ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
 1.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Привіт усім. І я побував учора з човна в Набережному. Зустрічались з Сергієм Бляшуком на воді і пили каву. Тоді я ще не спіймав жодної рибини і не відчув жодної покльовки. Після кави, побачив кипіння у воді, спробував поппер. Виходи були, бив попера розбишака, але не сідав. Після невдач із поппером, трохи подалі від очеретів над лататтям, проводив свою улюблену оберталку. Результат не заставив себе чекати. Декілька полосатих, різного розміру, і одна акулка, кілушка. Пізніше перейшов на інше місце, до с. Набережне, близенько до русла. З першого-ж закиду знову щучка, трошки більша, але щаслива. Майже вже її брав, а вона з останніх сил зробила свічку, відірвалась і утопилась. Потім спіймав ще декілька полосатих, але малих. Забрав до дому щучку та вісім окунів. Довго не рибалив, були на те причини, після 11-00 уже повертався до дому. Свято--виходу на човні на воду відбулось. Вітаю усіх з цим святом, удачі...
   
  • Нравится Нравится x 18
 2.  
  We$t

  We$t Рыболов

  Сообщения:
  163
  Адрес:
  Lutsk
  Рейтинг:
  361
  Возраст:
  38
  дайте рецепт :)))
   
  • Нравится Нравится x 1
 3.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  :wo_kakaya:Рецепт простий:
  1Терпіння підігріваєм бажанням.
  2Уважно спостерігаєм по сторонам.
  3Любим рибалку.
  Результат не заставить себе чекати. :)))
   
  • Нравится Нравится x 7
 4.  
  77dima

  77dima Рыболов

  Сообщения:
  127
  Адрес:
  Здолбунов
  Рейтинг:
  1.136
  Возраст:
  40
  Був з другом на водосховищі зі сторони с.Товпижин
  Вся територія заросла ліліями і кропивкою, місцями є галявини, русло чисте.
  10.06 - вечір, сонячно, повний штиль. У галявинах між ліліями вдалося зловити декілька окунів "котяча радість" і 5 більш-менш нормального розміру.
  11.06 - ранок приніс на двох десяток гарних окунів з краю русла біля межі з рослинністю. На галявинах був схід щуки (через часті зацепи за листя лілій не зробив підсічку). Взяла мепс№2 плавно і ніжно (я подумав, що це зілля і легенько почав піднімати), а коли підняв - то побачив причину зацепу. Щука різко рванула і зійшла.
  11.06 - вечір. Гроза. Після зливи вода кипіла від малька, однак хижака не було видно. На білу вертушку Мепс №0 вимучено 5 спортивних матросів. Більшого окуня не зловлено.
  12.06 - ранок. Сильний і холодний вітер, який пізніше затих. Під час вітру важко було прицільно кидати легкі вертушки, тому впирався у маленьку колєбалку мідного кольору. З середини русла підняв невелику щучку. Коли вітер стих на вертушки з русла впіймано десяток окунів (кілька досить пристойних).

  В двох окунів у шлунку були раки (пошукаю у магазинах силіконову імітацію рака для наступного разу). Фото вмісту шлунку окунів не дуже естетичні, так шо звиняйте.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 35
 5.  
  S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  470
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  8.207
  Мої вітання шановні колеги рибалки, сьогодні відкрили човниковий сезон, в улові в основному дрібнота яка відразу топилась, хоч вдалося виманити трьох достойних матросів двоє з них повелись на "Ion xs90f'' від ''Kosadaka'' ще один на силікон, по дрібному окуню найкраще працював монсовський лох, кайтеч і кілька хвостиків приніс нано-мінов.
  Фото додаю.
  Фото1696.jpg Фото1697.jpg Фото1699.jpg
  Фото1700.jpg Фото1701.jpg Фото1702.jpg
   
  • Нравится Нравится x 43
 6.  
  B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  1.453
  Адрес:
  м. Луцьк
  Рейтинг:
  13.061
  Возраст:
  40
  Пощастило і нам із Сашком потрапити на водойму та відкрити чи то продовжити сезон ловлі із човна.
  Із бонусами не поталанило, але ранковий кулемет із окунів відчували раз по раз у переміжку із обривами. Поляріс від "Крейзі" був у фаворі із ранкуЗдається біля 2-х десятків тих обривів здорово спустошили коробку, але бажання ловити вигравало щораз.
  Був момент, коли окунь виявився надто пасивним, доводилось експерементувати - здорово виручає зимова проводка та використання харківського силиікону із їстівною.
  В цілому, риболовля видалась доволі цікавою.
  Дякую, друзям за компанію.
   
