1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Доброго дня рибакам. Пройшов сьогодні по Горині і старицям від Решуцька до Хотиня. Вода в річці вже спала, та рівень все ще високий, нарешті стариці поповнились свіжою водою і є надія, що зайшла риба на нерест. От тільки місцеві браки вже ставлять сітки і не дають рибі нереститись:ch:. На річці активність риби майже не замітна, можливо, тому, що вода ще досить мутна, а ось на старицях вода чиста і кілька разів бачив нерест щуки, правда невеликої. Також окунь почав ганяти малька, та не було в мене мікрухи, а тільки силікон і воблери розмірами на щуку. Кілька разів чув всплески якоїсь крупної риби, та зловити так нічого і не вдалось. Додому привіз кілька клещів, повилазили вже кровопивці, да і пішов дощ і трохи замерз :cold:.

• Нравится Нравится x 6
  2. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Нарешті Горинь трохи ожила в плані риби. Вилазка з Воскодав в Дорогобуш як зазвичай в пішом поході з одним спінінгом і всіма видами приманок. На річці риба відзивалась тільки на віброхвости, причому в розмірі 7-10 см і на джигголовці. Воблери і блесни ігнорувались. В улові дві щуки біля кілограма, та були і сходи більших екземплярів. Стариця же принесла достойного окуня(більше 500 гр) на вертушку і чотири шнурка від 50 до 200 грам, які були відпущені. Рибаків на цьому проміжку річки теж вистачає, один навіть зловив 3 кг. щуку, на тілі якої були рани від атаки іншої.

• Нравится Нравится x 5
  3. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання колегам по захопленню! На травневі 01.05, незважаючи на досить похмуру і сиру погоду вдалося з товаришами вискочити на Горинь. Враховуючи, що на наступний день чекала картопля у тещі і мене і мого друзяку, вирішили поїхати без ночівлі, без фанатизму на пів дня... Зважаючи на це їхали теж не далеко, нижче шлюза АЗОТУ. Мій товариш і ще один колега сиділи з фідером, а я пішов шукати хижака. На чистих ділянках клювань не було, в затоплених корягах спокусив двоїх окунів грам по 100. Обірвав майже все, що взяв з собою з силікону розміру, що підходив під умови лову та моє розуміння апетиту риб... На цьому спінінгування закінчив і приєднався до товаришів. Оснастив фідера і незважаючи на те, що друзі сиділи без клювань, закоримв трошки точку, закинув. Зловив двох плотвиць, одну втопив, одну пристойну забрав на тараньку. Друзям нічого вполювати не вдалося... А на шлюзі, зі слів, тих, хто там рибалив, клювання були. Але ми задоволені виїздом на природу! Незвично лише, що АЗОТ не димить, але для природи це накраще, а от для економіки та людей, ні...
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1
  4. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання колегам по захопленню!
    Мої постійні компаньони поїхали на риболовлю з 18.05 в четвер і до 20.05 суботи... В мене з роботи вирватись не вдалося і скласти компанію друзякам і поки вони ловили карпа і бухали на таємній водоймі:company::bayan::fisher:я плідно працював... Але бажання побути на природі було непереборне! І ввечері в неділю 21.05 я сам стартонув з ночівлею на Горинь. Поїхав недалеко, в район АЗОТу. Трохи вимок під дощем, але потім була просто благодатна тепла нічка з міліоном зірок на чистому небі, чого у місті не побачиш з захоплюючим концертом жаб і пташок (покруче ніж у Вакарчука в той же вечір на Авангарді) гарячим чаєм і чудово проведеним часом на березі улюбленої річки. Ловив на два фідера. Закорм "фіш дрімом" і горохом, насадки горох, наживки опариш і росянка. Горох мовчав. Один фідер тримав з горохом не міняючи насадку, він не спрацював... Інший чередував опариша при світлій порі і росянку вночі. Опариш теж результату не дав, росянка цілу ніч "стріляла" сомиками-головастіками, які безжально топились в водах Горині. Клювали вони справно, я не дрімав і тому всі засікались легенько і випускались без травм, чому я був радий. Радувала також велика кількість циєї малечі, значить, маю сподівання, що хтось з них підросте до трофейного розміру. Зранку підсушив речі і відбув додому відсипатись (добре, що в понеділок мав вихідний)
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 6