1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  160
  Симпатии:
  1.084
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  26
  Скрытая информация:
  Эта информация скрыта. Прочесть ее могут пользователи имеющие от 50 сообщений на форуме.
   

  Вложения:

  • IMG_3142.JPG
   IMG_3142.JPG
   Размер файла:
   357,1 КБ
   Просмотров:
   187
  • IMG_3151.JPG
   IMG_3151.JPG
   Размер файла:
   374,2 КБ
   Просмотров:
   196
  • Нравится Нравится x 8
 2. pixel

  pixel Рыболов

  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  12
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  29
  Друзі, куди поїхати новачку на Горинь щоб маршруткою (бажано рано вранці), я перший раз, взагалі не знаю місць...
   
 3. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  476
  Симпатии:
  995
  Адрес:
  Ровно
  З Чайки в 5 ранку до заправки в с. Ремель будь чим що до Костополя. Перед заправкою направо дорога, 1км пішки і поворот наліво до річки, ще метрів 500 і Горинь.
  А там можна куди душа забажає. Я по 15-20км в день колись там відходжував.
  Назад аналогічно, від заправки зупинка - кожних 10-15хв маршрутки на Рівне.
   
  • Информативно Информативно x 3
 4. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Доброго дня всім рибакам. Вже було закрив сезон та погода ще радує і виїзд в Хотинь приніс приємний бонус. Приїхав першою маршруткою і одразу до річки, мочив силікони і воблера. На 13 сантиметровий Корморан впіймав невелику щучку, десь пів кіло, тож пішла шукати мамку, пройшов по річці ще метрів сто і знову така ж сама, теж відпустив і наказав вже привести мамку. Далі вже перейшов на кар`єри, де плавали іхтіандри, ще такої кількості підводників я там не бачив. На третьому кар`єрі ще навідь було трохи льоду, та якоїсь активності хижака не було видно. Тож повертаюсь назад на Горинь і майже в тому місці де ловив щучку, на той самий воблер маю сильний удар, потім ще і ще, мені здалось що я зацепив або іхтіандра, або бобра. Далі почав відпрацьовувати фрікціон, та такий опір, що двома руками тримаю спінінг. Ще кілька ривків і стоп, саме так, все просто зупинилось, починаю викачувати якесь бревно і що бачу- мамка обмотана кілька разів шнуром по зябрах. Підтягнув і не можу взяти, всунув руку під зяберну кришку і зі всієї сили на берег(після цього рука пів години кровавила). Воблер по самі не можна у пащі, та спас 20 см. металічний поводок, і мабудь щука викручувалась під водою, та так, що обмотала собі шнуром зябра, і може від того і втомилась. Замірив вже дома: довжина 90 см, вага 6,5 кг. Маю новий рекорд. Тож ще є в Горині трофеї.
   

  Вложения:

  • f 005.JPG
   f 005.JPG
   Размер файла:
   533,3 КБ
   Просмотров:
   341
  • Нравится Нравится x 22
 5. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Відкриття сезону 2016. Хоча вже було кілька виїздів на Горинь в цьому році, та вони були схожі на прогулянку вздовж річки і нічим цікавим не запам`яталиль. Зовсім інше сьогодні. Вирішено було спробувати річку в нових місцях для мене, а саме від Горбакова до дамби в Воскодавах. На самій річці все тихо і спокійно, а на стариці, що далі по течії вже цікавіше, хижак проявляв себе час від часу, та тактика лову була вибрана зовсім невірно, твічив великими воблерами і дотвічився, що відправив свій улюблений корморан сплавом по річці, трохи засмутився і пішов далі. Вирішив ловити окуня, замінив шнур на леску, надів 4 см. віброхвостик і бац ловлю шнурка меншого за втрачений воблер, відпустив. Іду далі, знову бац, півкілошна щука зійшла майже біля руки, ні думаю, одягну поводок. Минуло пів години і красивий удар, підсікаю і відчуваю досить немалий опір, щука виробляє кульбіти, і хоча гачок малий та досить добре зацепився за самий край губи. 2.1 кг на кукані, а за 15 хв, в тому самому місці знову такаж краля, ну трохи меньша 1.7 кг. Далі ще кілька покльовок, один відпущений шнурок і купа позитиву. Щука вже без ікри, якось дивно рано віднерестилась. Отаке відкриття сезону і наука про весняну щуку.
   

