1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

1. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.982
    :company: ВІТАЮ!!! Всіх рибацюганів з св"ятом!!! :присоединяюсь: Захотілось побувать на великій воді. Вчора мчим, радієм думками, абзац, на пів дорозі обрізало шпонку на бігунку?:злой: На свій риск, поставив на суперклей і домчали на місце стоянкі, і назад. По дорозі всі автомагазини вже були зачинені. Встигли на вечірню клюваку кокуня!. Весь стоїть в березі, і бере на попер, або 3\4 каліпсо. Сьогодні з самого ранку, жінкі привітали, і ми на воді, питаємось добувать рибку на св"ято, для ушиці. Вистрілила ,,Тихоновка". (маг. Поплавок в Обнові.) на руслі. 100 капель за св"ято,уха, і пішли привітання!!!, самі найкращі привітання, чого і Всім бажаю!!!. В лісосмузі малини, аби було бажання збирать. Бачив сьогодні, як пожарникі виписували штраф для відпочиваючих. Так що до дощів, будьте обережні!!!. Вода- можливо її гріли кип"ятильником?!. Казали що на греблі воду скинули. Відпочинок-:1052: :applodesments:.

Вложения:

• Нравится Нравится x 35
  2. Pallas

Pallas Рыболов

Симпатии:
    4.847
    Щойно повернулися з вдсх. Поганяли окуня після обіда. наганяли по пару кіль:) ловився в основному у товщі води, воблери і попери ігнорував, зате непогано брав твістери.

Вложения:

• IMAG0476.jpg
      IMAG0476.jpg
      Размер файла:
      595,9 КБ
      Просмотров:
      194
    • IMAG0477.jpg
      IMAG0477.jpg
      Размер файла:
      555,1 КБ
      Просмотров:
      183
    • IMAG0478.jpg
      IMAG0478.jpg
      Размер файла:
      641,1 КБ
      Просмотров:
      202
    • IMAG0479.jpg
      IMAG0479.jpg
      Размер файла:
      632 КБ
      Просмотров:
      210
    • IMAG0480.jpg
      IMAG0480.jpg
      Размер файла:
      760,6 КБ
      Просмотров:
      241
    • IMAG0481.jpg
      IMAG0481.jpg
      Размер файла:
      487,4 КБ
      Просмотров:
      190
    • Нравится Нравится x 27
  3. B.B.B.

B.B.B. гость Временно заблокирован

Побували із хлопцями сьогодні на водосховищі двома човнами.
    Щастя було нетривалим – дощ, майже відсутнє клювання особливо по бонусах, хіба що дрібного полосатого у береговій частині було реально взяти. А так, основні точки промовчали, як таких котлів не було помітно, лише поодинокі. У колег із Рівного наче не погано: 4 щуки в активі, одна біля 5-6 кг….

• Нравится Нравится x 19
  4. Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Симпатии:
    2.534
    Вчора ввечері і сьогодні рибалив в Набережному. Окунь в відказі.))) За два дні не побачив ні одного виходу. В заліку лише три полосатих по 150 - 200 грам. Зате щука була досить активна. Трьома щучками обловив обновку - 106 Бент Міннов від ОСП. Був також вихід крокодила на 7-ку Слайдер на глибині всього близько метра під очеретом. Крупна щука атакувала приманку але не засіклась, лише показала могутній бік. І знову обпікся через відсутність поводка - на окуневий спіннінг поставив мепсовську Аглію, яку нахабно після ривка в бік відгризло якесь зубате хамло(((. Всерівно на легку снасть крім флюра іншого поводка ставити не буду:bm:. Впертий патамушо )))

Вложения:

• IMG_0673.JPG
      IMG_0673.JPG
      Размер файла:
      339,3 КБ
      Просмотров:
      198
    • IMG_0674.JPG
      IMG_0674.JPG
      Размер файла:
      219,9 КБ
      Просмотров:
      206
    • IMG_0675.JPG
      IMG_0675.JPG
      Размер файла:
      332,3 КБ
      Просмотров:
      204
    • Нравится Нравится x 30
  5. B.B.B.

B.B.B. гость Временно заблокирован

Сьогодні відвідали Водосховище двома човнами. Риболовля видалась цікавою і при цьому досить витратною. Довелось практично усю ловлю вести у коряжнику, а там – обриви, сходи і т.д.
    Цікавий момент – активна фаза кльову непоганого окуня, на мою думку, припала саме на спеку, а це від 11 до 16 год. Далі кльов в принципі не припинився, але в основному дрібнота.
    По приманках – фаворит Кайтеч (Свінг імпакт), частково Багсі від Байт бріз. Якщо ловити дрібного окуня – фаворит маслянистий твістер.

