1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

АЗОВРЫБООХРАНА (Бердянский территориальный отдел)

Тема в разделе 'Рыбинспекция', создана пользователем Геннадий AZOV, 16 мар 2016.

 1. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  А що ви знаєте про сомів?
  З усіх прісноводних риб перше місце по величині займає сом. Він розповсюджений майже в усіх річках, водосховищах та озерах України. При сприятливих умовах та достатній кількості їжі соми виростають до 3-4 метрів в довжину і вагою до 200 кг.
  Але у межах Вінницької області, річках Південний Буг та Дністер виловлені соми зустрічаються в значно менших розмірах.
  Сом - один із найбільш осілих видів риб. Вибравши собі місце проживання, він залишає його лише на період харчування та нересту.
  Основою раціону сома є: раки, молюски, інші види дрібних риб тощо. За перший рік життя він набирає до 600 грамів, а потім щорічно його вага подвоюється. Статевої зрілості ці водні біоресурси досягають на 3-4 році життя, коли їх вага становить 4-5 кг, а довжина - 70 см.
  Нерест сома розпочинається майже одночасно із сазаном, коли температура води сягає +16 градусів і вище. Кількість ікринок у сома коливається від 100 до 400 тис. шт. і що характерно, сом оберігає ікру до виходу личинки.
  За даними іхтіологічної служби Вінницького рибоохоронного патруля, популяція сома на теренах Вінницької області за останні роки значно збільшилась. Адже завдяки припиненню діяльності багатьох промислових підприємств, річки регіону стали чистішими.
  Сом не є основним видом риб в промислових "уловах", він значно частіше зустрічається на гачку в рибалки-любителя. Ловляться соми у теплу пору року на вудки, спінінги та жерлиці. Забороняється застосовувати у якості наживки цінні породи риб.
  Бажаємо вам гарної риболовлі та добрих уловів, не порушуючи правил рибальства!
   

  Вложения:

 2. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  Протягом двох днів зафіксовано шість порушень, - Азовське басейнове управління
  26 липня під час проведення рейду Азовським рибоохоронним патрулем було зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Громадянин за допомогою двох сіток займався незаконною риболовлею. При цьому браконьєр виловив 31 особину піленгаса, загальною вагою сім кг. Інцидент стався у затоці Сиваш, в районі с. Семихатки. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 21 080 грн.
  Ще п’ять порушень інспектори виявили 25 липня.
  Так, в Приморському районі м. Маріуполь було затримано громадянина з «павуком». Завдяки оперативності рибоохоронних патрульних браконьєр не встиг виловити водні біоресурси.
  Згодом на цьому місці було зафіксовано ще одного порушника. Чоловік за допомогою «павука» виловив 800 гр риби, а саме: піленгас – 3 шт., тарань – 2 шт. та карась – 1 шт. Завдані збитки склали 2 227 грн.
  Ще двох чоловіків було виявлено в Бердянській затоці Азовського моря. Громадяни з човна займалися незаконною риболовлею за допомогою 20 «кураїв». В результаті браконьєри виловили 4 217 особин креветки. Сума збитків склала 5 018 грн.
  Крім того, було затримано порушника на р. Обіточна. Він здійснював незаконний вилов риби за допомогою сітки. Водних біоресурсів він не встиг впіймати.
  На всіх винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ буде направлено в суди.
  Також, 25 травня у м. Бердянську було виявлено незаконний збут риби. Порушник реалізовував 80 екз. в’яленого бичка без наявності документів, що підтверджують законність його придбання та сертифікату якості. Складено протокол за ч. 1 ст. 85 КУпАП.
   

  Вложения:

 3. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр піленгаса становить 680 грн, тарані – 85 грн, карася -17 грн та креветки – 1,19 грн.
   
 4. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  Припинений незаконий лов водних біоресурсів. Браконьєрша завдала збитків на 10 тис. грн.

  07.08.2018 о 23:50 м. Маріуполь Приморський район, державними інспекторами відділу рибоохоронного патруля № 3 м. Маріуполь, була затримана громадянка, яка займалася незаконним ловом риби, забороненим знаряддям лову сіткою «павук», у кількості – 1 од., та незаконно виловила рибу бичок 302 ос./5,5 кг.

  Сума збитка склала: 10 268 грн.
   

  Вложения:

 5. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  Азовський рибоохоронний патруль повідомляє, що з початку місяця було викрито 25 порушень рибоохоронного законодавства. У тому числі 23 грубих порушення правил рибальства. Нараховано збитків на загальну суму 56 304 тисяч гривень. У правопорушників вилучено 24 незаконних знарядь лову та 18 кг незаконно добутої риби.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1
 6. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  Азовський рибоохоронний патруль повідомляє про наступне: під час проведення рибоохоронних рейдів, державними інспекторами відділу рибоохоронного патруля №3 Азовського басейнового управління Держрибагентства 09.08.2018 оглянуте узбережжя Азовського моря міста
  Маріуполь. Оглядом встановлено наступне: на узбережжі загибла риба відсутня. Явища задухи не спостерігається. Ситуація стабілізувалась та знаходиться під пильним контролем рибоохорони.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2
 7. Геннадий AZOV

  Геннадий AZOV Рыболов

  Сообщения:
  75
  Симпатии:
  126
  Адрес:
  Бердянск
  Возраст:
  РОЗМІЩЕННЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ АЗОВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ НА ТЕЛЕКАНАЛІ ТРК МЕЛІТОПОЛЬ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ ВАРЕНИХ КРЕВЕТОК ТА РИБНОЇ ПРОДУКЦІЇ