  Вложения:

  • f 001.JPG
   f 001.JPG
   Размер файла:
   793,6 КБ
   Просмотров:
   201
  • Нравится Нравится x 14
 6. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Зробив марш-бросок від Хотиня до Волошок і назад по Горині і старицях. Погода ну просто щуча, трохи дощить, трохи вітру, тиск стабільний, все просто супер. Цього разу вже одразу ловлю на леску, поводок і невеликі силікони. На річці дуже рідко бачив всплески риби та кілька ударчиків все ж мав, правда нічого не вполював. На деяких старицях невелика щучка бомбила малька безперервно, та місця ці або дуже мілководні, де підійти незамітно просто неможливо, або завали з дерев і гілок, де кожна проводка 100% зецеп. Та маючи кілька офсетних крючків небиякий кайф від ударів отримав. Засікти вдалося тільки дві і таких екземплярів гріх було не відпустити. Вертаючись назад почув потужний всплеск, тихенько підійшов і замітив щучий пір зубатої десь під 5кг, ставлю шнур, поводок, знаходжу трохи далі місце де можна було кидати, та чи щука наїлась, чи щось її злякало, більше я її не бачив. Та все ж перепробував кілька воблерів, досить великий силікон і блесни. Знаю, що щука тримається свого місця, тож ще приїду туди. Що ще, вже йшовши на маршрутку біля моста в Хотині теж бачив кілька атак невеликої щуки, та часу ловити не було. Думаю, що ще трохи прогріється вода і почнеться жор.
   
  • Нравится Нравится x 7
  • Информативно Информативно x 1
 7. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.801
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  :solnce2:Христос воскрес, - воістину воскрес!. Вчора були з колегами і заядлими форумчанами на річці. Весь риб прошений. Але ..Larva" була по спокусніше!!! Головний апарат на фотці
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 8
 8. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Провів сьогодні цілий день в пошуках щуки, почав з Олександрії, пройшов по річці до Волошок, місця досить гарні, тільки часто потрібно лізти буреломами. Щоб одразу відкинути дрібноту твічив великими воблерами, якщо знаходив більш-менш чисте(без водорослів) дно, ловив 4 дюймовим силіконом на офсетніку. Покльовок ноль, вже вийшовши з лісу все ж вирішив надіти 7 см. воблер і маю вихід щуки під два кіло, та зубата була досить вправна і зіскочили біля берега, далі на воблер впіймав два окуня і трохи поганяв головля. На пройденій ділянці бачив кілька стай достойних головлів і кілька жерехів, які атакували малька, доречі малька в річці повно, що радує. З Волошок вже пішов прямо в Хотинь, щоб половити жереха на хруща, та ні хруща не знайшов, а ні жодного жереха за годину не побачив. А тільки но в минулу суботу жерех пасся під деревами і поїдав впавших комах. Тоді мені вдалося, з великим терпінням, уговорити одного красеня, і потягатися з достойним суперником.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 14
 9. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.475
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  41
  Вітання всім рибацюгам! На вихідних нарешті отримав змогу вискочити на риболовлю. Ціле літо ремонт, робота не давали змоги приділити час улюбленному захопленню... І нарешті вдалося з ночівлею побути на лоні природи на улюбленій Горині! Рибалив за Рубче на прямій ділянці. Я не розраховував на трофеї, просто хотів посидіти з вудкою. Ввечері до мене приєднався товариш з сином, пожарили шашличка, поїли. Друг поїхав додому, я лишився. Вночі було декілька клювань, реалізував 2. Підлящики невеликі, але радість від клювань я отримав. Ловив на червяка, опариша чомусь риб ігнорив... Природа клас! Річка правда сильно заросла та і рівень води не дуже високий, спека своє робить... Хочу ще на рибалку!
  Всім НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 5
 10. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Нарешті, нарешті вирвався на улюблену річку, хоча і рибалка була сама коротка, що я пам`ятаю. Сідаю на 12.10 на Метківську маршрутку і в час дня я починаю мочить воблера. Дійшовши до третього повороту за дамбою, знаходжу досить гарне місце, під берегом метра два водорості і прогалина, зроблена рибаками, тож довго не думаю, беру максі розмір і закидую під інший берег, починаю твічить, і як тільки воблер заходить в прогалину, вилітає щука, та промах, розвертається і знову під кувшинки. Роблю ще одну спробу- ноль, ще третю і як тільки доводжу до прогалини, роблю паузу, суспендер завмирає, проходить секунд 30 і ЄЄЄ. Виліт щуки просто як укол адреналіну, підсікаю і починаю потроху підводити, зубата досить сильно впирається, кілька раз спрацьовував фрікціон, щуча фірмова свічка і нарешті риба в руках. 2.5 кг щука відкрила осінній сезон. Більше і не ловив, так як на 15 годин вже потрібно було їхати додому. Трохи про річку- рівень води досить низький, на дамбі збігає тільки з центрального відділу, вода прозора і чиста, та дуже сильно Горинь заросла. В районі дамби, де майже все до верху вкрито зеленкою, жоровав чи то жерех, чи голавль, причом дуже часто. Рибаків бачив тільки на самій дамбі і без улову. Всім успіху.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 11