1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Catch & Release (поймал-отпусти) - благородное убийство?

Тема в разделе 'Прочее о рыбалке', создана пользователем alan, 10 дек 2007.

 1. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Дуже зацікавив Ваш коментар. Одне питання - з скількома карпятниками професіоналами Ви знайомі?
  Жодного наукового підтвердження про ті опіки, я не чув. Був на багатьох карпових змаганнях і про загибель риби після даних дійств теж не чув. То до чого ці гучні висловлювання про опіки?
  Ну а якщо попадає то що з цього? А ковбаску та сало ми з Вами їмо без ГМО? В фірмових бойлах та пєлєтсі все збалансовано і окрім простих бойлів існують ще так звані "пилящі". Які короп з'їдає(бо дуже смачні) і вибачте за вислів, відразу ними і в туалет ходить. Після чого знову повертається до пошуку тих смачнючих кульок.
  Основне це не ГМО і не опіки. Основне це дійти по складному шляху до самого принципу: впіймав-відпусти. І тут вже є різниця чи риба залишилася жити і приносити черговий викид адреналіну чи риба буде смажитися на пательні.
  Від себе. Коли на форумах чи в розмові починаються закиди - пошкоджені хребці при виважуванні, опіки, неправильне поводження. Це людина намагається знайти виправдання СОБІ. Тобто, уникнути відпускання. Мовляв, а чого я буду випускати якщо при виважуванні я їй щось пошкодив...
  І взагалі наостанок. Подивіться на фото, риба дуже живуча, особливо короп...http://fishing-ua.com/showthread.php?p=52677#post52677
   
  • Нравится Нравится x 3

 2. vik2007

  vik2007 Рыболов

  Сообщения:
  134
  Симпатии:
  202
  Адрес:
  Шепетівка
  І Ви вважаєте, що це оправдовує її муки?! Дивна, я навіть сказав би, збочена логіка... І взагалі, мова йде про принцип піймав - відпустив. Ви ж його перетворили на принцип піймав - покрасувався собою - відпустив. А це вже трохи інша філософія...
   
 3. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Якщо людина в процесі своєї життєдіяльності, наражає себе на безліч негараздів і в результаті отримує тяжкі захворювання. Та починає з ними боротися. Це теж збочена логіка? Що, нехай краще відразу загине?
  А якщо повернутися до суті питання - в попередньому пості, я поставив Вам запитання. Дайте на нього змістовну відповідь, будь-ласка.
  ПиСи
  Шепетівських коропових команд, не зустрічав. Отже і відповідь знаю наперед...
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. Т Михалыч

  Т Михалыч Рыболов

  Сообщения:
  1.154
  Симпатии:
  4.118
  shalun_99, Вызывает удивление что ГМО ерунда? Получается ради красы и поклевки мы готовы сыпать в воду всякую гадость? Ребята ведь кто-то рыбу не только ловит но и кушает! А ГМО уже доказано вызывает мутации во 2-3 поколении (хотя наши продажные СМИ и органы Держпотребстандарта финансируемые ГМОшниками, это не покказывают и не освещают) и по сути является закамуфлированным биологическим оружием массового поражения.
  Я считаю, что ловлю с с применением приманок с содержанием ГМО в диких водоемах и реках, а так же водоёмах где выращивается товарная рыба (для еды) необходимо запретить.
  Однако не исключаю, что должны быть водоемы специализированые на спортивной ловле карпа по принципу поймал - отпусти, там можно применять приманки с ГМО, но реализовать рыбу в продажу нельзя.
   
  • Нравится Нравится x 6
 5. vik2007

  vik2007 Рыболов

  Сообщения:
  134
  Симпатии:
  202
  Адрес:
  Шепетівка
  В тому пості слово "професіонал" було в лапках. Я думав, Ви звернули на це увагу... Я взагалі не те хотів сказати. Тут багато хто шукає благородства в принципі піймав-відпусти. Благородно допомогти комусь вибратись з халепи, прочому зробити це безкорисно. А створити халепу (в даному випадку рибі), погратися з нею, і відпустити (хизуючись цим фактом) лише для того, щоб повторите це завтра - це банальна практичність, причому з нотками нарцисизму.
  PS. Принцип "піймав-відпусти" підтримую на 100 %. Але робити з цього релігію, шукаючи якісь високоморальні істини в цьому, думаю, нещиро. Ось і все. З дискусії виходжу...
   
  • Нравится Нравится x 6
 6. 221doc

  221doc гость Временно заблокирован

  Я думаю что мелочь нужно отпускать.Что толку от стограммового голавлика или подлещика . Забрав мелочь домой вы ей точно шансоввыжить не оставите, а отпустив пусть 50/50 и то дело.
  По вопросу влияния на популяцию-незнаю как где, а унас весной на берегу плюнуть негде,столько рыбаков "изголодавшихся" зазиму и в садках как правило плотва весом от 20 до 100гр. А летом все гадают куда делась рыба!
  Крупную рыбу сам не отпускаю по двум причинам: вопервых не так часто она попадается и вовторых везти на рыбалку с собой рыбу для ухи-кощунство.
  А вот в спортивном рыболовстве ситуация другая, там погоня за трофеем. Спортсменов много и если не отпускать, то фоткаться прийдётся с килограмовыми карпами, а это согласитесь не солидно .Вот они и рекламируют принцип C&R.
   
  • Нравится Нравится x 3
 7. Sywooch

  Sywooch НаМУХлыстовик

  Сообщения:
  4.449
  Симпатии:
  10.738
  Возраст:
  79
  С этого года я отпускаю всю рыбу, кроме той, что идет в уху...
   
  • Нравится Нравится x 5
 8. Сокол А.В.

  Сокол А.В. гость Временно заблокирован

  А зимняя спортивная рыбалка? Ладно окунь, считается рыбой сорной (как для меня - спорно), но в прилове попадается и плотва, и другая рыба, а берут спортсмены всё, понятия минимального разрешённого размера нет. И не только на соревнованиях, на тренировках тоже, чтобы взвесить, посчитать. А сколько может поймать зимой спортсмен при активном клёве за 3 часа? Уверяю, кол-во рыбы измеряется сотнями.
  Как-то это всё странно и спорно в этом C&R...
   
  • Нравится Нравится x 5
 9. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Тут вже інше питання. Хто такий спортсмен-рибак? Той хто рибалить заради спортивного інтересу? Чи той хто виступає на змаганнях?
  В цих двох питаннях і весь нинішній прикол...Якщо мій товариш їде на риболовлю і спійману рибку випускає(рибалить на фідер), то хто він?
  А коли людина яка їздить по змаганнях і на риболовлі рибу забирає. Хто він, чи спортсмен чи хапуга? Маючи певний досвід, можна багато ловити і ходити та розказувати, що Я спортсмен. Але...
   
 10. Artfabber

  Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

  Сообщения:
  3.233
  Симпатии:
  8.416
  Адрес:
  Киев
  Для меня тоже не понятно, как может быть окунь - сорной рыбой, когда в нынешние времена этот "сор" встречается все реже и реже, а поимка крупного окуня вообще стала чуть ли не сенсацией!? И потом, окунь только чистится хуже других рыб, но по вкусовым качествам ничуть не хуже ценных пород рыб, а про вездесущие косточки - я вообще молчу... В филе из окуня их практически нет! Исходя из этого, отпускать окуней-недомерок можно и нужно! Я практикую выпускание окуней, которые не доросли до моей ладони.
   
  • Нравится Нравится x 3