1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Платник Ставок "Осташівка" місто Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 2 апр 2017.

 1. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  337
  Симпатии:
  1.862
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Пропоную в цій темі писати звіти про риболовлю на ставу «Осташівка», з цілью популяризації рибалки на конкретній водоймі (хоча даний став і так самий популярний серед рибаків міста, от тільки останнім часом з риболовлею на ньому худо, але треба пробувати самим, разом навести лад).

  Тому рибаки створили спілку, якщо є питання щодо спілки та інші питання, щодо ставу обговорюємо тут

  Став «Осташівка»: знаходиться в м.Умань; має площу біля 90 гектарів; став відносно не глибокий – найбільші глибини 2,5 м – до 3 метрів; дно мулисте; основні види риб, які водяться в ставу: карась, короп, білий амур, товстолоб, плітка, окунь, щука, судак.

  Декілька днів назад виходив на став з цілью зловити хижака, хижак не відізвався (тому звіт і не писав), але маю деякі фото ставу «Осташівка» - додаю.

  З вікіпедії:
  Оста́шівський став — штучна водойма (став), створений на річці Уманка, притоці Ятрані. Розташований в Умані, на південний захід від центру міста.
  Довжина 2,15 км, пересічна ширина 200 м (максимальна 410 м). Центральна частина водоймища має рівномірну глибину 3—3,2 м, шар мулу до 0,5 м. Площа водного дзеркала ставу — 84,9 га, максимальна глибина води біля греблі — 3,5 м, об’єм води — 994000 м³.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 3
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  337
  Симпатии:
  1.862
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Декілька годин назад в став Осташівка була випущена чергова партія зарибка - випущено 2,5 тони карася, серед якого були і коропці і амурики і товстолобики. Фото додаю. Так вийшло, що спеціально обладнана для перевезення риби вантажівка, сіла в багнюці на березі ставу (в звязку з чим випускали зарибка вже коли стемніло, тому фото мобілкою не дуже якісні). Але душ з 30 рибаків, які вперлися в грузовик, з великими зусиллями, але випхали його з пастки. Так думаю буде і з ставом - якщо разом, то відродимо ставок Осташівка. Колеги обіцяють скинути якісні фото, як першого так і сьогоднішнього зариблення - тоді виложу якісніші.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 4
  • Информативно Информативно x 1
 3. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  337
  Симпатии:
  1.862
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  До відома (сьогодні розмовляв з одним із членів активу товариства, (перед цим був разом з ним на рибалці і говорив про свою зайнятість на роботі, тому він мені не телефонував для участі)). Декілька днів тому назад, в ставок Осташівка, товариством, було запущено 1,5 тонни карася навіскою 60-70 грамм.
  Планується запуск коропа. До речі, можливо в когось є цікаві та конструктивні пропозиції (скажім навіть в когось є більше часу щоб погуглити і зателефонувати продавцю, тощо) щодо придбання зарибку коропа, навіскою не більше 50 грамм, прошу писати тут. Якщо приємлима ціна та не далеко від міста звичайно.
  Хто ще не вступив в товариство, чи не придбав відловочний квиток на цей рік - приєднуйтесь. Кошти підуть на відродження ставу, щодо риболовлі на ньому.
   
  • Нравится Нравится x 7
 4. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  337
  Симпатии:
  1.862
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Сьогодні, ближще до вечора, випало пару вільних годин. Взяв спін і гайнув на ставок Осташівка, який не далеко від місця проживання. На жаль нічого не впіймав, крім подихати повітрям, відпочити, пополоскати приманки тощо, зробити фото.
  По риболовлі, ціль судак, як завжди проба та зміна різних приманок. Якщо можна так сказати більш агресивніша проводка ні до чого не привела. Повільніша проводка, протягування по дну - моментально постійно чіплялись місцеві устріці, закриваючи жало гачків відповідно - як в даному випадку поступати - може підскажуть бувалі...
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 4