1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  головень

  Після обіду в суботу виїхав на Горинь з планами пройтись із спінінгом від Оржева до Суйська. Спочатку трохи покидав вертушку, далі джиг. На черговому повороті, безрезультатно обловлюючи вихід з ями помічаю сплески риби нижче по течії біля затопленого поперек річки дерева. Тихенько підхожу, спостерігаю зверху картину як декілька кілограмових!!! головнів затіяли гру, перевалюючись раз-по-разу через притоплений сантиметрів на п"ять стовбур дерева. Чи то вони гралися так, чи то чухали боки... Знімаю 20-ти грамовий ушастик, чіпляю 2-х грамовий Салмо Тіні. Тихенько , зверху пробую закинути трохи вище течії, щоб сплавити воблер перед носом у рибин. Кругом кущі, трава, все заважає, як наслідок нитка чіпляється за траву над водою, воблер встромлюється в затоплений стовбур. Мушу спускатися, головні звичайно ідуть геть. Проте, думаю собі, недалеко. Воблер звільнюю, присівши навколішки, пробую закидати вздовж затопленого дерева. Вода чиста. Видно як грає воблер на 20-30 см глибині. На другій чи третій проводці за воблером з"являється хвиля, яка поступово наближається до приманки і коли до берега залишається не більше метра, рибина різко розвертається і йде в глибину…злякалась. Стає цікаво, з"являється азарт. Кидаю далі, експериментую з проводкою. Невдовзі знову бачу як у фарватері воблера з»являється хвиля, яка стрімко наближається і…. знову тичок і промах. Далі головень вдарив на падінні приманки, але знову не засікся, було ще декілька виходів і врешті-решт - Є! Взяв на рівномірній проводці. Спінінг в дугу, навмисно ослаблений під ніжні губи головня фрикціон співає. Рибина кидається в глибину, а потім під берег, поросший густими водоростями. Намагаюсь рибу зупинити, притримую шпулю, а за секунду головень, пійманий мною на протиході вже був на свободі, зробивши на останок свічку в повний рост.:wo_kakaya: Шкода…,але пульс зачастив, пробую далі.
  За декілька хвилин впевнене клювання, знову ж таки на рівномірній проводці. На цей раз рибину витягаю, проте в ній лише грам 100. Прошу привести тата, маму, випускаю. Але батьки так і не прийшли. Пробував міняти приманки, але нічого більше не добився, на тому і закінчив.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 38
 2. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  В неділю я, і два моїх друга Саня і Толік відправились поспінінгувати на Горинь.
  Погода сильно відрізнялась від суботнього дня, було холодно і накрапував дощик.
  Звісно це вплинуло і на активність риби.
  Всі розбіглися хто куда, і перші закиди робимо в 6-30.
  Я поблище до коряжників і пробую ловити на поверхнисті приманки, з яких розумію що толку не буде. Пробую джиг, і помаленьку просуваюсь по Горині. Підхожу до Толіка а в нього верховодка на мепс номер 2 аглія , я був здивований що така риба взяла на такий розмір приманки.%) Звоню до сані в нього 100 грамовий окунь, теж на вертушку.
  Сам міняю приманку і стараюсь не відставати від інших.
  На одному місці з піщаним дном помічаю стаю верховодки, кидаю до них і на моїх очах одна із стаї бере і під ногами сходить. Повторяю, але риба ігнорує.
  Продовжую обкидувати берегову зону і ловлю три окунця.

  Перекусивши на природі вертаємось звідки починали.

  Згодом в мене на лонг срібло бере щучка по середині річки, і під берегом сходить.
  Повезло... я ловив без поводка, а могла і пірсінг собі оставить.:gi-gi:
  По відсутності клювання завершили рибалку і відправились додом
   
  • Нравится Нравится x 27
 3. тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  304
  Симпатии:
  2.126
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Возраст:
  40
  Домовившись з другом у суботу:gimmefive2: про рибалку на ранок у неділю на Горині приготовив снасті. Вирішили сплавитись по течії річки, з місця впадання р. Усті в р.Горинь, до місця де знаходиться дамба до с. Суськ. Після суботнього пекла у неділю була повна протилежність, нижча температура і не великий дощик. По ходу зустрічали рибацюг на мирну рибу, всі казали що треба було вчора ганяти хижака був він набагато активніший. Улови у поплавочників були не великі, 1) три окунці, 2) лящ 1,5кг, 3) пару бичків, але всі жалілися на слабий кльов на різні приманки, у нас то же було майже те саме. Знайомий виманив віброхвостом (чорно-лимоний) біля трав’янистого берега щуку на 1.5кг і був задоволений хоча б таким результатом, бо за остані походи(два тижні) на Горинь повертався навіть без покльовок. У мене окунець 150гр на вертушку №4(латунь) і ще одна покльовка не великого хижака. Рівень води дуже низький, місцями приходилось гребти веслами щоб виплисти на течію, також занадто чиста вода. В принципі задоволений:), не поганим відпочинком.
   
  • Нравится Нравится x 28
 4. Valdus

  Valdus Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  6
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Хочу поехать в субботу на фидер на горынь, куда лучше подскажите
   
  • Нравится Нравится x 5
 5. Андрей-80

  Андрей-80 Рыболов

  Сообщения:
  55
  Симпатии:
  762
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  37
  Всем привет!Вчера вечером меня клемануло рвануть сегодня с утра на рыбалку(горынь,азот),сварил с вечера горох и утром зацепив с собой дружбана мы рванули на горынь.Приехали около 7-00,туман очень густой стоял над рекой,спустились левее плит на шлюзе и стали разматывать нашу батарею спиннингов(14 шт.),позакидывали всё красивенько на горох на ямку,поразворачивали стульчики,махнули по 50 коньячку для сугреву и стали терпеливо ждать первой поклёвки((((и на этом всё и закончилось.До 20-30 вечера мы не увидели даже поклёвки(((галяк(((,лишь только щука возле плит страстно ганяла живца с самого утра!Вот так!Но если чесно то я и мой дружбан не капельки не огорчаемся по поводу порожняковой рыбалки сегодня,ведь рыбалка на р.Горынь это как лотерея)))Значит словим в следующий раз!Спасибо за внимание и удачки вам ребята!
   
