1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Симпатии:
  2.889
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  45
  Вчора ввечері та сьогодні зранку рибалив на Хрінниківському водосховищі в районі Набережного. Ввечері найшов окуня в траві. Невеликі окуні досить добре реагували на 86-й Бент міннов і 70-й рідж. Був також вихід досить непоганої щуки на обновку - уокер Гіант Дог Х від Мегабаса. Нажаль промахнулась а спроби доловити результату не принесли. Далі переплив на одне завітне місце в корчі і потрапив на справжнє "партсобрание" хижака. Спочатку заробив декілька покльовок 300 -400 грамових окунів на Ескарду. А потім заброс під самі корчі, сильний жим ... і Ескарда разом з 10-и сантиметровою скруткою і щукою пішла гуляти по Хрінниківському ВДХ. Щоб не втрачати час і не перев"язуватись взяв інший спіннінг з 0,22 флюром і поставив Флет кренк від Йо зурі. Перша ж проводка і знову жим, правда не такий сильний і щука близько 1,5 кг. вже підходить до човна, відкриває рот ... і флет кренк вилітає :i070522: Ну що ж тут поробиш. Не везе. Новий заброс і знову жим, явно щось велике, боротьба і до човна підходить красень окунь. Такого я в цьому році ще не ловив. Домашнє зважування показало 900 гр. Не рекорд звичайно, бо ловив тут окуня на 1,2 кг, але все рівно дуже приємна рибка. Ще декілька покльвок менших окунів і "партсобрание" вичерпало свою повістку дня ))).
  Ранкова рибалка була ніякою. Видать давлєніє ))) В заліку лише один карандаш на все той же Флет кренк. Щуреня одразу було втоплене.
   

  Вложения:

  • IMG_0700.JPG
   IMG_0700.JPG
   Размер файла:
   338,8 КБ
   Просмотров:
   209
  • IMG_0701.JPG
   IMG_0701.JPG
   Размер файла:
   222,9 КБ
   Просмотров:
   222
  • IMG_0702.JPG
   IMG_0702.JPG
   Размер файла:
   275,7 КБ
   Просмотров:
   219
  • IMG_0704.JPG
   IMG_0704.JPG
   Размер файла:
   284,6 КБ
   Просмотров:
   234
  • IMG_0710.JPG
   IMG_0710.JPG
   Размер файла:
   318 КБ
   Просмотров:
   262
  • IMG_0711.JPG
   IMG_0711.JPG
   Размер файла:
   302 КБ
   Просмотров:
   244
  • Нравится Нравится x 31
 2. Ілля19

  Ілля19 Рыболов

  Сообщения:
  45
  Симпатии:
  467
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  27
  тільки що вернувся теж з водосховища і теж лодку на воду спускали в р-н Набережного, кльову абсолютно не було!
  з самого ранку витягнув з трави одненького полосатого 300 грамового потім тишина....
  в годині 11 з під берега на попера вимучив двох грам по 100 кожен, відразу ж були втоплені
  в шлунку окуня був рак! см 5 довжиною!
  бачив під берегом підлящика грам 400 з відкушеним хвостом і з слідами від зубів мабуть щука))
   
  • Нравится Нравится x 18
 3. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Симпатии:
  680
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  60
  Привіт усім...Я теж побував в суботу у вечері і в неділю з ранку...Полював здебільшого на зубату, колебдом, пробував тролити...В суботу взяв декілька полосатих, мусив на юшку щось спіймати, столових два, один віддав Сергій Бляшук, трішки менших- чотири...Зубата на мої приманки не реагувала...Юшка була смачна...В неділю вранці знову пішов на зубату, але нуль...Прошодив на човні всю акваторію Набережного, ходив в очерети Грабовця, та марно...Ні тичка ні покльовочки не бачив...Не лише я, колеги також...Одному лише повезло, взяв дві щучки з одного місця, на гуму...Стара забута гума спрацювала у нього двічі підряд...Ось так буває...Це була моя остання у цьому році рибалка з ночівкою...А так приємно в вечір посьорбати запашну юшку і посидіти з друзями біля вогню...
   
  • Нравится Нравится x 15
 4. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  409
  Симпатии:
  5.070
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  39
  На выходных так же побывали в Хренниках командой в составе 4-х человек. Двое коллег по работе и кум одного из коллег. Чувствую на одного спинингиста стало больше. Коллега по работе заразился увлечением и охота у него начинает отходить на второй план :)
  В субботу вечером после работы стартонули на Боремель, "долетели" нормально, коллега пошел смотреть водоем, я занялся сельхозработами. До темноты успел скосить картошку, мозоли кровяные, даже в воскресенье грести на лодке было неудобно... Позже подтянулись еще два "рыбака". Поужинали в отличной компании.
  Не взирая на обильный ужин, встали затемно, и Набережном лодку спускали на воду пока серело. Плавали до обеда. Результаты не ахти... Один полосатый на 500 гр. Десяток утопленников грамм по 50-70, одна щучка карандашик утоплена, одну килушку коллега не дотащил до лодки по причине: не подсек, думал не надо :) Ничего он освоится и будет ловить! Первый раз и с забросом проблемы были, теперь все гуд, собирает заначку на спин и катуху :)
  Народу на воде хватало. Поплавочники жаловались на отсутствие клева, мы нет, но размер не особо, крупного не нашли, был не наш день, наш был вечер :)
  Фоток нет, фотик не брал, взял новую мобилу с отличной камерой, думал фотать на нее, но она теперь сохнет... Утром при спуске лодки, поскользнулся на камне и ушел по грудь в воду, вместе с мобилой :(
  Но рыбалкой и отдыхом доволен!
  Всем НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 27
 5. pushustuy