• Нравится Нравится x 14
  6. vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Симпатии:
    550
    Привіт усім...Вітаю усіх Володимирів та Володимировичів з вчорашнім святом Володимира...Побував вчора і сьогодні, з ночівлею у Набережному...Вчора після обіду де тільки не старався спіймати зубату, нічого не вдалось, навідь полосатики матросики і ті лінувались смикати...Колеги, друзі, наловили уклеї і плотвачків, принесли декілька полосатих, і юшка видалась на славу...Посиділи біля багаття, замочили Володимира-день, запустили в честь свята ракету і пішли спати...Вранці, повиходили на воду...Я пішов на свої знані щучі доріжки-тропи...І не прогадав...Після декількох закидів, взяла зубата, довів до човна, замешкався з підхваткою, не розклав, думаю візьму рукою, не вперше...Біля руки побачив, що трійник блешні "Атомка" ледь чіпить у пащі...Перед самою рукою, вона добряче смикнулась і ... утопилась, її щастя...Щука була приблизно 1кг....Мені як завжди везе у подібних ситуаціях, відразу оточили Жорики, я вирвався з їх кільця, і по тій-же лінії, орієнтовно берега, змістився, і почув потужний удар, а потім натяг і ривки...Ривки-натяги були дуже міцні, але знову не моє щастя, при спробі просікти, іще з далеку, блешня звільнилась від пащі і витяг порожню...Відразу за третім кидком, по майже тій доріжці, знову удар і натяг, ривками, сповістив, що знову на тому кінці б"ється рибина...Ну цю я вже і підсік і помалу довів до човна, вона звільнилась від блешні уже коли була в підхвадці, щука, вагою 1кг 700гр зависла у мене на кукані...Хоч щось, не порожніми руками повернувся...Більше щучиш покльовок не було, дрібний окунець поскубував оберталки...У колег, за винятком одного, по нулям...Доктор, погоняло колеги, взяв щуку вагою 3, 400кг...

Вложения:

• Нравится Нравится x 24
  7. Grossetest

Grossetest Рыболов

Симпатии:
    341
    Побывал первый раз на водохранилище.
    Выезд был организован с целью разведать и отдохнуть в последние дни отпуска.
    Разведка нужна для возможных поездок осенью: увидели несколько подъездов к воде и места для спуска лодки в Набережном. Под церковью место отличное, только как туда проезжать после дождя - это тот еще будет вопрос?
    Для отдыха взяли шашлыки (маринованные в сметане и томатном соке), небольшую пляшечку (как раз хватило, за следующей не побежали), женщин (естественно своих) и набор для ухи (без рыбы, рыба должна быть местная).
    Друзья эхолотом пробили дно от берега и до следующего берега и рассказали страшную тайну, оказывается под нашим берегом и есть самое глубокое место, ну еще и ямку нашли на 6 м, там они собрались по утру половить мирных рыб.
    Вечер на воде был просто изумительный, штиль, в прозразной воде видны все коряги и водоросли, окушок гоняет малька. Лодки с рыбаками нерасномерно рапределенны на водохранилище, подтверджая теорию, что клюет лучше у дального берега. Подался и я туда. Т.к. я привыл ловить чаще на мелкий виброхвост, то и здесь пустил его в бой, потом пошли в бой и воблера, и попер, правда вертушки не цеплял, хотя многие именно с вертушками и плавали. Осталась надежда на утро. Друзья несколько плотвичек поймали, так что уха уже будет точно.
    Вечер прошел очень хорошо. Порадовались, что мы не на Белом озере в Владимирецком районе - вчера/сегодня так фестиваль проводили, никому не пожелаю так оказаться отдыхать.
    PS: Как ни странно никто громко музыку включал (как на Белом озере в Владимирецком районе), громко не орали и даже громко не разговаливали и матом никто никто не выражался. Только в баре/кафе музычку включили, но терпимо (что поделаешь очаг культуры). На дальнем берегу и светомузыка была и салют пускали и китайские/японские фонарики в небо запускали - очень на НЛО похожи. Еще ночью можно самолеты считать, за 15-20 минут больше десятка пролетело, прямо трасса на Хренниками проходит!
    Утром следующего дня самым первым проснулся мелкий окунь, как рассвело уже гонял малька прямо под берегом - еще даже некоторые рыбаки не перестали храпеть в автоприцепчике.
    Окунь действительно оказался мелкий - активно брал на попер, но размером с коробок спичечный. Я лодке стал от берега на 25-30 метров уже на корягами и только успевал забрасывать, туда где малек разлетался.
    Решил сделать и пару забросов вдоль травы - сразу на первом забросе мощный удар - настоящий окунь. Фрикфион я заранее затянул, чтобы в случае везения окуни не заводили в коряги. Так что справился в принципе просто. Окунь сел на все крючки, и шансов у него не было.
    PS-2: В уху такого окуня отправить было грех, но чистить пришлось на берегу. Уже дома почищенный он завесил 524 гр.
    Ну думаю дело пойдет, тем более что никто не видел, и с поперами никто окружать не станет. Но "не кажи ГОП....".
    Так смещаясь вверх по "течению" еще заработал несколько поклевок - окунь на 152 гр (чищенный) тоже пошел в садок. Начал подыматься ветер, причем восточный, а
    Еще два совсем мелких окуня взял для ухи и все поклевки прекратились.
    Еще провел разведку вдоль берега, места класс - сплошые коряги и водоросли - наверное окуня там полно - опровергните или подтвердите!
    Женщины стали семафорить, пора уху варить.

