ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бочаныця, Гощанский р-н

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354

(...Продолжение.Начало смотрите в отчете з Бабин)
    ...Были на месте примерно в 16:00.Рыбаков было очень мало.Мы сели возле дамбы.Все пирсы,что были видны на острове оказались без рыбаков.Два парня приехали с ночевкой:1032: и только закидывали снасти.По их словам утром их товарищи на компанию из 4-х человек поймали вообщем только до кило карася.На горох попался зеркальный карпик на 3,100.
    Я и мой неожиданный товарищ закинули снасти.Я ловил все на те же три спутника,а он на два полавка и один спутник.За два часа мы поймали только по два карася.В Бочяныце я на такой клев еще не попадал и,даже,не слышал о подобных случаях.Ребята-соседи поняли,что клева не будет и сели "вечеряти":tost:.
    Я решил перезабросить спуники и на каждом оказалось по карасю.Видимо карась еще очень болеет после нереста и у него нет сил даже кормушу потянуть.
    Ближе к 19:00 поклевки участились.
    Я сумел поймать до 2 кг карася за все время.Мой "напарник" поймал штук десять на удочку(на манку,на мастырку-слабо).
    Наши соседи уже умудрились нажратся:bm: и съездить в магазин еще за одни пузырем...Отдыхают ребята...
    20:40-решили собиратся.
    По дороге назад заехали в Бабин-узнать как там обстановка.У всех рыбаков полный ноль,даже плотва была неактивна.Познакомились с какими-то "начальниками"(уже теплыми).За приятное общение и полезную информацию они пообещали свозить меня на одну из запреток под Луцком:gi-gi:От предложения "по 15 капель" я культурно отказался.
    Мой новый знакомый подвез меня к 12 школе.Как оказалось,он какой-то средний начальник.Мы обменялись номерами и я пообещал показать ему Поляны,а он свозить меня на Кустын.
    ЗЫ:Карась еще болеет после нереста.Будем ждать,пока погода не подержится пару дней стабильная.Думаю,скоро будет жор.

Вложения:

• P5260009.JPG
      P5260009.JPG
      Размер файла:
      81,9 КБ
      Просмотров:
      312
    • P5260011.JPG
      P5260011.JPG
      Размер файла:
      121,1 КБ
      Просмотров:
      353
    • P5260014.JPG
      P5260014.JPG
      Размер файла:
      144,8 КБ
      Просмотров:
      337
    • P5260017.JPG
      P5260017.JPG
      Размер файла:
      69,9 КБ
      Просмотров:
      347
    • Нравится Нравится x 13
  2.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Був я 25,05,08 у Бочаниці, в принципі природа гарна, і відпочинок нічого, столик з мангалом, у вечері лампочка біля стола. Ловили з пірса 40, з берега на дамбі 30, тільки погода неважна була, відповідно покльовкі недуже. Через вітер та хвилю взагалі було вашко побачить чи клює. Зловили 50 карасів(більше лодошкі) 3 дзеркальних(такогож розміру), окуня, плотва, ротони(на уху) ну і карп 1,5 кг. З 2 сусідніх пірсів по одному такі самі сошли. Сусіди частьше були тут, сказали що самий хреновий кльов був цього дня, цього сезону.

• Нравится Нравится x 10
  3.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Продовження по темі. Батя їздив 4,06,08(з ночовкой), і получілось як завжди, кльово було в чора і кльово буде завтра:p. Зловив 15 карасів і знайомий біля 20. Цей сезон якійсь неякій...:стыдно:

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    Rovenchanin

Rovenchanin Рыболов

Рейтинг:
    104
    Карась на нересті кльову немає. Хоча за розмовами з робітниками, що там працюють, заборони на ловлю немає. З лівої сторони ставу в кінці дамби добудували пірси, поставили мангали та намети так що буде цікаво поїхати сім"єю чи компанією.

