1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  604
  Симпатии:
  2.982
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  49
  :company: ВІТАЮ!!! Всіх рибацюганів з св"ятом!!! :присоединяюсь: Захотілось побувать на великій воді. Вчора мчим, радієм думками, абзац, на пів дорозі обрізало шпонку на бігунку?:злой: На свій риск, поставив на суперклей і домчали на місце стоянкі, і назад. По дорозі всі автомагазини вже були зачинені. Встигли на вечірню клюваку кокуня!. Весь стоїть в березі, і бере на попер, або 3\4 каліпсо. Сьогодні з самого ранку, жінкі привітали, і ми на воді, питаємось добувать рибку на св"ято, для ушиці. Вистрілила ,,Тихоновка". (маг. Поплавок в Обнові.) на руслі. 100 капель за св"ято,уха, і пішли привітання!!!, самі найкращі привітання, чого і Всім бажаю!!!. В лісосмузі малини, аби було бажання збирать. Бачив сьогодні, як пожарникі виписували штраф для відпочиваючих. Так що до дощів, будьте обережні!!!. Вода- можливо її гріли кип"ятильником?!. Казали що на греблі воду скинули. Відпочинок-:1052: :applodesments:.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 35
 2. Pallas

  Pallas Рыболов

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  4.847
  Адрес:
  Луцк
  Возраст:
  40
  Щойно повернулися з вдсх. Поганяли окуня після обіда. наганяли по пару кіль:) ловився в основному у товщі води, воблери і попери ігнорував, зате непогано брав твістери.
   

  Вложения:

  • IMAG0476.jpg
   IMAG0476.jpg
   Размер файла:
   595,9 КБ
   Просмотров:
   194
  • IMAG0477.jpg
   IMAG0477.jpg
   Размер файла:
   555,1 КБ
   Просмотров:
   183
  • IMAG0478.jpg
   IMAG0478.jpg
   Размер файла:
   641,1 КБ
   Просмотров:
   202
  • IMAG0479.jpg
   IMAG0479.jpg
   Размер файла:
   632 КБ
   Просмотров:
   210
  • IMAG0480.jpg
   IMAG0480.jpg
   Размер файла:
   760,6 КБ
   Просмотров:
   241
  • IMAG0481.jpg
   IMAG0481.jpg
   Размер файла:
   487,4 КБ
   Просмотров:
   190
  • Нравится Нравится x 27
 3. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Побували із хлопцями сьогодні на водосховищі двома човнами.
  Щастя було нетривалим – дощ, майже відсутнє клювання особливо по бонусах, хіба що дрібного полосатого у береговій частині було реально взяти. А так, основні точки промовчали, як таких котлів не було помітно, лише поодинокі. У колег із Рівного наче не погано: 4 щуки в активі, одна біля 5-6 кг….
   
  • Нравится Нравится x 19
 4. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Вчора ввечері і сьогодні рибалив в Набережному. Окунь в відказі.))) За два дні не побачив ні одного виходу. В заліку лише три полосатих по 150 - 200 грам. Зате щука була досить активна. Трьома щучками обловив обновку - 106 Бент Міннов від ОСП. Був також вихід крокодила на 7-ку Слайдер на глибині всього близько метра під очеретом. Крупна щука атакувала приманку але не засіклась, лише показала могутній бік. І знову обпікся через відсутність поводка - на окуневий спіннінг поставив мепсовську Аглію, яку нахабно після ривка в бік відгризло якесь зубате хамло(((. Всерівно на легку снасть крім флюра іншого поводка ставити не буду:bm:. Впертий патамушо )))
   

  Вложения:

  • IMG_0673.JPG
   IMG_0673.JPG
   Размер файла:
   339,3 КБ
   Просмотров:
   198
  • IMG_0674.JPG
   IMG_0674.JPG
   Размер файла:
   219,9 КБ
   Просмотров:
   206
  • IMG_0675.JPG
   IMG_0675.JPG
   Размер файла:
   332,3 КБ
   Просмотров:
   204
  • Нравится Нравится x 30
 5. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Сьогодні відвідали Водосховище двома човнами. Риболовля видалась цікавою і при цьому досить витратною. Довелось практично усю ловлю вести у коряжнику, а там – обриви, сходи і т.д.
  Цікавий момент – активна фаза кльову непоганого окуня, на мою думку, припала саме на спеку, а це від 11 до 16 год. Далі кльов в принципі не припинився, але в основному дрібнота.
  По приманках – фаворит Кайтеч (Свінг імпакт), частково Багсі від Байт бріз. Якщо ловити дрібного окуня – фаворит маслянистий твістер.
   
