1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.800
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  :solnce2:Вітаю форумчан!!! :solnce2:Сьогодні виїхали із своєю дружньою компанією, на свої наїздженні і спокусо-зваблюючі місця. Перше враження було :злой: негативне, тому що, стояв голубенький мінівен,(номер машини НЕ вказую), і біля нього 3-ри іхтіра. Вони зробили початкову точку на Горині, після чого полізли по старицям, де зараз води і жабі по коліна. Невже наш пан.Партас навчив їх і в болоті рибу ізимать??? Ми сьогодні відпочили і зарядились, як батарейкі. Колега назбирав ціле 5-ти літрове відро польськіх грибів. Я-ж знайшов старицю. Взяв на ній щучку в 820 гр.і ще для 8-ерих зробив заміну водойми(перенаселення).
   

  Вложения:

  • Фото0082.jpg
   Фото0082.jpg
   Размер файла:
   360,4 КБ
   Просмотров:
   312
  • Нравится Нравится x 22
 2. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  Трохи з запізненням. В суботу виїхав на річку з ранку, надії щось зловити було малувато, але нарешті пощастило. Постави "атом" 10гр. облуджений паяльником(дякуючи форуму, відпала проблема у ржавчині, тай колір той що треба) зловив не велику зубату 680гр. Більше покльовок не було, переходжу на старицю і десь після 15 забросу(на той же атом) приємний удар, є, великій опір я не відчував. Фрекціон пару раз розкрутився і то небагато, останніх 3-4м. йшла плавно в натяжку, ну думаю кіла 2 буде. Яке було здивування коли витягнув під берег. Однією губою і за один гачок, повезло що була "спокійна", тепер це мій особистий рекорд. Заважила 4,6кг., довжина 80см. В неділю "прогулка" там же, але вже повний "о":)
   

  Вложения:

  • щука.jpg
   щука.jpg
   Размер файла:
   157 КБ
   Просмотров:
   363
  • Нравится Нравится x 19
 3. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.475
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  В субботу с обеда удалось вырваться покидать спин на Горынь. Учитывая, что темнеет уже рано, далеко решили не ехать, до шлюза, а там побродить. Побродил... Моросил дождик, бреговая глина мокрая и скользкая и я по ней проехал как на коньках и уехал в Горынь. Почти по шею мокрый вынужден был закончить рыбалку почти не начав... Моматюгался с приятелем своей нерасторопности и поехал домой. Вот такая вылазка на Горынь вышла...
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 15
 4. SashulkaB3

  SashulkaB3 Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  12
  Адрес:
  с.Александрия
  Возраст:
  Ну Влад ти пообережніш будь.
  Я в неділю і районі між мостами трас в с.Олександрія бродив по річці, бачив два нехилих сплеска риби, іто по прибережній лінії в траві. Скільки кидав, міняв типи проводок, міняв насадки то нуль. Доречі вода таки добре піднялась, до пів метра то точно.
   
  • Нравится Нравится x 2
  • Информативно Информативно x 1
 5. ALEX19851985

  ALEX19851985 Рыболов

  Сообщения:
  63
  Симпатии:
  139
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  32
  :hi: 20.10.13 була вилазка в Хотинь. Це був перший раз коли я розізлився і розчарувався в рибалці у цьому районі.:bj:
  Погода була не поганою, сонячною, проте боковий вітер трохи дошкуляв риболовлі... На старицях ОП, навіть покльовки не бачив , при всьому арсеналі, вобів , заліза - все мовчало. пішов на карери, по дорозі розмовляв з багатьма рибаками, всі кажуть , що хоч і пізно краще піти в ліс грибів пошукати :zachet:. на карері зустрів "удачливого" рибака ,який спіймав одного спортивного окунця.:gi-gi:
  рибалок було дуже багато,і я в забродному костюмі вирішив забитись через непролазні хащі на болотце , між карерами, на фото є.
  У воді - 2 палки , браки сіті ставили:злой::злой: , та всеж на мілині побачив зубату, яка втекла дуже швидко. пробую закидати в невеличку заросшу лагуну попером, бо нічого іншого там не проведеш. на 2му забросі бачу як до моєї приманки мчить з комиша підводна торпеда! Щука взяла дивно: вискочила повнісю з води і атакувала поп з верху, - промах, удар вже під водою, знову промах, більше ударів не було, проходить секунч через 5 біля мене в 2метрах , у чистій як сльоза воді пропливає щучка см 60. Подивилась на мене і попливла у своїх справах.все таки якоря на поперах Страйк про - повне Г... :censored: Батько, який рибалив в Острозькому районі Юзурівські попери завбачливо залишив собі :стыдно:.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 19
 6. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  В неділю 22 грудня закрив сезон по спінінгу 2013. Поїхав в Хотинь на Горинь, на старицях повно рибаків, ну перший лід, да,:bj:жерлиць по десять на кожну щуку:predator:, та щось не видно її, ловлять дрібноту з мізинець, ну да ладно. На кар`єри не ходив, не знаю як там. На річці рівень води може на метер вищий звичайного, вода чиста, якогось руху не видно, почав з воблерів, потім перейшов на вертушки, далі силіконів кілька зацепив за коряги, ну це норма для Горині. Хотів вже їхати на час додому, та погода супер :solnce2:, думаю походжу ще. Надів свою самодєлку- мідну вертушку, приблизно 5 розміру по меппсу і давай проводити біля дна, один зацеп за корягу, ледь витягнув, другий, третій, та ні щось коряга поплила проти течії :somyara:, тягну, опа слабий ривок, ще, це вже цікаво, підвожу під берег,:фигасе: лещ, та ще й за нижню губу, отаке, дома заважив 2,2 кг. Не знаю, чи то старі лящі стають хижаками, чи то так повезло його зацепити.
   

