1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

УООР (УТМР)

Тема в разделе 'Прочее о рыбалке', создана пользователем Дрюня, 14 фев 2008.

1. korefan

korefan Рыболов

Симпатии:
    172
    Скорее всего, правда, судя по тому, что Погорелый рвет свое заднее место в поисках очередных лохов на развод с обилечиванием, проверкой улова и т.д.

2. Станиславович

Станиславович Рыболов

Симпатии:
    2.815
    Небольшая информация по разного рода "сборщикам". У таких организаций ОБЯЗАНЫ быть документы, подтверждающие право использования водоема/части водоема на умовах спеціального користування водним об'єктом. Если водоем/часть водоема им для такого использования не передана - смело вызывайте полицию.

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2
  3. Роман агроном

Роман агроном Рыболов

Симпатии:
    14
    Вітаю! Підкажіть, де можна побачити карту з угіддями УТМР, щоб не влізти туди і не псувати настрою в спілкуванні з перевіряльниками різними.

4. Станиславович

Станиславович Рыболов

Симпатии:
    2.815
    Запит в регіональне відділення рибоохоронного патруля на інформацію що до водойм/ділянок водойм з режимом спеціального використання.

• Нравится Нравится x 2
  5. korefan

korefan Рыболов

Симпатии:
    172
    Так они уже с полицией собирают.

6. Станиславович

Станиславович Рыболов

Симпатии:
    2.815
    Так это ж прекрасно! Требуете документы; в отсутствии таковых сразу обращаетесь к полиции: "Я хочу подать заяву о нарушении моих Конституционных прав". Дать образец текста?

• Нравится Нравится x 4
  7. korefan

korefan Рыболов

Симпатии:
    172
    Станиславович, да в принципе и не помешает. Взять с собой на рыбалку и, в случае чего, уже с заявлением.

• Нравится Нравится x 1
  8. Станиславович

Станиславович Рыболов

Симпатии:
    2.815
    Не получится. Писать придется на месте.

РУ ГУМВС України узнать у полиции, какой именно
    Потерпілий: ________________________________
    (адреса, поштовий індекс, інші засоби зв’язку)

ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ)
    про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України)

Я, громадянин України ___________, ____ року народження, повідомляю наступне:

Я Вказати дату та місце займався любительським рибальством відповідно до прав, що гарантує мені Ст.13 Конституції України. Здійснював любительське рибальство на підставі Ст. 47 Водного Кодексу України та в порядку, визначеному Правилами любительського та спортивного рибальства. Невідомі особи, що представились (не представились) вказати ким намагалися, без надання, на моє прохання, відповідних документів, стягнути з мене грошові кошти вказати розмір та за що. Вважаю це шахрайством.

Враховуючи викладене, відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України, на основі ст., ст. 55, 56, 214 КПК України,

ПРОШУ:

- прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

- невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- визнати мене, ___________ потерпілим від кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- вручити мені пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого;

- надати мені можливість дати додаткові свідчення;

- повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.

Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ознайомлений.

Бажано зазначити свідків, вказуючи П.І.Б., місце проживання та контакти.

«___» ___________20___ р. _______________ /_________/

• Нравится Нравится x 12
    • Информативно Информативно x 5
  9. korefan

korefan Рыболов

Симпатии:
    172
    Станиславович, вот за это спасибо. Даже если просто носить при себе образец, а потом начать с него оформлять заявление, то думаю, что многие вопросы отпадут сами по себе как только начнешь спрашивать фамилии у проверяющих. Еще раз спасибо.