1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Ілля19

  Ілля19 Рыболов

  Сообщения:
  47
  Симпатии:
  480
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  27
  Рибалка відбулася 11 листопада на р. Горинь. Раніше в ці місця їздили часто, але останній рік чомусь ніяк не випадало можливость тут побувати. Рибалку розпочали з пошуку щуки в місцях її літньої стоянки, але там її не знайшли, тому обловлювали звали на глибину. Це принесло певний результат. Як завжди добре працювали воблери, але тільки в певному кольорі. Як пройшла одна з останніх осінніх рибалок ви можете побачити в цьому відео!
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Информативно Информативно x 1
 2. Ілля19

  Ілля19 Рыболов

  Сообщения:
  47
  Симпатии:
  480
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  27
  19 листопада погода дала шанс виїхати на річку. На результат особливо не розраховували, так як щука в цю пору капризна. Використовували в більшості силіконові приманки на 18-20-22 грамах. Планували обловлювати місця зі скупченням білої риби, ями та бровки, що з цього всього вийшло дивіться у відео.
   
  • Нравится Нравится x 6
  • Информативно Информативно x 1
 3. Ілля19

  Ілля19 Рыболов

  Сообщения:
  47
  Симпатии:
  480
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  27
  Сезон закривали шукаючи судака, погода була комфортною, але підскочив тиск і був повний місяць, тому на активність хижака не розраховували. Обловлювали в першу чергу ями і коряжники, кликастого ми не побачили. Мали на двох 2-3 покльовки щуки, впіймати вдалося лише одну. Що з цього вийшло можете побачити у відео! Всім трофеїв!
   
  • Нравится Нравится x 4