1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно Весенне-летний нерестовый запрет по Кировоградской обл.-2014

Тема в разделе 'Рыбалка в Кировоградской области', создана пользователем Валерий, 14 мар 2014.

 1. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  569
  Симпатии:
  5.064
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  63
  Вчера опубликован приказ по нерестовому запрету :

  ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

  (ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО)

  УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  (КІРОВОГРАДРИБООХОРОНА)


  Н А К АЗ


  11 березня 2014 року № 26

  м. Кіровоград


  Про встановлення весняно – літньої

  заборони на лов риби, інших водних

  біоресурсів у рибогосподарських

  водоймах Кіровоградської області

  у 2014 році

  З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об'єктах підконтрольних Кіровоградрибоохороні, керуючись ст.19, 20 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", постановою Кабінету Міністрів Украіни від 28 вересня 1996 року №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", п.п. 8.1.,8.2.,8.3 "Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999р.№33 зареєстрованим в Мін'юсті 25 травня 1999р. за №326/3619 та п.п.3.14.,4.4.,4.14.3.,5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 28.04.99р. за № 269/3562,


  НАКАЗУЮ:

  1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:

  - на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони, - з 1 квітня до 10 червня 2014 року;


  - в усіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових - з 1 квітня по 30 червня.

  2. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 "Правил любительського і спортивного рибальства", пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затверджених цим Наказом Переліку нерестовищ на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено ( за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).

  3.Поінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно – літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

  4.У роботі керуватися Планом спільних заходів Кіровоградрибоохорони, Управліннями МВС України в Кіровоградській області та Держекоінспекції у Кіровоградській області по охороні рибних запасів та боротьбі з браконьєрством в зоні діяльності Кіровоградрибоохорони на 2014 рік.

  5. Затвердити перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах (додається).

  6.Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах

  7.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


  Начальник управління М.В.Руденко


  Затверджено: Наказом

  Управління охорони, використання і

  відтворенняводнихбіоресурсів та

  регулювання рибальства в

  Кіровоградській області

  № 26 від11березня 2014 р.


  ПЕРЕЛІК

  ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час проведеннятримісячника з охорони водних біоресурсів в період нересту 2014 року.

  На заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою (з одним гачком), або спінінгом (для блешення) на наступних ділянках, з обов’язковим дотриманням «Правил любительського і спортивного рибальства».


  1. Кременчуцьке водосховище:

  - с. Ревівка – від стоянки човнів (с. Ревівка) до входу в річковий порт м. Світловодськ.

  - с. Андрусівка – район кар’єру „Бессарабія”.

  - с. Нагірне – район бази „Зв’язківець”.

  2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах.


  Головний спеціаліст сектору іхтіології

  Та регулювання рибальства Балабан Є.Ю


  Затверджено: Наказом

  Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області

  № 26 від11березня 2014 р.


  Перелік нерестовищ

  по Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах

  на яких спортивний і любительський лов риби

  в період нересту заборонено


  Дніпродзержинське водосховище

  1. Власівський залив (лівий берег) - від початку садівничого товариства "Будівник", включаючи Самусіївські плавні до затоки Кагамлик. Від корінного берегу до форватора (600 га ).

  2. Білецьківські плавні (правий берег) - від піонертабору "Чайка" вниз по течії до бувшого рибгоспу "Верхньодніпровець". Від корінного берегу до о. "Зелений", "Динька", "Попівка" - (1400 га).

  3. Дереївські плавні (правий берег) - від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до форватора - (800 га)

  4. Куцеволівські плавні (правий берег) - від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора - (150 га).


  Нерестовища нижньої частини Кременчуцького водосховища:

  1. Андрусівська затока (Світловодський район). Площа затоки – 50 га, з них мілководдя – 27 га.

  2. Цибульницька затока – від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник.


  Головний спеціаліст сектору іхтіології

  Та регулювання рибальства Балабан Є.Ю

  Источник : http://kdro.kr.ua/index.php/nakazi-...odojmakh-kirovogradskoji-oblasti-u-2014-rotsi
   
  • Информативно Информативно x 5
  • Нравится Нравится x 1
 2. sparrow

  sparrow Рыболов

  Сообщения:
  26
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Гайворон
  Возраст:
  29
  Вибачте, може не в тему!
  Чи не проводиться між рибаками Гайворона яка-небудь акція чи шось на зразок того щодо добровільного збору коштів на закупівлю малька риби і зариблення Бугу в районі Гайворона? ЯКшо так- дайте контакти. Хочу долучитись і внести свою частку. Дякую!
   
 3. Влад К

  Влад К Рыболов

  Сообщения:
  227
  Симпатии:
  39
  Адрес:
  Кировоград
  Подскажите пожалуйста, запрешено или нет ловить на одну снасть за пределами населенных пунктов? А то вот есть "однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів" и ниже " 2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах."