1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  23.08.2009 Горинь район Азоту - Фідер

  Прочитавши звіти форумчан, що ловлять на Горині мирну рибу, приймаю вольове рішення: їхати освоювати фідер на Горині.

  Це мій перший рік з фідером, на стояку я вже трохи його освоїв, навіть мав непогані улови. А от ріка, течія ... :i070522:

  Погодка видалась непогана: сонячно, вдень навіть жарко, слабкий Пн вітер.

  Вода в Горині сильно низька, і, незважаючи на це, ями все-одно досить глибокі, коли стоїш під 6-ти метровим обривом і дивишся, як жилка стрімко йде вглиб %), робиться не по собі.

  Отже, з самого ранку я на місці. Вже всі вдалі місця зайняті з ночі (нашими ж форумчанами :1032::D), вибираю досить незручне з точки зору забросу місце під крутим обривом. Пів-години пішло на розчистку підходів до води і вирізки лишньої лози, так сильно все заросло. Ще з хвилин 40 налаштовував фідери та намагався зрозуміти, куди їх закидати та якої маси кормушки вибирати. Кормушки зробив сам із пет-пляшок з під пива, вийшло непогано. По спінінговому досвіду знаю рел"єф, отже вирішую закидати під протилежний берег під круту бровку, поросшу рослинністю, інший - на ближній звал підводної коси, що обривається в прибережну яму. Насадка - опариш, черв"як, перловка, пшениця. В кормушки - власна прикормка на основі макухи.

  Закинувся з горем пополам, але тут почалися пригоди: течія сильна, кормушку в 55 грам на дальній бровці зносить. Тяжчої у мене немає, вже і високо поставив вудилище, щоб зменшити кількість жилки у воді, та все одно - трохи зносить. Якось заякорилась - ну і добре. Та покльовок немає вже з годину як на дальній, так і на ближній дистанціях. Риба мулить метрів на 15 вище по течії. Ризикую закинути фідер вище по течії - і ... зачеп і обрив. Там же непролазний коряжник :censored:. Ладно, будемо підтягувати рибку до себе. Ближня бровка мовчить, та й руху риби тут немає, певно, заглибоко, та й рослинності нема. На дальній бровці - перша покльовка на опариша: густирка на долоню. Ну от, підійшла .... Та не тут було. Відстріл тяжкої кормушки, знову обрив, знову відстріл і знову обрив.:i070522:. :злой: Стараюся заспокоїтися і продовжувати далі. Переставляю другий фідер під дальню бровку на черв"яка. Отримую клювання: окунь на долоньку взяв взаглот бичка із сірник, який заковтнув по самі :censored: червяка розміром із себе. От такої ... На пеловку і пшеничку не брало взагалі, хоча в прикормку додавав. Опариша обсмоктувала верховодка, прийшлося міняти на інші насадки, а вони не працювали.

  Одним словом, перший блін вийшов, як завжди, комом. Згодом побачив, що риба почала мулити на місці моїх кормушок, але довго не став сидіти і на 13-00 пішов на маршрутку. Рибу випустив.

  Багато є над чим подумати, риба дуже трудова, та якщо знайти ключик, то можна гарно ловити. Буду йти вперед і не здаватися.
   
  • Нравится Нравится x 30
 2. Nick82

  Nick82 Рыболов

  Сообщения:
  29
  Симпатии:
  187
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  35
  С 22.08 на 23.08 с ночевкой и я выезжал на Горынь слева от дамбы около пол километра проехали и сели на повороте, яма там очень даже хорошая, росянки не было поэтому все донки кинули на красного червя который насаживали пучками, донок кинули порядка 10, около 23-00 была первая поклевка - небольшой сомик, потом все стихло аж до утра, утром еще пару поклевок и пара маленьких сомиков,+ один подлещик на фидер.
  На воде наблюдалось небольшое движение хищника, был такой период что прямо под самой донкой на растоянии в пол метра были сильные удары, что я только не пробовал, результат - "0", 22.08 был один выход щуки на вертуху но безрезультатно.
   