  • Нравится Нравится x 22
 7.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Привіт усім хто любить спінінг, і не тільки. Побував сьогодні в Набережному. Проплавав до лагуни, до бази "Мотор", до кірпічки. Пробував тролінгувати. Привіз до дому щуку 2 кг і 5 окунів. Все на оберталку "Мепс" лонг №2. Золотаву. Море окунців потопив, навідь не рахував. На поппера тягнув одного достойного, але завів у кувшинки і зійшов. А от із щукою, був казус...Адреналіну набрався повні штанці. Відчув вис, підсік, тягну, є. Протяг може метрів 2-3, як відчув зачіп. Тримаю палку в натязі і раптом фрікціон запрацював як скажений, і відчув на тому кінці добрячу рибину. Тримаю в натяжку і не спішу, серце калатає як скажене, жарти, чи що...Така удача, трофей, по силі жимів і опору не меше 10 кг. Пробую підтягувати до себе, як раптом полегшало, і зовсім попустило. Бачу щуку, що наче верховодка вискакуючи із води втікає від хижака, та це моя щука. Пробігши декілька метрів перед човном вона уморилась і я спокійнісінько її взяв. Але...За хвостом у неї видно порізи зубаті і розірване тіло. Зрозумів лише тоді, що насправді було. Моя щука перша ковтнула приманку, а крокодил, спробував ковтнути її. Ось такі казуси бувають.
   
  • Нравится Нравится x 30
 8.  
  Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  2.908
  Возраст:
  45
  Два дні рибалив на водосховищі. Різка зміна погоди ( після тривалих проливних дощів настали сонячні дні ) "підправила" поведінку місцевих окунів. Невеликий окунь реагував на 70 -й Рідж , 50-й Джакалівський "Фраєр" і Ліберті Пітті, а от для горбачів довелося підбирати ключик. І ним став старий добрий Флет Кренк від Йо Зурі в парі з Ескардою. Горбачі, що ганяли верховодку, не реагували на найбільш "смачні" воблери мінноу і топвотери, але раз за разом атакували "зуріка" на дуже повільній ( на межі збою гри ) проводці. Оскільки рука в мене навіть на рівномірній проводці норовить збитись на твіч, то окуневий "одобрямс" ривкової проводки Ескарди став справжньою відрадою твічінгіста. Одобрили "смикінг" Ескарди також декілька щучок. Одним словом - рибалка була трудовою ( довелося розгадувати окуневі ребуси ), але рибалка вдалась.
   

  Вложения:

  • IMG_0627.JPG
   IMG_0627.JPG
   Размер файла:
   152,2 КБ
   Просмотров:
   170
  • IMG_0634.JPG
   IMG_0634.JPG
   Размер файла:
   213,8 КБ
   Просмотров:
   177
  • IMG_0628.JPG
   IMG_0628.JPG
   Размер файла:
   208,5 КБ
   Просмотров:
   167
  • IMG_0630.JPG
   IMG_0630.JPG
   Размер файла:
   241,7 КБ
   Просмотров:
   186
  • IMG_0629.JPG
   IMG_0629.JPG
   Размер файла:
   210,2 КБ
   Просмотров:
   172
  • IMG_0631.JPG
   IMG_0631.JPG
   Размер файла:
   304,3 КБ
   Просмотров:
   180
  • Нравится Нравится x 39
 9.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Привіт усім...Так Сергій, вранішня недільна рибалка для тебе виявилась вдалою.Чого не скажу про себе.Вечером в суботу мав лише чотири покльовки, які вдало реалізував. Щучка, до 1,5 кг. Два окуні, і третього втопив. В неділю вранці, покльовок не було, у мене, за винятком одного малого розбишаки, якого теж утопив. Мабуть дала про себе знати невдача з втраченою рідненькою оберталочкою, ще звечора. Пробував усі приманки, і зуріка, і мінохи, і слайдери. Ганяв стіка Ужгородського, попера. Нічого.Мабуть не мій день був. Пробував тролити, марно. Ну це рибалка. Зате яка юшка була ввечері. Бригада із семи чоловік смакувала її з апетитом, та ти і сам пробував. А рибалкою задоволений. Погомоніти з друзями біля вогню. Споглядати зірки вечірні, супутники--насолода.
   
  • Нравится Нравится x 19
 10.  
  B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  1.453
  Адрес:
  м. Луцьк
  Рейтинг:
  13.061
  Возраст:
  40
  Досить вдалою видалась учорашня риболовля.
  Попри те, що випливли перед 8 ранку, кльов полосатого зростав із кожною годиною. На дворі спека, сонячно, а тут – окуневий драйв.
  Вдалось узяти кілька бонусних смугастих, хоч самі більші, як завше зійшли. Також тримав непогану щуку, яка явно не хтіла відзиватись цього разу.
  Зрештою, не одну годину доводилось гребсти і не одну стоянку відловити та спільні зусилля дозволили виробити механізм непоганого кльову. Пошук відповідних місць, підбір приманок із проводками вирішив це питання.
  У фаворі – звичний манс, із хробачків непогано зарекомендував себе Цунік та Крейзі фіш.
  Фотіка не брали – а тому без фото.
   
  • Нравится Нравится x 25
 Поделиться этой страницей