1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Платник Ставок "Осташівка", місто Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 6 апр 2016.

 1. руслан777

  руслан777 Рыболов

  Сообщения:
  39
  Симпатии:
  29
  Адрес:
  м.УМАНЬ
  Возраст:
  43
  Сергей_БК, перепрошую яка смута маленький прикла -переважна більшість з вас курящі рибалка не годинна справа - урни ніодної небачив -це тільки намьок а ще куча алкашні яка пье пивона березі і їсть чіпси і тд начинаючи з майских праздніків- а урни ні одної да і менталітет людей в нас нетой луче зразу викинути на місті чим нести до урни за 200 метрів
   

 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  ValentinKas, без згоди, я не маю права давати телефони людей, але я озвучу це питання активу. І сам буду викладати інформацію на сайті, яку буду знати. Завтра, орієнтовно о 10 годині (можливо трохи раніше, чи пізніше), якщо нічого не помішає, планується випустити першу партію зарибка в ставок. Місце зариблення так називаємі "камні" - пляжик зі сторони стоматполіклініки. Приходьте, там і взнаєте необхідну Вам інформацію. Тільки що подзвонили колеги, запрошували мене, але робота скоріш за все не відпустить. Хоча дуже хотів би, зробити фото, виложити в інтернеті, на сайті. Можливо це зможете зробити Ви.
   
 3. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Пропоную в цій темі писати звіти про риболовлю на ставу «Осташівка», з цілью популяризації рибалки на конкретній водоймі (хоча даний став і так самий популярний серед рибаків міста, от тільки останнім часом з риболовлею на ньому худо, але треба пробувати самим, разом навести лад).

  Тому рибаки створили спілку, якщо є питання щодо спілки та інші питання, щодо ставу обговорюємо тут

  Став «Осташівка»: знаходиться в м.Умань; має площу біля 90 гектарів; став відносно не глибокий – найбільші глибини 2,5 м – до 3 метрів; дно мулисте; основні види риб, які водяться в ставу: карась, короп, білий амур, товстолоб, плітка, окунь, щука, судак.

  Декілька днів назад виходив на став з цілью зловити хижака, хижак не відізвався (тому звіт і не писав), але маю деякі фото ставу «Осташівка» - додаю.

  З вікіпедії:
  Оста́шівський став — штучна водойма (став), створений на річці Уманка, притоці Ятрані. Розташований в Умані, на південний захід від центру міста.
  Довжина 2,15 км, пересічна ширина 200 м (максимальна 410 м). Центральна частина водоймища має рівномірну глибину 3—3,2 м, шар мулу до 0,5 м. Площа водного дзеркала ставу — 84,9 га, максимальна глибина води біля греблі — 3,5 м, об’єм води — 994000 м³.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 3
 4. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Із розмови з знайомими - членами товариства, вчора був затриманий браконьер, який ставив сітки на "Осташівці". Мужики які робили рейд по березі ставу, побачивши браконьєра, визвали наряд поліції, яка його і затримала з полічним: лодка, сітки, риба.
   
 5. ValentinKas

  ValentinKas гость Временно заблокирован

  Дякую за інформацію, дуже хотів би бути присутнім, але працюю з 8 до 16 тому можливо заходи будуть на якихось вихідних
   
 6. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Тількищо розмовляв з колегою, з активу, по телефону (робота не дає можливості прийняти активну участь самому але намагаюсь тримати руку на пульсі і інформувати інших). Вчора між 11 та 12 годинами відбулося зариблення ставу зарибком карася, випущено 900 кг, приблизно 120-130 штук на кілограм. Слідуючий етап зариблення ставу, вже цієї весни, коропом та білим амуром. Прохання до тих хто вагається щодо вступу в товариство, власне вступати. Зарибок коропа та амура значно дорожчий, і чим більше коштів буде на його закупівлю тим більше зарибка попаде в став, і чим раніше попаде тим скоріше досягне приємливих розмірів. Ставте лайки:ага:, вступайте в товариство:company:
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. ValentinKas

  ValentinKas гость Временно заблокирован

  Думаю справа має піти, брав участь у чергуванні вечірньому разом із трьома активістами , шукали любителів ставити доріжки та інше ,як виявилося їх поменшало останнім часом ,головне серйозне ставлення до справи кожного члена спілки.
   
  • Нравится Нравится x 1
 8. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Декілька годин назад в став Осташівка була випущена чергова партія зарибка - випущено 2,5 тони карася, серед якого були і коропці і амурики і товстолобики. Фото додаю. Так вийшло, що спеціально обладнана для перевезення риби вантажівка, сіла в багнюці на березі ставу (в звязку з чим випускали зарибка вже коли стемніло, тому фото мобілкою не дуже якісні). Але душ з 30 рибаків, які вперлися в грузовик, з великими зусиллями, але випхали його з пастки. Так думаю буде і з ставом - якщо разом, то відродимо ставок Осташівка. Колеги обіцяють скинути якісні фото, як першого так і сьогоднішнього зариблення - тоді виложу якісніші.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 4
  • Информативно Информативно x 1
 9. Layfon

  Layfon Рыболов

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Возраст:
  Хотелось бы вступить в сообщество рыбаков. Но есть время на выходных только, где можно узнать информацию или поговорить с другими членами сообщества/организаторами?
   
 10. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  554
  Симпатии:
  5.064
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  65
  На страничке выше приведено местоhttp://fishing-ua.com/threads/12641/#post-260801 :ага::
   
  • Нравится Нравится x 1