  • Нравится Нравится x 27
 3. тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  305
  Симпатии:
  2.131
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Возраст:
  40
  28,08,09

  Вирішив вечором порибалить. Так як знайомий ходив на щуку останній тиждень, частенько з 0 результатом, вирішив з’їздить на окуня на старицю в район Суська. Вода досить не погано впала, та і погода не дуже сприятлива, але своїх пару окунів зловив:) Ще було пару окуневих покльовок, активність риби на мінімумі. Спрацювали вертушки, один на серебро, другий латунь.

  фото телефон
   

  Вложения:

  • Зобр000.jpg
   Зобр000.jpg
   Размер файла:
   49,8 КБ
   Просмотров:
   175
  • Зобр002.jpg
   Зобр002.jpg
   Размер файла:
   45,6 КБ
   Просмотров:
   170
  • Зобр004.jpg
   Зобр004.jpg
   Размер файла:
   67,8 КБ
   Просмотров:
   175
  • Нравится Нравится x 33
 4. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  Всім привіт!!! Сьогодні був на Горині, на тому місці де і минулої неділі.
  На дуже перспективному перекаті намагався зловити головня.
  З 7 до 8 годин вдалось зловити лише одного окунця і ще було декілька тичків.
  Приманки міняли одна одну і раптом як завжди, неочікувано тріск фракціона, думав що голавль, але окунь на 600гр.:gi-gi:
  Згодом міняю місце і переходжу на ще один перекат.
  На новому місці було без результатно але на лонг Mepps бачу пішла хвиля (думаю зараз довбане:i070522:) і лише слабесенький тичок.:(
  В 12-00 я завершив рибалку.
   
  • Нравится Нравится x 26
 5. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  головень

  Після обіду в суботу виїхав на Горинь з планами пройтись із спінінгом від Оржева до Суйська. Спочатку трохи покидав вертушку, далі джиг. На черговому повороті, безрезультатно обловлюючи вихід з ями помічаю сплески риби нижче по течії біля затопленого поперек річки дерева. Тихенько підхожу, спостерігаю зверху картину як декілька кілограмових!!! головнів затіяли гру, перевалюючись раз-по-разу через притоплений сантиметрів на п"ять стовбур дерева. Чи то вони гралися так, чи то чухали боки... Знімаю 20-ти грамовий ушастик, чіпляю 2-х грамовий Салмо Тіні. Тихенько , зверху пробую закинути трохи вище течії, щоб сплавити воблер перед носом у рибин. Кругом кущі, трава, все заважає, як наслідок нитка чіпляється за траву над водою, воблер встромлюється в затоплений стовбур. Мушу спускатися, головні звичайно ідуть геть. Проте, думаю собі, недалеко. Воблер звільнюю, присівши навколішки, пробую закидати вздовж затопленого дерева. Вода чиста. Видно як грає воблер на 20-30 см глибині. На другій чи третій проводці за воблером з"являється хвиля, яка поступово наближається до приманки і коли до берега залишається не більше метра, рибина різко розвертається і йде в глибину…злякалась. Стає цікаво, з"являється азарт. Кидаю далі, експериментую з проводкою. Невдовзі знову бачу як у фарватері воблера з»являється хвиля, яка стрімко наближається і…. знову тичок і промах. Далі головень вдарив на падінні приманки, але знову не засікся, було ще декілька виходів і врешті-решт - Є! Взяв на рівномірній проводці. Спінінг в дугу, навмисно ослаблений під ніжні губи головня фрикціон співає. Рибина кидається в глибину, а потім під берег, поросший густими водоростями. Намагаюсь рибу зупинити, притримую шпулю, а за секунду головень, пійманий мною на протиході вже був на свободі, зробивши на останок свічку в повний рост.:wo_kakaya: Шкода…,але пульс зачастив, пробую далі.
  За декілька хвилин впевнене клювання, знову ж таки на рівномірній проводці. На цей раз рибину витягаю, проте в ній лише грам 100. Прошу привести тата, маму, випускаю. Але батьки так і не прийшли. Пробував міняти приманки, але нічого більше не добився, на тому і закінчив.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 38
 6. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  В неділю я, і два моїх друга Саня і Толік відправились поспінінгувати на Горинь.
  Погода сильно відрізнялась від суботнього дня, було холодно і накрапував дощик.
  Звісно це вплинуло і на активність риби.
  Всі розбіглися хто куда, і перші закиди робимо в 6-30.
  Я поблище до коряжників і пробую ловити на поверхнисті приманки, з яких розумію що толку не буде. Пробую джиг, і помаленьку просуваюсь по Горині. Підхожу до Толіка а в нього верховодка на мепс номер 2 аглія , я був здивований що така риба взяла на такий розмір приманки.%) Звоню до сані в нього 100 грамовий окунь, теж на вертушку.
  Сам міняю приманку і стараюсь не відставати від інших.
  На одному місці з піщаним дном помічаю стаю верховодки, кидаю до них і на моїх очах одна із стаї бере і під ногами сходить. Повторяю, але риба ігнорує.
  Продовжую обкидувати берегову зону і ловлю три окунця.