  • Нравится Нравится x 14
 6. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Привіт усім...Вітаю усіх Володимирів та Володимировичів з вчорашнім святом Володимира...Побував вчора і сьогодні, з ночівлею у Набережному...Вчора після обіду де тільки не старався спіймати зубату, нічого не вдалось, навідь полосатики матросики і ті лінувались смикати...Колеги, друзі, наловили уклеї і плотвачків, принесли декілька полосатих, і юшка видалась на славу...Посиділи біля багаття, замочили Володимира-день, запустили в честь свята ракету і пішли спати...Вранці, повиходили на воду...Я пішов на свої знані щучі доріжки-тропи...І не прогадав...Після декількох закидів, взяла зубата, довів до човна, замешкався з підхваткою, не розклав, думаю візьму рукою, не вперше...Біля руки побачив, що трійник блешні "Атомка" ледь чіпить у пащі...Перед самою рукою, вона добряче смикнулась і ... утопилась, її щастя...Щука була приблизно 1кг....Мені як завжди везе у подібних ситуаціях, відразу оточили Жорики, я вирвався з їх кільця, і по тій-же лінії, орієнтовно берега, змістився, і почув потужний удар, а потім натяг і ривки...Ривки-натяги були дуже міцні, але знову не моє щастя, при спробі просікти, іще з далеку, блешня звільнилась від пащі і витяг порожню...Відразу за третім кидком, по майже тій доріжці, знову удар і натяг, ривками, сповістив, що знову на тому кінці б"ється рибина...Ну цю я вже і підсік і помалу довів до човна, вона звільнилась від блешні уже коли була в підхвадці, щука, вагою 1кг 700гр зависла у мене на кукані...Хоч щось, не порожніми руками повернувся...Більше щучиш покльовок не було, дрібний окунець поскубував оберталки...У колег, за винятком одного, по нулям...Доктор, погоняло колеги, взяв щуку вагою 3, 400кг...
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 24
 7. Grossetest

  Grossetest Рыболов

  Сообщения:
  34
  Симпатии:
  341
  Адрес:
  Вараш
  Побывал первый раз на водохранилище.
  Выезд был организован с целью разведать и отдохнуть в последние дни отпуска.
  Разведка нужна для возможных поездок осенью: увидели несколько подъездов к воде и места для спуска лодки в Набережном. Под церковью место отличное, только как туда проезжать после дождя - это тот еще будет вопрос?
  Для отдыха взяли шашлыки (маринованные в сметане и томатном соке), небольшую пляшечку (как раз хватило, за следующей не побежали), женщин (естественно своих) и набор для ухи (без рыбы, рыба должна быть местная).
  Друзья эхолотом пробили дно от берега и до следующего берега и рассказали страшную тайну, оказывается под нашим берегом и есть самое глубокое место, ну еще и ямку нашли на 6 м, там они собрались по утру половить мирных рыб.
  Вечер на воде был просто изумительный, штиль, в прозразной воде видны все коряги и водоросли, окушок гоняет малька. Лодки с рыбаками нерасномерно рапределенны на водохранилище, подтверджая теорию, что клюет лучше у дального берега. Подался и я туда. Т.к. я привыл ловить чаще на мелкий виброхвост, то и здесь пустил его в бой, потом пошли в бой и воблера, и попер, правда вертушки не цеплял, хотя многие именно с вертушками и плавали. Осталась надежда на утро. Друзья несколько плотвичек поймали, так что уха уже будет точно.
  Вечер прошел очень хорошо. Порадовались, что мы не на Белом озере в Владимирецком районе - вчера/сегодня так фестиваль проводили, никому не пожелаю так оказаться отдыхать.
  PS: Как ни странно никто громко музыку включал (как на Белом озере в Владимирецком районе), громко не орали и даже громко не разговаливали и матом никто никто не выражался. Только в баре/кафе музычку включили, но терпимо (что поделаешь очаг культуры). На дальнем берегу и светомузыка была и салют пускали и китайские/японские фонарики в небо запускали - очень на НЛО похожи. Еще ночью можно самолеты считать, за 15-20 минут больше десятка пролетело, прямо трасса на Хренниками проходит!
  Утром следующего дня самым первым проснулся мелкий окунь, как рассвело уже гонял малька прямо под берегом - еще даже некоторые рыбаки не перестали храпеть в автоприцепчике.
  Окунь действительно оказался мелкий - активно брал на попер, но размером с коробок спичечный. Я лодке стал от берега на 25-30 метров уже на корягами и только успевал забрасывать, туда где малек разлетался.
  Решил сделать и пару забросов вдоль травы - сразу на первом забросе мощный удар - настоящий окунь. Фрикфион я заранее затянул, чтобы в случае везения окуни не заводили в коряги. Так что справился в принципе просто. Окунь сел на все крючки, и шансов у него не было.
  PS-2: В уху такого окуня отправить было грех, но чистить пришлось на берегу. Уже дома почищенный он завесил 524 гр.
  Ну думаю дело пойдет, тем более что никто не видел, и с поперами никто окружать не станет. Но "не кажи ГОП....".
  Так смещаясь вверх по "течению" еще заработал несколько поклевок - окунь на 152 гр (чищенный) тоже пошел в садок. Начал подыматься ветер, причем восточный, а
  Еще два совсем мелких окуня взял для ухи и все поклевки прекратились.
  Еще провел разведку вдоль берега, места класс - сплошые коряги и водоросли - наверное окуня там полно - опровергните или подтвердите!
  Женщины стали семафорить, пора уху варить.