• Нравится Нравится x 9
  5.  
    ar_ni

ar_ni Рыболов

Рейтинг:
    260
    Сьогодні, перший раз цього року, вибрались з друзями на розвідку до Бочаниці. Попередньо розвідав метеорологічну ситуацію - погода мала бути сприятливою:solnce2:, хоча на вечір прогнозували дощик, але хіба це перешкода?!!! Домовилися зустрітися на ставку. 4.30 - я в Бочаниці! Як виявилося друзі мене трохи випередили, годинок так на 5-6, для того щоб зайняти і прикормити самі перспективні міся :poplavok: :присоединяюсь: Прикормили так, що двоє ледь згадали де вночі залишили вудки, а третій(прокинувшись о 10 ранку) взагалі не міг зрозуміти де він, і як сюди потрапив:i070522:
    5.00 - займаю місце на пірсі і вперед, пробувати рибацького щастя!!! Сильний вітер та коментарі дядька, який прийшов збирати гроші, типу "клює поганенько, погода міняється, і взагалі нашо ви прикормлюєте,ми тут постійно біля кожного пірсу рибу кормим, бо до берега не хоче підходити( і дійсно ввечері, перед заходом сонця, повз пірси плив той же дядько, і біля кожного висипав по мішку чогось)" зіпсували настрій остаточно...
    До сьомої години декілька холостих покльвок на вудку..... Перша покльовка на фідер і :somyara:УРА!!!! Сезон в Бочаниці відкритий!!! Гарний карасик 0,5кг!!! Трохи пізніше схід карася посерйозніше - 0,7-0,8кг(не встиг дотягнутися до підсака). І тут почалося... до 11.30 не встигав вправлятися двома фідерами, вудка лежала на березі... потім трохи притихло, рідкі, але впевнені покльвки години до 16, потім години дві не давали спокою окунці, а далі як відрізало..... До ночі жодної покльвки, і не тільки в мене, а й в усіх хто був в зоні моєї видимості, хоча риба грала... Напевно далося в знаки вечірнє "приманювання" риби до острова про яке згадував вище.
    Загалом досить не поганий відпочинок вийшов - повний садок відбірного карася 200-500гр, погода до самого заходу сонця просто супер:solnce2:, а друзі все таки знайшли свої вудки і змогли насолодитись справжнім відпочинком:1032:
    P.S. До речі клювало не у всіх і не однаково - хлопці які сиділи правіше, пішли до дому з трьома маленькими карасиками, а хлопчина зліва час від часу діставав карпиків на того ж таки черв"ячка (один екземпляр доречі досить не поганий - 4,5кг)
    Даю фото зроблені вже не кухні, як часто буває - забувся фотоапарат:стыдно:

Вложения:

• DSC06700.JPG
      DSC06700.JPG
      Размер файла:
      1,2 МБ
      Просмотров:
      305
    • DSC06704.JPG
      DSC06704.JPG
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      308
    • DSC06705.JPG
      DSC06705.JPG
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      286
    • Нравится Нравится x 24
  6.  
    stal1n

stal1n Рыболов

Рейтинг:
    1.207
    чи треться карась в камишах(нереститься)?
    на що ловили і чим прокормлювали?

• Нравится Нравится x 4
  7.  
    ar_ni

ar_ni Рыболов

Рейтинг:
    260
    Ловили на пірсах №11,12.
    Наживка - опариш, черв"як червоний і черв"як дощовий(самі великі екземпляри було виловлено саме на дощового), жалкую що напередодні ніде не знайшов мотиля, думаю його рибка не обминула також. Рослинні наживки - повний нуль, навіть славнозвісна в тих місцях красноперка не позарилася....
    А з прикормки була суміш бази ДрімФіш, карасьової Фішки + перловочка.

• Нравится Нравится x 11
  8.  
    Бджола

Бджола Рыболов

Рейтинг:
    8
    А яка там плата? Дякую за відповідь...

• Нравится Нравится x 3
  9.  
    stal1n

stal1n Рыболов

Рейтинг:
    1.207
    чи варто туди їхати на цих вихідних, чи не в нересті ще карась? можливо варто почекати ще тиждень?

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    ar_ni

ar_ni Рыболов

Рейтинг:
    260
    40грн - з берега
    50грн - з пірсів
    Вирішувати тобі, лиш можу сказати, що відсотків 50 карася були ще з ікрою. Особисто я, з понеділка планую ще раз туди вибратися, і не так за сильно великими уловами, відпочивається там якось дуже вже душевно:fisher::1032:

• Нравится Нравится x 13

Поделиться этой страницей