1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Льоша

  Льоша Рыболов

  Сообщения:
  20
  Симпатии:
  52
  Адрес:
  с.Зоря
  Возраст:
  36
  Привіт. Співчуваю. Їздив на ніч з суботи на неділю на Горинь в район деражного. Наживка жаба. Була одна покльовка але без результатно. Настуупний раз поїду через неділю.
  Буду надіятись що Горинь стане в своє русло. Як на мене то вода висока. Буду чекати та надіятись спаду води
   
  • Нравится Нравится x 22
 2. pushustuy

  pushustuy гость Временно заблокирован

  Был на прошлих виходных. Поймал 3 шнурка по грам 200 клювали на огромние черви в районе 23-00. зачотных екземпляров не наблюдал. мелоч утопил.
   
  • Нравится Нравится x 21
 3. Craft

  Craft гость Временно заблокирован

  Привіт всім!!! Випала можливісьть порибалити на Горині, і я в 16-20 вже біля шлюзу.
  Ціленаправлено був настроєний на ловлю жереха. І в хід пішли спершу пількери, а потім мінохи.
  Скажу чесно нерви вже не витримували бачити те, що виробляв на воді цей красень.:bm:
  Перепробував все і всі проводки, в результаті два тичка і схід.
  Влупив на ріджа прямо під ногами три секунди фрекцеонного співу і все...
  Потім в п’ятнадцяти метрах відпочивальники почали купатись, і бій жереха відразу припинивсь.:злой:
  Я теж припинив рибалить.
   
  • Нравится Нравится x 32
 4. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  коротенький звіт про суботню фідерну риболовлю.....

  з самого ранку верховодка та дрібна густера з любої глибини ... агресивна.... в цілому не дуже весело.... ближче до обіду після невеликого дощику ситуауція дещо покращилась.... риб побільшав ... але бонусів не було .... лише одна яскрава нереалізована покльовка - нормальна протяжна та сопливий повідок...

  зі: на фото №2 хто бачить щуку :ps_ih:

  Ну я побачив. А щоб ще хтось побачив, уважно читаємо п 3.14 діючих правил форума, та вставляємо фото так як потрібно.
   
  • Нравится Нравится x 13
 5. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  20,06,2010

  Відпишусь нарешті і я, за неділю 20,06. Причиною такого періоду перерви в отчотах була не велика кількість риби (1-3 нормальних окуня) ато і в загалі "0". С таким уловами виручала стариця, і туда добралися електрики:злой:(фото з кілограмовою щукою нище) Погода була екстремальною, з дощом та громом, добре що одягнув костюм водостійкий. Вода нарешті почала падать 40-50см, до нормально літнього залишилось 30-40см. Хоча стакими опадами є можливість що буде підніматися знов. Окунь клював досить жадно(настроївся на окуня, бо не чув щоб щуку ловили), хоча було чімало сходів полосатого. Взяв собі більші на тараньку, ну а дрібноту на мізинець випускав. Вся виловлена риба була на вертушки№0,1,2 колір "латунь", "мідь"

  Р.С. знайомий ходив в середу на ночовку на "соміків"(крупніша назва напевно не підходить), зловив14шт, 30-ти сантиметрові(всі випущені) і 2шт до 1кг.
   

  Вложения:

  • 00 003.jpg
   00 003.jpg
   Размер файла:
   148,4 КБ
   Просмотров:
   276
  • 00 004.jpg
   00 004.jpg
   Размер файла:
   137,7 КБ
   Просмотров:
   269
  • Нравится Нравится x 33
 6. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Минула фідерна риболовля на Горині була досить несподіваною та додала добрячого адреналіну. Чесно кажучи такого я не чекав і не гадав. Основною метою була ловля ляща та по можливості головня, якщо той буде активний. Але сталося не так як гадалося. Одна із перших яскравих підтяжок і через 4-5 хв. дуже пристойний окунь в підхваті. Наживка - пучок опаришів - червоні та білі - 5 шт. На корм стіною стала дрібна густера, яка ну просто дуже не байдужа до лакомої наживки. Тому на одному з фідерів я вже не звертав увагу на тремтіння кінчика до тих пір поки фідер ледь не вибило зі стійки. Потім місцевий житель розматав десь 30 м. шнура з фриціона і почалась боротьба. після 10 хв. я всеж таки підвів екземпляр до берега та трохи його підняв в пів води але в тойже час в останній виплюнув наживку, якою йому послужила густерка трохи менше ладоні, що на фото.
  Далі поміж підляща прокльовувалась щука - чисто на оариша в прямому розумінні ... все без обману з чесною боротьбою з повідком 0,14 ... А покльвок крупного ляща не було жодної ... навіть і близько до того. За те ще два рази щука зрізала повідок....
  Ось такі калачі....

  ps:
  Зовні по поверхні ріки хижак не дуже активний - лише раз показала себе невеликим буруном щука та й разок хлопнув окунь - це за весь день і то з ранку... Сутність всього - це звичайно табуни густери (ну дуже обємні ), що стаяли на фідерній годівниці та приколеному місці. Хижак таке явище ну просто не міг проігнорувати і час від часу наносив візити із засідки. Проста донка з живцем без годівниці була зовсім неефективна.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 35
 7. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  Щука змінила кваліфікацію. Бо що дивно, я вчора зранку пройшовся по р.Устя, потім перейшов на р.Горинь був один адарчік, може окунь, або не велика щука. А можливо перед вихідними "попрацювали" електрики. Зловив 6 окунців, розміром вказівний палець, які всі втопив. На поверхні не спостерігалося активності хижака, єдиний всплеск був, і то напевно мирної риби. Ще зодва рази окунь на мілині ганяв мальок.
  Зустрічав знайомих рибацюг, по хижаку те саме, на Усті на поплавчанку сидів сусід, зловив карася, більше лодоні(на красного) і ще на одну удочку обрив, було щось більше. Знайомий який ходить на сома, сказавщо клює тільки дрібнота.
  Рівень води падає.
   
  • Нравится Нравится x 28
 8. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  10.07.2010 Горинь

  10-го числа, в переддень Дня рибалки, виїхів на Горинь з фідером.
  Задумка була перевірити новоприкуплені прикормки та ароматизатори Фіш-Дрім, карповий "Метод" та, звичайно, відпочити.

  Погода була чудова: помірний вітер, похмуро, часом з дощиком, але Пн вітер, досить жарко.

  Зайняв відоме по попередніх рибалках місце. Ловити вирішив на знайденій косі із ракушечником на глибині 3,5 -4 м.
  Використовував 3-ри снасті : фідер із маленькою трубочкою та двома повідками, фідер на Метод та живцьовку.

  Замішав прикормку: своя база+ фіш-дрім лящ (не спорт!) + фіш-дрім плотва+перловка+пшоно+трохи давленого гороху+3-ри ковпачки ароми фіш-дрім Brasem (Лящ). У останньої запах кокосово-ванільний. Прикормка мала темний колір з крупними фракціями. А аромат ...

  Зразу ж на опариша зловив пічкуря, який відправився на живцьовку. З пів-години риба не реагувала на мої снастї, я вже почав сумніватися у правильності своїх дій. Влітали то бички, то піскарики. Аж ось нормальна покльовка - і перша нормальна густера у садку. Далі ще кілька, білоглазка, пара нормальних плотвиць і ,нарешті, перший підлящик. На Метод сильна покльовка - і обриб повідка 0,18 біля гачка. А снасть-то ковзаюча, не глуха. :censored: Тут же затремтів дзвіночок на живцьовці, але потім притих. Подумав, що живець ожив і почав борсатися. А треба було підсікати. Хтось йому переламав хребет та наніс рани, несумісні з життям.

