1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Платник Ставок "Осташівка" місто Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 2 апр 2017.

 1. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Пропоную в цій темі писати звіти про риболовлю на ставу «Осташівка», з цілью популяризації рибалки на конкретній водоймі (хоча даний став і так самий популярний серед рибаків міста, от тільки останнім часом з риболовлею на ньому худо, але треба пробувати самим, разом навести лад).

  Тому рибаки створили спілку, якщо є питання щодо спілки та інші питання, щодо ставу обговорюємо тут

  Став «Осташівка»: знаходиться в м.Умань; має площу біля 90 гектарів; став відносно не глибокий – найбільші глибини 2,5 м – до 3 метрів; дно мулисте; основні види риб, які водяться в ставу: карась, короп, білий амур, товстолоб, плітка, окунь, щука, судак.

  Декілька днів назад виходив на став з цілью зловити хижака, хижак не відізвався (тому звіт і не писав), але маю деякі фото ставу «Осташівка» - додаю.

  З вікіпедії:
  Оста́шівський став — штучна водойма (став), створений на річці Уманка, притоці Ятрані. Розташований в Умані, на південний захід від центру міста.
  Довжина 2,15 км, пересічна ширина 200 м (максимальна 410 м). Центральна частина водоймища має рівномірну глибину 3—3,2 м, шар мулу до 0,5 м. Площа водного дзеркала ставу — 84,9 га, максимальна глибина води біля греблі — 3,5 м, об’єм води — 994000 м³.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 3
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Декілька годин назад в став Осташівка була випущена чергова партія зарибка - випущено 2,5 тони карася, серед якого були і коропці і амурики і товстолобики. Фото додаю. Так вийшло, що спеціально обладнана для перевезення риби вантажівка, сіла в багнюці на березі ставу (в звязку з чим випускали зарибка вже коли стемніло, тому фото мобілкою не дуже якісні). Але душ з 30 рибаків, які вперлися в грузовик, з великими зусиллями, але випхали його з пастки. Так думаю буде і з ставом - якщо разом, то відродимо ставок Осташівка. Колеги обіцяють скинути якісні фото, як першого так і сьогоднішнього зариблення - тоді виложу якісніші.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 4
  • Информативно Информативно x 1
 3. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  До відома (сьогодні розмовляв з одним із членів активу товариства, (перед цим був разом з ним на рибалці і говорив про свою зайнятість на роботі, тому він мені не телефонував для участі)). Декілька днів тому назад, в ставок Осташівка, товариством, було запущено 1,5 тонни карася навіскою 60-70 грамм.
  Планується запуск коропа. До речі, можливо в когось є цікаві та конструктивні пропозиції (скажім навіть в когось є більше часу щоб погуглити і зателефонувати продавцю, тощо) щодо придбання зарибку коропа, навіскою не більше 50 грамм, прошу писати тут. Якщо приємлима ціна та не далеко від міста звичайно.
  Хто ще не вступив в товариство, чи не придбав відловочний квиток на цей рік - приєднуйтесь. Кошти підуть на відродження ставу, щодо риболовлі на ньому.
   
  • Нравится Нравится x 7