1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Нетишинское водохранилище (Хмельницкая АЭС)

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем Горыныч, 28 янв 2008.

1. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.801
    Були вчора.:hi:Захотіли з товаришем рідкої водичкі і + адраніка. :zachet: На задуману точку не доїхали, при тому що товариш їхав на капоті (для огрузкі). Повернулись до рибхоза. Ранок видався :solnce2:чудовий!. Ближче до обіду почалася руха-завіруха, ледве весла на берег вложив, проти вітру. А по закінченню виїзду ,,:присоединяюсь:"!В березі риби нема + було пару клювак, но нереалізованих. Фідерменів нема. На окуня ще рановато.:rybak2:

Вложения:

• Photo0020.jpg
      Photo0020.jpg
      Размер файла:
      393,9 КБ
      Просмотров:
      132
    • Photo0021.jpg
      Photo0021.jpg
      Размер файла:
      315,3 КБ
      Просмотров:
      126
    • Photo0022.jpg
      Photo0022.jpg
      Размер файла:
      484,5 КБ
      Просмотров:
      129
    • image.jpg
      image.jpg
      Размер файла:
      250,7 КБ
      Просмотров:
      127
    • Нравится Нравится x 14
  2. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.475
    Мої вітання шановним колегам по захопленню!
    Сьогодні з двома товаришами відкривали для себе сезон рибалки по відкритій воді. Я не зимовий рибалка, тому для мене це був взагалі перший виїзд в цьому році. Вибір пав на Нетішинське водосховище. Рибалили з боку Острога в районі "риббази". Рибаків вистачало: і на плитах і на на риббазі і на воді і в лісі. До літніх аншлагів звичайно далеко, але вихідний день і рибаків було. Це мабуть свідчить і про те що риб просипається і скоро варто очікувати на масове нашестя нашого брата на водойму:company:. Наша мета була помочити фідери друзякам, спінінга мені, подихати свіжим повітрям, половити мордою краплі води і поїсти салка на природі. Все намічене з успіхом реалізували!. Окрема подяка тещі за кабанчика, самачним салком якого, ми частувались на березі водойми:hi:В товариша на фідер одне клювання в берег. Він ловив на опариша з підсадкою мотиля, в кормушці пшоно. Я боровся з хвилями на своїй "колібрі". Веслами намаслався, завтра мабуть буде крепатура. З білою заздрістю дивився на моторників, що плавали з спінами на дальній кордон... Я так далеко не ризикнув плити, бо сильний вітер і хвиля, робили некомфортним, як саме пересування водою, так і вправи з спіном. Але отримав одне підкидання приманки, мабуть невеликим судачком. Тож для себе виїзд рахую вдалим, не за рибою їхали. На водоймі були лише пару годин, бо справи... Але це лише початок сезону!
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 8
    • Информативно Информативно x 1
  3. Bazil

Bazil Рыболов

Симпатии:
    689
    Довго не заходив сюди. Від першого мого звіту, щодо сховища, пройшло рівно 10 років, в ту пору більша частина берегової лінії була недоступною для рибалок, зараз самі знаєте, в вихідний день нема де, одну вудку, закинути, зате практично витіснили сіткарів (браки з китайськими і не тільки сітками), але їхнє місце зайняли більш професійні браконьєри, ластоногі з балонами і без них, з навігацією і ехолотами, яким не страшна погана погода ні зима (тільки виграш), риба стоїть, підплив всю вибрав за мінімум часу і все...
    Риби вже немає (аналізую по ринку), тої що що навіть вторік була, а ще зима не скінчилася, ще стоїть риба.

РС: сумно казати, але пару днів назад, втопився молодий чоловік, який пірнав і ловив раків.

• Информативно Информативно x 2
  4. Bazil

Bazil Рыболов

Симпатии:
    689
    Сегодня состоялись соревнования "Клуба рибалок аматорів ВП ХАЕС" по ловли хищника с лодки, было 20 команд по 2 чел. (3хпо 1 чел, исключение по ув. причине, взнос полный) , я судья на берегу (с телескопом и моноклем, короче. все вижу), другие судьи на лодках по периметру выделенного участка. Результаты объявлять не буду, попробую дождаться коментариев участников, если такие будут, так как участниками были ровенчане (наши коллеги). В зачет принималась хищная рыба в количестве 10 шт. Многие не видели поклевок, в то время другие умудрились поймать более 3х кГ. Была номинация на самую большую пойманную рыбу (щука 1070 гр.) но почему то не была заявлена. Соревнования прошли в дружественной и теплой обстановке. Судил строго, были нарушения, такие как троллинг (не заявлял, так как не вошли в призеры), у призеров не принял к взвешиванию снулого окуня (около 400 гр.) взамен был 320 гр. Были другие мелкие нарушения, которые не смогли повлиять на результат.
    До следующих встреч!!!

• Нравится Нравится x 2