  Відмічаю, що поки-що дрібота не турбує. Це додавало оптимізму. Та після підлящика настало затишшя. Я надіявся, що це став на прикормці льоша. Та не тут то було. Чергова сильна покльовка на опариша (0,15 поводок) і почалася боротьба. Риба рвонула на середину ріки, потім під берег, жалібно пищав фрикціон. Що це? Гарний лящ? Але коли промайнули червоні пера, зрозумів, - головень. Вимучений він легко дав себе завести у підсак. На око - більше кіло. Обережно звільняю його і несу в підсак. Та тут наші погляди зустрічаються і я розумію, що буде далі. Сильна рибина кілька разів вигинається і в карколомному стрибку відправляється в рідну стихію. :( Жаль, але кажуть, що головень несмачний. Хай живе.

  Надалі, як пригріло сонце, кльов затих та на місці приводнення кормушки постійно виникали буруни від хижака. Видно, розлякав головень мені всю рибу з прикормки. Згодом підійшла дрібна густера, яку відразу топив.

  В результаті 1 кг нормальної жарочної рибки. Як потім виявилося, достатньо для моєї родини.
  І кілька розмірковувань:
  1. Прикормка, використана мною, подіяла. Рибалки, що ловили тут з ночі, жалілися на відсутність кльову і всього 1-н підлящик в улові у них. Але наскільки вона ефективна сказати не можу: все ж ляща я не взяв.
  2. "Дика" риба незалежно від прикормки має свої години виходу і навіть найсмачніший корм не заставить її довго затримуватися і відхилятися від щоденного ритму. Така закономірність на цьому місці спостерігалася мною і на осінніх рибалках, і зараз, і на кар"єрах.
  3. Риби небагато або вона сильно "розбавлена" водою.
  4. В шлунках густери повно темної прикормки, у підлящика та білоглазки в основному жовта маса з крупинками - горох та пшоно, в плотві - лише зелень.
   
  • Нравится Нравится x 36
 9. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  18,07,10

  Набридло сидіти дома(17,00-21,00), вирішив сплавиться лодкою по річці. Вода так і не може ніяк упасти до "нормального" літнього рівня, рівень води знов піднявся см20. Так як було дуже спекотно, в човні було навіть досить не погано. Підпливав в тінь "завісаючі" на перспективних (в минулому році) місцях і починав їх обловлювати. Переполоскав "залізо", силікон, все без результатно. Був один не внятний тичок, і то не факт що покльовка. Активність не великого хижака спостерігалась на поверхні, але і він чомусь на приманкти не відкликався. Зато бобрів розвелося чимало, напевно шт 15 бачив, гучними ударами хвоста по воді, відлякував мене від своєї території проживання. Заїхав на майже висохшу старицю (спека), я думав що там вже риби немає, але побачив мертву рибу, шт 15 щук в діапазоні 0,5-1,5кг та ще більше дрібної, та окунів чимало, гарного розміру, плотва. Карась ще бебрався, сантиметрів 15-20залишилось, шкода.

  Знайомого зустрів, то він ляща витягнув на 2,5кг на Горині в суботу. Отаке.
   
  • Нравится Нравится x 30
 10. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Был на Горыни с ночевкой в районе Деражно. Отдохнули как всегда просто супер, поплавали, поныряли, сварили загугурихи, порыбачили. Нас было трое у всех по десятку зачетных подлещиков, а когда уже собирались в районе обеда домой рулить, поклевка у меня мощная, уверенная и после борьбы с нивидано сильным соперником, в подсаке оказалась марена около двушки. Ох и сильная рыба, такого сопротивления я еще не чувствовал ни от одной рыбы.
  Я адреналин получил!
  Товарищи мои ездили в пятницу опять на это же место и улов у них такой: подлещики стандарт по десятку, марена на полтора киля и лещ на 3200. Сопротивление леща слабее сопротивления меньшей марены раза в два по ощущениям рыболова... Одну марену ак и не взяли поравла поводок и ушла.
  Всем НХНЧ
   
  • Нравится Нравится x 23