- я тоже эту щуку видел, красавица.
    PS-3: Сначала, не хотел писать, да и что мне - живу далеко, приезжать буду редко.
    Пакет с мусором, так и остался на берегу, может забыли?

Вложения:

• IMG_1010.jpg
      IMG_1010.jpg
      Размер файла:
      431 КБ
      Просмотров:
      172
    • Нравится Нравится x 27
  8. vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Симпатии:
    550
    Доброго дня Вам шановний колего " Grossetest", зауваження Ваше цілком слушне і без образ, це мінус нашій компанії..."Доктор" мав прибрати, це його пляшки, він від нас сьогодні "ФЕ" отримав...Зазвичай, ми такого не робим, прибираєм за собою...Я виїхав перший, Ви бачили, у мене дома тварини, які я маю годувати...А от вони, з компанії, що залишились, мали-б прибрати за собою...Тим паче, що ми там таборимось постійно...Гарне місце і хороший спуск до води, Ви самі це бачили...Ми це вже обговорили, і приносим Вам своє вибачення...Якщо це сміття, в основному декілька пластикових пляшок, ще залишиться, приберем по новому приїзду...Це залишиться на моїй совісті...

• Нравится Нравится x 12
  9. Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Симпатии:
    2.534
    Рибалив на водосховищі в районі Набережного. Незважаючи на спеку окунь був досить активний і їв воблери в заглот. Була одна проблемка - весь окунь стояв в траві між стеблами і твіч доводилось робити дуже акуратний, м"який. Трохи різкіший ривок і замість окуня витягував стебло водоростей. З м"яким твічінгом в мене найкраще справлялася Ескарда. Коли окунь проявляв активність на поверхні, над травою його вдавалось доловлювати на Бент міннов. Причому чавкаючого окуня більше "цікавив" 106-й, а полосаті які наводили шухер під самою поверхнею краще реагували на 86-й. Топвотери мовчали. Знову заставив похвилюватись старий добрий Флет кренк від Йо Зурі, спровокувавши на покльвку невелику щучку. Поводок - 0,2 -й флюр, розрахований на окуня ріжеться щучими зубами на раз і після перших щучих "фінтів" я вже почав подумки прощатись з своїм "ветераном". Але коли щучка вийшла на поверхню і стало ясно, що вона засіклась за задній трійник стало спокійніше. )))

Вложения:

• IMG_0695.JPG
      IMG_0695.JPG
      Размер файла:
      238,7 КБ
      Просмотров:
      134
    • IMG_0696.JPG
      IMG_0696.JPG
      Размер файла:
      221,7 КБ
      Просмотров:
      162
    • IMG_0697.JPG
      IMG_0697.JPG
      Размер файла:
      204,4 КБ
      Просмотров:
      155
    • IMG_0698.JPG
      IMG_0698.JPG
      Размер файла:
      255,1 КБ
      Просмотров:
      164
    • IMG_0699.JPG
      IMG_0699.JPG
      Размер файла:
      414,3 КБ
      Просмотров:
      171
    • Нравится Нравится x 33
  10. S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

Мої вітання колеги рибалки. Вчора мав нагоду порибачити на водосховищі в улові в основному дрібний окунь хоча вдолося виманити кілька достойних екземплярів також на сквада влетіло одне щурення, в полосатого в фіворі були нідли і цунекіші інша резина працювала також, але окунь брав її не так апетитно, також добре проявили себе попери з воблерів добре працювали сквад-65 і тіні фрай. Також хочу відмітити що з ранку кльову практично не було, нормольний кльов розпочався десь з десяти годин і здебільшого окунь брав в траві або в коряжнику.
    Фото додаю.
    Фото1821.jpg Фото1827.jpg Фото1826.jpg

Фото1822.jpg Фото1829.jpg Фото1834.jpg

• Нравится Нравится x 30