1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Нетишинское водохранилище (Хмельницкая АЭС)

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем Горыныч, 28 янв 2008.

 1. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.801
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  Були вчора.:hi:Захотіли з товаришем рідкої водичкі і + адраніка. :zachet: На задуману точку не доїхали, при тому що товариш їхав на капоті (для огрузкі). Повернулись до рибхоза. Ранок видався :solnce2:чудовий!. Ближче до обіду почалася руха-завіруха, ледве весла на берег вложив, проти вітру. А по закінченню виїзду ,,:присоединяюсь:"!В березі риби нема + було пару клювак, но нереалізованих. Фідерменів нема. На окуня ще рановато.:rybak2:
   

  Вложения:

  • Photo0020.jpg
   Photo0020.jpg
   Размер файла:
   393,9 КБ
   Просмотров:
   132
  • Photo0021.jpg
   Photo0021.jpg
   Размер файла:
   315,3 КБ
   Просмотров:
   126
  • Photo0022.jpg
   Photo0022.jpg
   Размер файла:
   484,5 КБ
   Просмотров:
   129
  • image.jpg
   image.jpg
   Размер файла:
   250,7 КБ
   Просмотров:
   127
  • Нравится Нравится x 14
 2. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.475
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Мої вітання шановним колегам по захопленню!
  Сьогодні з двома товаришами відкривали для себе сезон рибалки по відкритій воді. Я не зимовий рибалка, тому для мене це був взагалі перший виїзд в цьому році. Вибір пав на Нетішинське водосховище. Рибалили з боку Острога в районі "риббази". Рибаків вистачало: і на плитах і на на риббазі і на воді і в лісі. До літніх аншлагів звичайно далеко, але вихідний день і рибаків було. Це мабуть свідчить і про те що риб просипається і скоро варто очікувати на масове нашестя нашого брата на водойму:company:. Наша мета була помочити фідери друзякам, спінінга мені, подихати свіжим повітрям, половити мордою краплі води і поїсти салка на природі. Все намічене з успіхом реалізували!. Окрема подяка тещі за кабанчика, самачним салком якого, ми частувались на березі водойми:hi:В товариша на фідер одне клювання в берег. Він ловив на опариша з підсадкою мотиля, в кормушці пшоно. Я боровся з хвилями на своїй "колібрі". Веслами намаслався, завтра мабуть буде крепатура. З білою заздрістю дивився на моторників, що плавали з спінами на дальній кордон... Я так далеко не ризикнув плити, бо сильний вітер і хвиля, робили некомфортним, як саме пересування водою, так і вправи з спіном. Але отримав одне підкидання приманки, мабуть невеликим судачком. Тож для себе виїзд рахую вдалим, не за рибою їхали. На водоймі були лише пару годин, бо справи... Але це лише початок сезону!
  Всім НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 8
  • Информативно Информативно x 1
 3. Bazil

  Bazil Рыболов

  Сообщения:
  134
  Симпатии:
  689
  Адрес:
  Нетешин
  Возраст:
  59
  Довго не заходив сюди. Від першого мого звіту, щодо сховища, пройшло рівно 10 років, в ту пору більша частина берегової лінії була недоступною для рибалок, зараз самі знаєте, в вихідний день нема де, одну вудку, закинути, зате практично витіснили сіткарів (браки з китайськими і не тільки сітками), але їхнє місце зайняли більш професійні браконьєри, ластоногі з балонами і без них, з навігацією і ехолотами, яким не страшна погана погода ні зима (тільки виграш), риба стоїть, підплив всю вибрав за мінімум часу і все...
  Риби вже немає (аналізую по ринку), тої що що навіть вторік була, а ще зима не скінчилася, ще стоїть риба.

  РС: сумно казати, але пару днів назад, втопився молодий чоловік, який пірнав і ловив раків.
   
  • Информативно Информативно x 2
 4. Bazil

  Bazil Рыболов

  Сообщения:
  134
  Симпатии:
  689
  Адрес:
  Нетешин
  Возраст:
  59
  Сегодня состоялись соревнования "Клуба рибалок аматорів ВП ХАЕС" по ловли хищника с лодки, было 20 команд по 2 чел. (3хпо 1 чел, исключение по ув. причине, взнос полный) , я судья на берегу (с телескопом и моноклем, короче. все вижу), другие судьи на лодках по периметру выделенного участка. Результаты объявлять не буду, попробую дождаться коментариев участников, если такие будут, так как участниками были ровенчане (наши коллеги). В зачет принималась хищная рыба в количестве 10 шт. Многие не видели поклевок, в то время другие умудрились поймать более 3х кГ. Была номинация на самую большую пойманную рыбу (щука 1070 гр.) но почему то не была заявлена. Соревнования прошли в дружественной и теплой обстановке. Судил строго, были нарушения, такие как троллинг (не заявлял, так как не вошли в призеры), у призеров не принял к взвешиванию снулого окуня (около 400 гр.) взамен был 320 гр. Были другие мелкие нарушения, которые не смогли повлиять на результат.
  До следующих встреч!!!
   
  • Нравится Нравится x 2