  Вложения:

  • f 001.JPG
   f 001.JPG
   Размер файла:
   494,8 КБ
   Просмотров:
   446
  • Фото0638.jpg
   Фото0638.jpg
   Размер файла:
   186,3 КБ
   Просмотров:
   367
  • Фото0644.jpg
   Фото0644.jpg
   Размер файла:
   148,9 КБ
   Просмотров:
   364
  • Фото0651.jpg
   Фото0651.jpg
   Размер файла:
   225,5 КБ
   Просмотров:
   377
  • Фото0654.jpg
   Фото0654.jpg
   Размер файла:
   265,7 КБ
   Просмотров:
   380
  • Нравится Нравится x 29
 7. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.800
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  Гайнув сьогодні з ранку на річку. Рішив теорію провірить, і пройтись по своїх замудрених місцях.%). Вранці погода була мутна, а головне що повнолуння.:zachet: Правда що клювакі не змушували чекати. Спочатку пара реалізованих клювак на воб. потім почав працювати силік. Фото0222.jpg Зубата пуста, і не крупна.(малька в цьому році буде вдосталь!) Горинь починає ставати в свої береги. Фото0223.jpg Було 3-и реалізованих Фото0224.jpg , 3-и проводкі зубатої до берега, 1-н сход, і одна з пірсінгом пішла восвоясь. Рибачив з 8-30 і до 12-00.з 11-ї години почався вітер не комфортний, навіть небуло можливості зробить заброс. До машини не йшов, а ледве встигав клешні піднімать.:в_натуре: По дорозі до дому, було багато тополиних відростків звалено. Ось такій звіт- Да-а-а-а!!!
   
  • Нравится Нравится x 37
 8. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  160
  Симпатии:
  1.081
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Всім привіт!
  Получилася сьогодні в мене спонтанна рибалка, нічого не планував, але в годин 11 на Горині. Вода в порівнянні з минулим разом (в суботу був) піднялася на 10-15см. Ловив всього пару годин, риба по-трохи активізується, але не дуже:gi-gi:. Було декілька клювань і все.... Шнувки, звичайно ж, випустив.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 20
 9. zvod

  zvod гость Временно заблокирован

  Були сьогодні - п'ятниця .... азот за шлюзом...
  Коротко. Рівень та прозорість води - літня. Зранку досить холодно та та поривчастий східний вітер. Як результат кльов досить вялий. Але ближче до обіду трохи розклювалось .... Влітали трофейні екземпляри плотви ... Взагалі вся плотва абсолютно різна за розмірами. Я ловив в основному на кукрудзу .... мій товариш на бутер опариш та мотиль. В нього плотви менше але в улові гарний підлящик. Прикормка щось близьке до салапінки + арома VDE перечна. Оснастка тонка - Бо варіант з повідком 0,12 мм та довжиною менше метра приносив тільки одиничні - непостійні результати. Хочу сказати що риба абсолютно непрогнозована ... Не можливо щось думати-гадати на завтра .... все змінюється як найкраще і навпаки ліченими годинами.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 10. Arthur70

  Arthur70 гость Временно заблокирован

  В цю пору року,і на кукурузу,це доволі цікаво.:hi: