1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

1. Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Симпатии:
    2.347
    Сьогодні вперше спостерігав нерест голавля:фигасе:. Приїхав на Стир, вскочив в заброди і, благо воду на дамбі притримали, увійшов на перекат. Голавля знайшов під берегом в камінні. Заброси робив майже в берег, в притірочку до підводного каміння яке проглядалось в полярики. Спрацював Area Man Crank. Спочатку взяв голавлик грам на 300 -400, потім щось велике пожужало фрикціоном , але через манюсінький трійник зійшло. А потім на високий берег під який я кидав свої воблера вийшов чолов"яга з словами: " Ух, ніхєрасобі !!! Ого, як їх дохрєна !!! Твої цацки між такими рибами плавають !!!" ))) Прийшлось виходити з води, карабкатись на кам"янистий берег. З висоти картина відкрилася шикарна: під берегом, на протязі метрів з 70-80, зібралися стаї голавлів, були особини і на 200-300 гр. і до 3 -х кг. Все це добро спокійно собі плавало під самим берегом і нічого не боялося ... а потім вода закипіла. Такого я ще не бачив. Голавль, який звичайно близько до себе не підпускає, нерестився в трьох метрах від мене, туди зразу ж підтягувалися зграйки верховоди і окунців посмакувати свіжою ікрою, а на звалі в глибину їх чекали торпеди - жерехи. Парочка з них вискакувала за моїми мінохами майже під самі ноги. Красотіща:zachet: !!!!

Вложения:

• SAM_0701.JPG
      SAM_0701.JPG
      Размер файла:
      135,2 КБ
      Просмотров:
      317
    • SAM_0702.JPG
      SAM_0702.JPG
      Размер файла:
      125 КБ
      Просмотров:
      328
    • SAM_0705.JPG
      SAM_0705.JPG
      Размер файла:
      104,8 КБ
      Просмотров:
      316
    • SAM_0706.JPG
      SAM_0706.JPG
      Размер файла:
      89,6 КБ
      Просмотров:
      311
    • SAM_0723.JPG
      SAM_0723.JPG
      Размер файла:
      141,2 КБ
      Просмотров:
      298
    • Нравится Нравится x 29
  2. S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

Вечір добрий :hi:шановне товариство. На вихідних з друзями мав нагоду порибачити на водосховищі, вечері ще якось клювало, вдалось взяти кілька хвостів на мікруху і флет кренк, то зранку повний оп лиш під обід мав одну клюваку полосатого який вже біля лодки виборов собі свободу, хоча дехто таки зумів взяти хорошого полосатого в день. Рибалка не дуже зате відпочили класно :1032:смчна юшка, шашличок, запечиний окунь :grill:і по пять капель за відкритя човникового сизону, о таке.

Вложения:

• Нравится Нравится x 27
  3. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.472
    На минулих вихідних з батьками відвідав свою батьківщину з метою плідно попрацювати на городі. З працею все вдалося, навкалувались, як коні. В обід мама вирішила дати нам з батьком трохи відпочити, щоб після іжі трохи сало зав'язалось і маючи хвилин 40 вільного часу, незважаючи на спеку, я дременув до водосховища. Трошки пополоскав микруху без результату, поставив оберталку від мепс і на першій проводці гарний окунь, але через зарості осоки при березі вивести його не вдалося. "Блю пташкою" висмикувати на силу не ризикнув, щоб спін не зламати і красень звільнився і пішов назад у глибини. На попер був вихід дрібної щучки, але промах і більше вона свою атаку не повторила. Хоча риби і не приніс, але задоволення отримав і далі до праці. З нетерпінням чекаю кінця місяця, щоб по-людськи виїхати на рибалку:присоединяюсь:
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 11
  4. Калянчик

Калянчик гость Временно заблокирован

Привіт всім рибакам. Вітаю вас з відкритям човнової рибалки я її відкривав 14.06.2014р. Ловим на водохраніліщі. В улові всього 2 щучки десь по 500-600грм, і декілька окунів. Брало основном на вертушки.

Вложения:

• _DSC0344.JPG
      _DSC0344.JPG
      Размер файла:
      224,4 КБ
      Просмотров:
      184
    • _DSC0346.JPG
      _DSC0346.JPG
      Размер файла:
      201,8 КБ
      Просмотров:
      178
    • _DSC0347.JPG
      _DSC0347.JPG
      Размер файла:
      603,5 КБ
      Просмотров:
      177
    • _DSC0348.JPG
      _DSC0348.JPG
      Размер файла:
      565,5 КБ
      Просмотров:
      193
    • Нравится Нравится x 7
    • Информативно Информативно x 1
  5. Калянчик

Калянчик гость Временно заблокирован

І напишу ще один звіт за остані віхідні 21.06.2014р. Був з ночлегом в суботу декілька меленьких окунців і одну щучку все пішло на уху. В неділю зранку кльов трошки був кращий в прилові було 5 щук до одного кілограма і тьльки 4 окунці.