  pushustuy Рыболов

  Сообщения:
  19
  Симпатии:
  251
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  32
  Побував на вихідних в Хріниках , вибачи в районі дамби.
  Субота після обід: трошкі покльовував окунь, але похвастати неамає чим, тому я зробив висновок, що ловити його не вмію, та й не маю чим і після зрізу ставлю поводок та роблю акцент на щуці, але вдалось піймати тільки одненьку близько 500 грам.
  Неділя до обіду кльову немає взагалі, за 3 години одна покльовка та реалізована щука в 1 кг.
   

  Вложения:

  • щука.jpg
   щука.jpg
   Размер файла:
   141 КБ
   Просмотров:
   237
  • Нравится Нравится x 22
 6. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Симпатии:
  2.889
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  45
  Рибалив сьогодні в Набережному. Поплавав по своїм "грядкам" - майже нуль, всього декілька окунців. Причалив до берега і згадав про одну таємну ямку біля очерету і вирішив її обловити з берега. Спочатку поставив Флет кренк і одразу вихід гарного горбача, але схід (((. Далі декілька покльовок на Ескарду, причому одна з них - дуплет. Два трьохсотграмових окуня "зайняли" всі вільні трійники на воблері ))). А потім вирішив пробити звал в яму старою доброю "Атомкою". Закинув, почекав поки блешня опуститься на п"ятиметрову глибину і повільно повів по звалу. Десь на середині проводки "зацеп", який ожив і пішов до дна. Ох і активна риба на звалах, коли відчуває глибину. Кіло з гаком щука видає такі концерти в парі з фрикціоном - заслухаєшся ))). Але всерівно здалася. При слабому кльові - півгодини на старому перевіреному місці врятували рибалку.
   

  Вложения:

  • IMG_0714.JPG
   IMG_0714.JPG
   Размер файла:
   207,4 КБ
   Просмотров:
   204
  • IMG_0715.JPG
   IMG_0715.JPG
   Размер файла:
   385,6 КБ
   Просмотров:
   216
  • Нравится Нравится x 25
 7. Pallas

  Pallas Рыболов

  Сообщения:
  377
  Симпатии:
  5.230
  Адрес:
  Луцк
  Возраст:
  40
  забили вчора з друзями на роботу і подалися в Хрінники. сподівалися, що прогноз кльву справдиться. вчора за 2 передвечірні години лову вдалося вмовити чотирьох полосатих столового розміру і щучку грамів на 800. ввечері уха і спілкування в суто чоловічій компанії, плани на ранок. вранці розпочали полювання на зубату, вже за годину зрозуміли, прогноз не справдиться, обіцяні 8 з 10 виявилися повним 0. переключилися на окуня, хоча активності полосатого теж не спостерігалося. проте до 11 ранку вдалося таки на трьох взяти понад десять хвостів. найбільші заважили 900 гр і 730 гр.
   

  Вложения:

  • IMAG0602.jpg
   IMAG0602.jpg
   Размер файла:
   750,7 КБ
   Просмотров:
   233
  • IMAG0607.jpg
   IMAG0607.jpg
   Размер файла:
   1,1 МБ
   Просмотров:
   270
  • Нравится Нравится x 28
 8. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  692
  Симпатии:
  4.984
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  В середу ввечері попав на гарний вихід крупного окуня. Але в самий пік зробив конкретну бороду і провозився якийсь час, перв"язувався.
  Наступного дня зранку заробив лише одну покльовку, але найбільшого окуня в районі кілограма. А далі погода почала портитися. Піднявся вітер і хвиля, похолодало. Вийшли на воду ще ввечері - ОП
  П.С. Дідок поблизу динамівської бази ловив на горох карпів. Снасть - спінінг, обладнаний поплавком. В середу за вечір у нього в активі було 3 карпа вагою 5-6кг і ще декілька сходів крупнішого.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 29
 9. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.886
  Симпатии:
  26.615
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  58
  :offtop:
  Эту тему хоть не читай :в_натуре: - жаба душит:gi-gi: по крупным окуням :ura:
   
  • Нравится Нравится x 10
 10. Витамин

  Витамин гость Временно заблокирован

  Петрович, не одного тебя! Только жаба белая и пушистая, т.е. в хорошем смысле слова. У нас такие экземпляры-большая редкость, ладошечный-за счастье.
   
  • Нравится Нравится x 6