1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Ставок "Осташівка" місто Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 2 апр 2017.

 1. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  286
  Симпатии:
  2.174
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Пропоную в цій темі писати звіти про риболовлю на ставу «Осташівка», з цілью популяризації рибалки на конкретній водоймі (хоча даний став і так самий популярний серед рибаків міста, от тільки останнім часом з риболовлею на ньому худо, але треба пробувати самим, разом навести лад).

  Тому рибаки створили спілку, якщо є питання щодо спілки та інші питання, щодо ставу обговорюємо тут

  Став «Осташівка»: знаходиться в м.Умань; має площу біля 90 гектарів; став відносно не глибокий – найбільші глибини 2,5 м – до 3 метрів; дно мулисте; основні види риб, які водяться в ставу: карась, короп, білий амур, товстолоб, плітка, окунь, щука, судак.

  Декілька днів назад виходив на став з цілью зловити хижака, хижак не відізвався (тому звіт і не писав), але маю деякі фото ставу «Осташівка» - додаю.

  З вікіпедії:
  Оста́шівський став — штучна водойма (став), створений на річці Уманка, притоці Ятрані. Розташований в Умані, на південний захід від центру міста.
  Довжина 2,15 км, пересічна ширина 200 м (максимальна 410 м). Центральна частина водоймища має рівномірну глибину 3—3,2 м, шар мулу до 0,5 м. Площа водного дзеркала ставу — 84,9 га, максимальна глибина води біля греблі — 3,5 м, об’єм води — 994000 м³.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  286
  Симпатии:
  2.174
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Декілька годин назад в став Осташівка була випущена чергова партія зарибка - випущено 2,5 тони карася, серед якого були і коропці і амурики і товстолобики. Фото додаю. Так вийшло, що спеціально обладнана для перевезення риби вантажівка, сіла в багнюці на березі ставу (в звязку з чим випускали зарибка вже коли стемніло, тому фото мобілкою не дуже якісні). Але душ з 30 рибаків, які вперлися в грузовик, з великими зусиллями, але випхали його з пастки. Так думаю буде і з ставом - якщо разом, то відродимо ставок Осташівка. Колеги обіцяють скинути якісні фото, як першого так і сьогоднішнього зариблення - тоді виложу якісніші.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 3
  • Информативно Информативно x 1