тяжело, т.к. слани всеравно играют. Их нужно жестко скрепить. В специализированых магазинах есть крепеж "Потай", типа мебельной стяжки. Если длина не устраивает, можно заказать токарю. Сделать поперечные, типа ребра жесткости. Я себе это представляю так. См. рис.

Безымянный.png Точки крепления в разных плоскостях, для жесткости. Фанеру нужно найти водостойкую, так называемую Бакелитовую /Фанера бакелитовая водостойкая сетка/глянец/.
    https://kievskayaoblast.flagma.ua/bakelitovaya-fanera-so1220001-1.html
    В нэте можно все найти. Главное правильно задать "Поиск". Удачи! :присоединяюсь: НХНЧ

• Нравится Нравится x 1
  10. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    785
    Якщо робити самому, то мабуть краще вже цільну, а не рейки. А фанеру ще треба знайти, бо купувати цілий лист не хочеться, а шматочок шукати довго доведеться. Хіба шо в "Епіцентрі" є така фанера, то там можна одразу замовити і розпил з кромкуванням)).
    Коли буде нагода потрапити в Епік і подивитися човни - не знаю, їх багато, знаю три, та вони завжди не по дорозі.

Дивився промо човнів на відео від "Капітан", то вже хочеться більше, ніж 2300, мабуть 2500 краще буде.
    А ще хочеться інший колір, сіро-помаранчевий, це теж в $плюс.
    Маю ще час на міркування.

Kolibriboats, підкажіть чи є можливість придбати човна в кредит, чи з оплатою частинами ПБ, скільки займає часу виготовлення під замовлення, наприклад в іншому кольорі і з додатковими опціями?