1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Платник Ставок "Осташівка", місто Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 6 апр 2016.

 1. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  До відома (сьогодні розмовляв з одним із членів активу товариства, (перед цим був разом з ним на рибалці і говорив про свою зайнятість на роботі, тому він мені не телефонував для участі)). Декілька днів тому назад, в ставок Осташівка, товариством, було запущено 1,5 тонни карася навіскою 60-70 грамм.
  Планується запуск коропа. До речі, можливо в когось є цікаві та конструктивні пропозиції (скажім навіть в когось є більше часу щоб погуглити і зателефонувати продавцю, тощо) щодо придбання зарибку коропа, навіскою не більше 50 грамм, прошу писати тут. Якщо приємлима ціна та не далеко від міста звичайно.
  Хто ще не вступив в товариство, чи не придбав відловочний квиток на цей рік - приєднуйтесь. Кошти підуть на відродження ставу, щодо риболовлі на ньому.
   
  • Нравится Нравится x 7

 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Сьогодні, ближще до вечора, випало пару вільних годин. Взяв спін і гайнув на ставок Осташівка, який не далеко від місця проживання. На жаль нічого не впіймав, крім подихати повітрям, відпочити, пополоскати приманки тощо, зробити фото.
  По риболовлі, ціль судак, як завжди проба та зміна різних приманок. Якщо можна так сказати більш агресивніша проводка ні до чого не привела. Повільніша проводка, протягування по дну - моментально постійно чіплялись місцеві устріці, закриваючи жало гачків відповідно - як в даному випадку поступати - може підскажуть бувалі...
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 6
 3. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  Декілька годин назад (в 14 годин дня) в став Осташівка була випущена чергова партія зарибка - випущено 800 кілограм коропа середня вага 50 грамм особина. Зателефонували колеги ( більшість прості рибацюги з інтернетом і гаджетами не зовсім дружні) - приїжджай, запічетли. Фото додаю. Хто не байдужий до відродження ставу - приєднуйтесь!

  Перенес посты для общего понимания.
  В дальнейшем либо отчеты, либо зарыбление ставка по факту.
  С Ув., администрация форума.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 7
 4. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  :hi:На днях виходив на "Осташівку", яка в двох стах метрах від будинку, де проживаю. Фідер. З ранку закормився, потім перезакиди через хвилин десять. До десяти годин ні одної кліваки. В інших колег теж саме - при чому телефонував деяким вечором - кльову не бачили. А ставок гектар під 90. В 10.00 зібрався додому - чекала робота по закриванню "аджики":cray:. Як то кажуть - свіжим ранковим повітрям на ставку подихав. Деякі фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 5
 5. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  379
  Симпатии:
  2.076
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  54
  :hi:Сьогодні в наших краях різко похолодало:cold:. Зранку вирішив перевірити "Осташівку" по хижаку. Полоскав селикон, вертушки декілька годин. Результат такий-же як і позавчора по мирній рибі - ні жодного удару. Свіжим ранковим повітрям біля ставу подихав. Всім вдачі та вдалих рибалок.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 4
  • Информативно Информативно x 2