  - я тоже эту щуку видел, красавица.
  PS-3: Сначала, не хотел писать, да и что мне - живу далеко, приезжать буду редко.
  Пакет с мусором, так и остался на берегу, может забыли?
   

  Вложения:

  • IMG_1010.jpg
   IMG_1010.jpg
   Размер файла:
   431 КБ
   Просмотров:
   172
  • Нравится Нравится x 27
 8. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Доброго дня Вам шановний колего " Grossetest", зауваження Ваше цілком слушне і без образ, це мінус нашій компанії..."Доктор" мав прибрати, це його пляшки, він від нас сьогодні "ФЕ" отримав...Зазвичай, ми такого не робим, прибираєм за собою...Я виїхав перший, Ви бачили, у мене дома тварини, які я маю годувати...А от вони, з компанії, що залишились, мали-б прибрати за собою...Тим паче, що ми там таборимось постійно...Гарне місце і хороший спуск до води, Ви самі це бачили...Ми це вже обговорили, і приносим Вам своє вибачення...Якщо це сміття, в основному декілька пластикових пляшок, ще залишиться, приберем по новому приїзду...Це залишиться на моїй совісті...
   
  • Нравится Нравится x 12
 9. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Рибалив на водосховищі в районі Набережного. Незважаючи на спеку окунь був досить активний і їв воблери в заглот. Була одна проблемка - весь окунь стояв в траві між стеблами і твіч доводилось робити дуже акуратний, м"який. Трохи різкіший ривок і замість окуня витягував стебло водоростей. З м"яким твічінгом в мене найкраще справлялася Ескарда. Коли окунь проявляв активність на поверхні, над травою його вдавалось доловлювати на Бент міннов. Причому чавкаючого окуня більше "цікавив" 106-й, а полосаті які наводили шухер під самою поверхнею краще реагували на 86-й. Топвотери мовчали. Знову заставив похвилюватись старий добрий Флет кренк від Йо Зурі, спровокувавши на покльвку невелику щучку. Поводок - 0,2 -й флюр, розрахований на окуня ріжеться щучими зубами на раз і після перших щучих "фінтів" я вже почав подумки прощатись з своїм "ветераном". Але коли щучка вийшла на поверхню і стало ясно, що вона засіклась за задній трійник стало спокійніше. )))
   

  Вложения:

  • IMG_0695.JPG
   IMG_0695.JPG
   Размер файла:
   238,7 КБ
   Просмотров:
   134
  • IMG_0696.JPG
   IMG_0696.JPG
   Размер файла:
   221,7 КБ
   Просмотров:
   162
  • IMG_0697.JPG
   IMG_0697.JPG
   Размер файла:
   204,4 КБ
   Просмотров:
   155
  • IMG_0698.JPG
   IMG_0698.JPG
   Размер файла:
   255,1 КБ
   Просмотров:
   164
  • IMG_0699.JPG
   IMG_0699.JPG
   Размер файла:
   414,3 КБ
   Просмотров:
   171
  • Нравится Нравится x 33
 10. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання колеги рибалки. Вчора мав нагоду порибачити на водосховищі в улові в основному дрібний окунь хоча вдолося виманити кілька достойних екземплярів також на сквада влетіло одне щурення, в полосатого в фіворі були нідли і цунекіші інша резина працювала також, але окунь брав її не так апетитно, також добре проявили себе попери з воблерів добре працювали сквад-65 і тіні фрай. Також хочу відмітити що з ранку кльову практично не було, нормольний кльов розпочався десь з десяти годин і здебільшого окунь брав в траві або в коряжнику.
  Фото додаю.
  Фото1821.jpg Фото1827.jpg Фото1826.jpg

  Фото1822.jpg Фото1829.jpg Фото1834.jpg
   
  • Нравится Нравится x 30