ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с. Боголюби.

1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    В Воскресенье хотим первий раз виехать на дальний заброс на мотиль.
    планируеем на с.Боголюби на паследний став. Заодно и половлю на спининг там есть приличная щука. О результатах ловли всьо розкажу в понедельник. Ваше мнение на щот ловли на мотиль. Не рановато ли ещо?
    :fisher:

• Нравится Нравится x 1
  2.  
    Sywooch

Sywooch НаМУХлыстовик

Рейтинг:
    15.193
    Я думаю что попробовать можно!

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Забил уточнить про рибу в основном там карась грам 100-200 но попадают и приличние екземплярчики.

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Alex_Strimer

Alex_Strimer Рыболов

Рейтинг:
    0
    А скільки коштує там зараз рибалка?

5.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Привет всім. На рахунок вартості то з льоду було по 5 грн а так то хочуть 30 грн.але ми бузи в неділю із сторони Богушівки то ніхто не приходив по оплату. вітер хвилі гнав капец но це ше пів біди а от малий тиск свою справу зробив тесть з швагром просиділи ранок на дальній заброс на мотиль нічого а я кидав спінінгом і навіть не одного удару шо тільки не ставив. Потім зібрались поїхали подивитись шо робиться в інших місцях заїзжали в Забороль та Промінь там ні души ще заїхали в Радомишиль десь в 12 00 там сиділо двое рибаків кажуть з ранку брало а зара не бере щей шудкували поки п"еш 100 грам то клюе то вони випили десь 1.5 бутилки на двох то разом і зловили 8 карасів по 100 грам на кожного карася кажуть шо як і дальше так буде то їх з рибалки на носилках треба буде виносити (но це жарт) звіти поїхали в Гараджу там спущаний ставок. висновок; прокатали 140 км риби ноль заїхали на базар купили 4 кг карасів і в 13 00 були дома перша рибалка на мотиль не удалась.

• Нравится Нравится x 6
  6.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Боголюби

Привіт всім з новим весняним тижнем вас.
    Були в неділю на рибалці в с.Боголюбах на ставку той що біля Лікарні.
    Приїхали на місце в 6 00 рибаків повно хто приїхав в 4 та 5 ранку заняв кращі місця відповідно нам залишилось всеж таки місце між очеретом невеликий проліт. Назвати шо супер кльов не назвеш місце зіграло головну роль но це не тільки у нас. Хто далеко кидав той мав кращий улов а дехто майже нічого не зловив. Результат; обірвано 3 комплекта поводків но це ще коли темнувато було,хороший настрій який міг би бути ще кращий бувби кльов,винагорода 17 карасів по 200-300 грамів.
    Коштуе там зара рибалка 15 грн з людини. Я думаю результат непоганий краще так а ніж нічого. Ось фото!

Вложения:

• DSC00556.JPG
      DSC00556.JPG
      Размер файла:
      312,4 КБ
      Просмотров:
      524
    • DSC00557.JPG
      DSC00557.JPG
      Размер файла:
      354,3 КБ
      Просмотров:
      464
    • Нравится Нравится x 16
  7.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Привіт знову!
    (Неділя 23.03) Виїхали в Боголюби в 3.00 ранку десь в 3.30 були на місці заняли місце те що хотіли біля камишів, ропалили вогнище сиділи чекали. Були на ставку першими десь 4.30 приїхала ще машинка потім після 5.00 їхали один за одним. Рибаків було достатньо. Кльов був не дуже,але зловили 26 карасів, а я зловив на твістер в кінці ставка біля Богушівки першу свою в цьому році Щучку десь грам 700 на твістер. Була худенька вже без ікри. Думаю нерест поступово закінчуеться.

Вложения:

• DSC00562.JPG
      DSC00562.JPG
      Размер файла:
      321,4 КБ
      Просмотров:
      429
    • Нравится Нравится x 12
  8.  
    Mereha

Mereha Super Эпиратор

Рейтинг:
    1.192
    Ты знаешь мы вчера ездили на киевское водохранилище, так когда прекратился ветер полетела какаято мошка которая падала на воду, и её было очень много, но я ни разу не увидел чтобы её ктото съедал, помоему на клев рановато еще, разве что на плотву, но на неё тоже нужно попасть - вобщем попробывать можно, потому как если сидеть и думать да или нет, то ничего и не будет
    :somyara:

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Так перша рибалка була аж 29.02 нам не повезло даже не було покльовок. а про інші я писав зверніть увагу на дату в повідомленнях. а кльов з кожним тижнем стае все кращим правда дуже мало інформації про інші водойми.

10.  
    dronyk

dronyk Рыболов

Рейтинг:
    117
    Хай пиплы-рыбаки, зараз сиджу на Волзи, клава росийська, за орфографыю вибачаюсь. ЛЬОД, Льод, Льод. Де нема льоду - децельна плотвичка и крупна густера (50г). Люблю СТИР!!!!!!!

• Нравится Нравится x 3

Поделиться этой страницей