Вложения:

• _DSC0350.JPG
      _DSC0350.JPG
      Размер файла:
      133,6 КБ
      Просмотров:
      421
    • _DSC0351.JPG
      _DSC0351.JPG
      Размер файла:
      175,8 КБ
      Просмотров:
      415
    • _DSC0352.JPG
      _DSC0352.JPG
      Размер файла:
      405,3 КБ
      Просмотров:
      405
    • _DSC0356.JPG
      _DSC0356.JPG
      Размер файла:
      639,4 КБ
      Просмотров:
      407
    • _DSC0357.JPG
      _DSC0357.JPG
      Размер файла:
      604,1 КБ
      Просмотров:
      398
    • Нравится Нравится x 18
  6. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.472
    На вихідних вдалося виїхати в Хріники з родиною відпочити. Донька в Боремлі і коз погодувала і шашличку скуштувала і на загорялась, накупалась, на човні накаталась, а саме головне рибки половила! Вже сама закидає, підсікаю, виважує, прикормлює влучно під поплавок! Ловила на свою легеньку "махалку" на опариша з підкормкою пшеницею. Зловила декілька верховодок коту і більше десятка гарних у долоню плоточок. Радощів було без меж, ще б пак, тато на спінінг нічого не зловив:стыдно:, мама на поплавчанку, теж, а доця молодець!:tongue:. Боремель, як завжди, тільки позитивні емоції, навіть не зважаючи на відсутність в мене особисто улову по спіну.
    Всім НХНЧ! фотографія0181.jpg фотографія0182.jpg фотографія0183.jpg фотографія0184.jpg фотографія0180.jpg

• Нравится Нравится x 11
  7. S.T.A.L.K.E.R.

Добрий вечір шановне товариство :hi:, мав нагоду з друзями порибачити на водосховищі поблизу с.Шибин, ціль рибалки була червонопірка, в мени з того нічого не вийшло в улові лиш кілька окунів з яких вийшла смачна юшка, також звільнили з браковських сіток підлітка вродіби лиски, о таке.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 24
  8. mihail135

mihail135 Рыболов

Симпатии:
    6.661
    звільнили з браковських сіток підлітка вродіби лиски

Это птенец большой поганки, она же чемга. Отличный ныряльщик и рыбоед.

• Информативно Информативно x 4
  9. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.472
    Вчора з товаришем відвідали села на берегах Хріницього водосховища. Я Боремель по с/г роботах, друг - Товпижин по дачно-будівельних, але після завершення вирішили трохи покидати спін. Дуже жарко, навіть вітерець від спекуи не рятує. Окунь час від часу лише в заростях водостей малька розлякував, але там навіть попером не вдасться зробити бодай пару "хлюпів". В результаті на "Аглія лонг срібо №3" реалізував два клювання полосатих спортивного розміру грам по 50... і все. Човнів на воді практично не було. Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 5
  10. S.T.A.L.K.E.R.

Добрий вечір шановне товариство :hi:, на вихідних мав нагоду порибачити на водосховищі, з вечірним кльовом не склалось на два екіпажі взяли лиш по матросу недомірку загальною вагою грам так 30-40 :), отож вечеря обійшлась без традиційною юшки,і без юшки добри посиділи :1032:, :grill:ну і по пять капель за рибалку навіть декого пробило на поезію.
    З ранку побудка і бігом на воду десь біля шисти годин Зорян бере щуку на 1.700 на флеткренка, яка після видовищної свічки і кількох маневрів з заходом під човен була заведина в підсак і посажена на кукан, через пів години і мені пощастило взяти щупачка на 700гр., на мепсовсьу аглію №3 дальше до годин десяти повний оп лиш Віталік зумів відмітитись кількома окунями які разом з меншою щукою пішли на юшку яку ми всетаки зварли :ura:. Після дванадцятої Віталік з Сергійом поїхали, а ми вирішили ще раз вийти на воду прополоскавши майже півтори години приманки і не отримали жодної поклівки взяли курс на берег і тут помічаєм бій окуня робим розворот до точки 150-200 метрів Зорян на веслах :rybak2: , я щоб не йти в холосту тролю на одному спіні флеткренк на другому міраж-85, через метрів пядисять хороша клювака, роблю підсічку відчуваю сидить щось не мале, передаю палку Зоряну так як спін на яку клюнула щука його, трохи бородьби і щупак в човні, а дальше ця потвора при звільнені від воба ще загнала мені гак в палиць :bestolkovka:,з допомогою мультитула мене з гака зняли, правда з тройника вийшоа двійник, щупакабра заважила 2.300, після такого екстріму мені вже нічого не хотілось грибем на базу сушим весла і до хати.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 30