1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Западный Буг

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Oldest, 12 фев 2008.

 1. ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  60
  Симпатии:
  520
  Адрес:
  г Нововолынск
  Возраст:
  Лід 40 см, але м який.
   
  • Нравится Нравится x 5
 2. ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  60
  Симпатии:
  520
  Адрес:
  г Нововолынск
  Возраст:
  • Нравится Нравится x 5
 3. Pallas

  Pallas Рыболов

  Сообщения:
  334
  Симпатии:
  4.855
  Адрес:
  Луцк
  Возраст:
  40
  вчманіти, прибування води 2 см на годину :(
   
 4. Андрюха:)

  Андрюха:) гость Временно заблокирован

  Мда ше пару днів і вийде з берегів.
   
 5. water

  water Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  0
  Адрес:
  Луганск
  Здравствуйте.
  Такoй вопрoс - можнo ли ловить рыбу и купаться на Западнoм Буге, вдоль границы с Пoльшей? Воoбще как там себя нужно вести, чтоб не вызвать проблем с пограничниками?:)
  А то летoм нас приглашает к себе отдoхнуть знакомый, кoторый купил недавнo там жилье, но oн сам по себе не рыбак и далек oт рыбалки. Пoнимаю, вопрoс немногo наивный, нo едим ради oтдыха, а не ради рыбалки, пo этoму и думаем "раз уж река рядoм, почему бы не пoловить рыбки", нo вляпаться, по не знанию не хочется.

  С уважением
   
 6. Tima999

  Tima999 гость Временно заблокирован

  water, Вопросы в соответствующем разделе. На первый раз... ответ тут
   
 7. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  357
  Симпатии:
  2.360
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  27
  Після року намірів остаточно було вирішено спробувати половити на фідер. Рибалка відбувалась біля с.Заставне, і хоч з місцем я трохи вагався, але остаточний результат виявився не найгіршим з можливих. :D Кидав вниз за течією, на звал в яму під своїм берегом. Годував сумішшю ФішДрім "Фідер" та "Ріка" з додаванням баночної кукурудзи. З досвідом, думаю, буду готувати прикормку власного виробництва. Ловити пробував на опариша та кукурудзу. Кльов був в основному на першого, а в улові виявилось кілька непоганих карасів, плотвичок роміром за долоню та одна така ж густерка. Загалом рибалка на фідер сподобалась, але наступного разу поїду не зранку, а на вечір, і спробую інше місце. Можливо, в сутінках улов буде цікавішим, та й сонце не так пече. Доречі один умовний недолік фідерної ловлі таки відкрив - односторонній загар. :D
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 20
 8. Андрюха:)

  Андрюха:) гость Временно заблокирован

  Ромко прівет ти ловиш біля села Заставне, як в вас там з хижою рибою? Я просто ловлю нижче по течії там риба взагалі пропала.
   
 9. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.833
  Симпатии:
  24.905
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  58
  Андрюха,
  Обрати внимание - у тебя аватар с никнеймом Сергея Sywooch"а
  хочешь аву C&R так найди в инете и поставь .:)
   
 10. ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  60
  Симпатии:
  520
  Адрес:
  г Нововолынск
  Возраст:
  Після тиждневої перерви вдалось вирватись на улюблені місця. Провівши декілька безрезультативних годин на одному з боліт ( близько десятка промахів на "хорватське яйце") було вирішено змінити водойму. До наміченої водойми так і не дійшли помітивши активність жереха та голавля в Бузі, колега пробує видурити жерешка на "66 й Юзурік" я декілька разів переривши коробки пререконуюсь, що та пара кастмастерів які були б дуже доречні в даній ситуації лежать дома. Без особливого ентузіазму ставлю десятиграмову коливалку "spinex bass" , через певний час розуміючи що риба її ігнорує перехожу на 12 грамовий джиг "relax ohio". Декілька проводок на виході з ями і щупачок в 600гр одним ривком вилетів на берег, добре що патик бютжетний та крепкий бо обрив більше трьох метрів..... Перейшовши сто мертів нижче за течією протстукую бровку понад пляжем, не без посмішки спостерігаю як з протилежного берега молоденька рибачка вправно смикає якусь дрібноту, удар, за хвилину боротьби щупак 1400 на березі. Телефонує жінка, як завжди обманюю що за годинку буду вдома, ще годину рибалимо та безрезультатно і вирішуємо збиратися. Дорогою до машини затримуємось по декілька хвилин на краях болота, знову промах щупака на "яйце", але треба їхати...
   

  Вложения:

  • 22072012996.jpg
   22072012996.jpg
   Размер файла:
   292,4 КБ
   Просмотров:
   263
  • Нравится Нравится x 15