  • Нравится Нравится x 20
 6. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Були на Горині... сьогодні в суботу... Вудили дврома фідерами ... майже тандемом... :lol: :lol: :lol: Народу більш як достатньо ... дужеже шкода що всі привабливі місця були зайняті... Кльов досить посередній та періодичний ... Клював лящик та густера... Мій товариш впіймав досить пристойного головня...
  Та й таке....
   

  Вложения:

  • DSC01287.JPG
   DSC01287.JPG
   Размер файла:
   371,7 КБ
   Просмотров:
   193
  • Нравится Нравится x 21
 7. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  В неділю рушив на Горинь. На річку чуть запаздав, і був аж у 8 годин .
  На малиша Strike Pro була одна нереалізована покльовка, і окунець на 120гр.
  Далі перепробував все...всі воби і вертушкі які вмене були(запас в мене скромний)Але безрезультатно.
  Вирішив підійти до труби, там на старицях кидали паро спінінгістів. Один похвалився щучкой до кілограма( взяла на Mepps Long срібло 1+).
  Покидавши біля труби, вертаюсь по тому ж самому маршруту, біля коряжника на Mepps Aglia получаю сильний удар з водоворотом. Прозівав підсікнуть.
  Одне радувало що обрибив спінінг разом з воблєром. :)
   
  • Нравится Нравится x 17
 8. тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  304
  Симпатии:
  2.126
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Возраст:
  40
  6,09,09

  Попередньо передзвонивши другу, та поцікавившись як зараз з покльовками на Горині(він був у середу 2 гр.600-700, четвер 1 900гр., і по пару сходів) отже хоч якийсь рух почався, відносно попереднього затишшя. Ранковий "марш-бросок" з човном на 1км у верх по течії відносно с. Оржів. Шкодую що не прийшов трохи раніше, бо всі покльовки і активність хижака були саме зранку. Отже на воді 7,10 і після першого закидання побачив вихід щуки гр800. Було ще два сходи на віброхвост, в основному біля трав’янистого берегу. Вже значно пізніше 9,30 по середині річки взяла у мене щука 1,3кг на не давно виготовлену вертушку. От і вся рибалка, задоволення отримано, відпочинок на всі 100:rybak2:.
  фото телефон
   

  Вложения:

  • Зобр024.jpg
   Зобр024.jpg
   Размер файла:
   48,5 КБ
   Просмотров:
   135
  • Зобр025.jpg
   Зобр025.jpg
   Размер файла:
   84,9 КБ
   Просмотров:
   156
  • Зобр026.jpg
   Зобр026.jpg
   Размер файла:
   59,2 КБ
   Просмотров:
   164
  • Зобр027.jpg
   Зобр027.jpg
   Размер файла:
   89,5 КБ
   Просмотров:
   150
  • Нравится Нравится x 38
 9. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  413
  Симпатии:
  4.656
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  В суботу, вместе с будущими тестем и тещей:dewka2: отправились на Горынь в район “Кошары”(справа от Азотовской дамбы).

  В 7:00 были на месте.Я отпрвился вдоль берега со спиннингом,а Сергей Михайлович и Елена Сергеевна закинули донки на горох.Место для меня было незнакомое,потому я решил поставить Басс Ассассин на оффсетнике.Вскоре приманку таки пришлось оставить на одной из коряг.Решил поставить черно-белый Релакс Копыто.Через пару забросов на крючек плотно села щучка 1,300:ura:кг.Возвращаюсь,чтоб похвастатся трофеем.Еще полтора часа со спиннингом не принесли мне в актив мне больше нечего.по дороге встретил двух ребят спиннингистов,у них пойманы три шнурка около 300-500гр.

  Немного подуставши о постоянных забросов я пересел на донку.Не прошло и несколько минут,как будущий тесть командирским голосом прокричал слово: “ПОДСАК!!!”.Около минуты красивого вываживания и лещ 2,100:wo_kakaya: оказался сначала у меня в подсаке а потом на берегу.А какой красавец!!!Этим трофеем самое интересное и закончилось.Потом Михайлович поймал небольшую плотвицу и мы переезджаем в район школьной ямы...

  ...я сумел поймать небольшого голавлика,но больше не у кого поклевок не было.Мы переезджаем на “Подкову”.Там встречаем ребят,у них в активе около пяти килограмовых голавлей,пойманных на фидер.

  Сергей Михайлович взял небольшего голавлика и поставил на “жерлицу”.После заброса из кустов молнией вылетела зубастая и сбыла живца с крючка,так и не сев на крючек.:злой:

  Небо стало затягивать тучами и мы отправились домой...
  фотки фыложу немного поздже
   
  • Нравится Нравится x 35
 10. Чыканец

  Чыканец гость Временно заблокирован

  Ранковий кльов

  В понеділок з ранку виїхав на Горинь навіть трохи зарано реальна активність почалася лише після 6-ї ранку на Мепс 4 був вихід хижака кілограма за два, зі спини і судячи із швидкості Жерех ,але чомусь кінці плавців були червоні вода прозора ,фактично під берегом ,тикнувся і втік,може і голавль ,менші голавлі пропливали там ,але таких розмірів???
  Це спричинило затримку з відїздом додому на години 1.5 проте безрезультатно:wo_kakaya:
   
  • Нравится Нравится x 27