1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. PAMIDORVIP

PAMIDORVIP Рыболов

Симпатии:
    233
    вчера поехал на велосипеде на Горынь(Радощивка)..оторвался пополной ...утром словил 2 щуки(одна 1 кг другаяя 1.8 кг)..словил их на воблер 3д флет кренк..потом гдето вв часов 12 решил побросать вертушки...и тут покльовка за покльовкой ..клювал голавль(только кидаеш сразу поклевка)..покльовки были на все вертушки...покльовки очень сильные а подсекаеш и нету..вообщем кроме этих 2 щук я словил еще окуня (800 грам),голавля(0.5 кг),марену усача(1 кг)я знаю что эта рыба в красной книге,просто она очень сильно поранилась,так как заглотила блесенку очень сильно..вот такая рыбалка..в 17:00 был уже вдома.:wo_kakaya:

• Нравится Нравится x 15
  2. Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Симпатии:
    4.646
    Если дополнить вашь отчет элементарными фотографиями(даже с самого галимого телефона) то он впечатлял бы на порядок больше....

Рабалка удалась на славу и окунь 800гр это достойный трофей...

• Нравится Нравится x 5
  3. PAMIDORVIP

PAMIDORVIP Рыболов

Симпатии:
    233
    согласен..но к сожелению нету фотоапарата..а телефон у меня обычный чернобелый..сам очень жалею что нету фотоапарата..так как это мой первый большой окунь..раньше был нокиа 6233 но он поломался..так бы выложил бы фото..

• Нравится Нравится x 7
  4. ВикторGVS

ВикторGVS гость Временно заблокирован

Стариця

Сьогодні зранку з сусідом побували на 2-х старицях поблизу Азоту.
    На першій стариці на попер розловився я, на другій - ще по одній піймали на віброхвост. Для мене це перші щучкі в сезоні.
    Риба відпущена.

Вложения:

• 000.jpg
      000.jpg
      Размер файла:
      631,4 КБ
      Просмотров:
      227
    • 00.jpg
      00.jpg
      Размер файла:
      722,1 КБ
      Просмотров:
      216
    • Нравится Нравится x 40
  5. сержик

сержик Рыболов

Симпатии:
    314
    15.05.2010 по 16.052010 был на Горыни в районе химии. Результат 8 сомиков по 15 см.,2 по30 см.,1 налим 15см. Пришлось ехать домой без рыбы.

• Нравится Нравится x 21
  6. Чыканец

Чыканец гость Временно заблокирован

18.05 рибалив в районі с. Сергіївка знайшов перспективне місце - перекат, перекупав весь асортимент приманок , але впіймати нічого невдалося вода була дуже каламутна і постійно прибувала + пух постійно забивав тюльпан . Минулий сезон починавз амуніцією в десятки разів гіршою ніж маю зараз а виходило краще
    Хто виловив всю рибу ???

• Нравится Нравится x 14
  7. Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Симпатии:
    1.284
    Аналогічно!
    в цей час, торік, мав в заліку десяток головнів, кілька щук, окунчікі на кожній рибалці.
    а зараз пара невнятних тичків, забагрена уклейка, окунь і вимучена щучка 0,5 кг на двох з батьком... ходимо часто, буваємо і з ранку і у вечорі по пару годин. верховодкі під корчами кішить, а хіжа риба майже не гуляє, не знаю чим пояснити :i070522:
    п.с. до речі і хрущ в олександрії масово ще не вилітав, мабуть перемерз за зиму...

• Нравится Нравится x 14
  8. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.462
    Массовый вылет майского жука бывает не каждый год, зависит от температуры. Резкая жара приводит к массовому вылету, а если погода меняется то они летят постепенно до конца июня...

• Нравится Нравится x 16
  9. Чыканец

Чыканец гость Временно заблокирован

19.05. с.Хотинь

Ввечері з 19.00 до 21.00 рибалив в.Хотині зліва від мосту на Горині дуже мутна вода ну нічого не видно риба не гуляє, довелося переміститись на карєр відразу націлились на окуня який йшов за приманкою а брати не хотівдрібний дуже, але врешті решт зачепив одного на міні твістер з міні вертушечкою на міні головці - окунь як палець був відданий іншому рибалці на живці :poplavok:
    Вже темніло коли останнім контрольним забросом з дна карєру була піднята радянська блесна + 20м. мідного дроту:somyara:ловив хтось !!! як то кажуть на верняк
    ледве відірвав,але трофей поповнив мій набір
    Можливо хтось згадає втрату на мідному дроті пишіть скіну фотку

• Нравится Нравится x 16
  10. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.462
    Фотку скидывай - есть у нас такая тема "Рыбацкие раритеты"

• Нравится Нравится x 5