  Перекусивши на природі вертаємось звідки починали.

  Згодом в мене на лонг срібло бере щучка по середині річки, і під берегом сходить.
  Повезло... я ловив без поводка, а могла і пірсінг собі оставить.:gi-gi:
  По відсутності клювання завершили рибалку і відправились додом
   
  • Нравится Нравится x 27
 7. тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  305
  Симпатии:
  2.131
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Возраст:
  40
  Домовившись з другом у суботу:gimmefive2: про рибалку на ранок у неділю на Горині приготовив снасті. Вирішили сплавитись по течії річки, з місця впадання р. Усті в р.Горинь, до місця де знаходиться дамба до с. Суськ. Після суботнього пекла у неділю була повна протилежність, нижча температура і не великий дощик. По ходу зустрічали рибацюг на мирну рибу, всі казали що треба було вчора ганяти хижака був він набагато активніший. Улови у поплавочників були не великі, 1) три окунці, 2) лящ 1,5кг, 3) пару бичків, але всі жалілися на слабий кльов на різні приманки, у нас то же було майже те саме. Знайомий виманив віброхвостом (чорно-лимоний) біля трав’янистого берега щуку на 1.5кг і був задоволений хоча б таким результатом, бо за остані походи(два тижні) на Горинь повертався навіть без покльовок. У мене окунець 150гр на вертушку №4(латунь) і ще одна покльовка не великого хижака. Рівень води дуже низький, місцями приходилось гребти веслами щоб виплисти на течію, також занадто чиста вода. В принципі задоволений:), не поганим відпочинком.
   
  • Нравится Нравится x 28
 8. Valdus

  Valdus Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  6
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Хочу поехать в субботу на фидер на горынь, куда лучше подскажите
   
  • Нравится Нравится x 5
 9. Андрей-80

  Андрей-80 Рыболов

  Сообщения:
  55
  Симпатии:
  762
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  37
  Всем привет!Вчера вечером меня клемануло рвануть сегодня с утра на рыбалку(горынь,азот),сварил с вечера горох и утром зацепив с собой дружбана мы рванули на горынь.Приехали около 7-00,туман очень густой стоял над рекой,спустились левее плит на шлюзе и стали разматывать нашу батарею спиннингов(14 шт.),позакидывали всё красивенько на горох на ямку,поразворачивали стульчики,махнули по 50 коньячку для сугреву и стали терпеливо ждать первой поклёвки((((и на этом всё и закончилось.До 20-30 вечера мы не увидели даже поклёвки(((галяк(((,лишь только щука возле плит страстно ганяла живца с самого утра!Вот так!Но если чесно то я и мой дружбан не капельки не огорчаемся по поводу порожняковой рыбалки сегодня,ведь рыбалка на р.Горынь это как лотерея)))Значит словим в следующий раз!Спасибо за внимание и удачки вам ребята!
   
  • Нравится Нравится x 20
 10. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Були на Горині... сьогодні в суботу... Вудили дврома фідерами ... майже тандемом... :lol: :lol: :lol: Народу більш як достатньо ... дужеже шкода що всі привабливі місця були зайняті... Кльов досить посередній та періодичний ... Клював лящик та густера... Мій товариш впіймав досить пристойного головня...
  Та й таке....
   

  Вложения:

  • DSC01287.JPG
   DSC01287.JPG
   Размер файла:
   371,7 КБ
   Просмотров:
   188
  • Нравится Нравится x 21