1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. mihail135

  mihail135 Рыболов

  Сообщения:
  783
  Симпатии:
  6.673
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  61
  звільнили з браковських сіток підлітка вродіби лиски

  Это птенец большой поганки, она же чемга. Отличный ныряльщик и рыбоед.
   
  • Информативно Информативно x 4
 2. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Вчора з товаришем відвідали села на берегах Хріницього водосховища. Я Боремель по с/г роботах, друг - Товпижин по дачно-будівельних, але після завершення вирішили трохи покидати спін. Дуже жарко, навіть вітерець від спекуи не рятує. Окунь час від часу лише в заростях водостей малька розлякував, але там навіть попером не вдасться зробити бодай пару "хлюпів". В результаті на "Аглія лонг срібо №3" реалізував два клювання полосатих спортивного розміру грам по 50... і все. Човнів на воді практично не було. Всім НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Информативно Информативно x 1
 3. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Добрий вечір шановне товариство :hi:, на вихідних мав нагоду порибачити на водосховищі, з вечірним кльовом не склалось на два екіпажі взяли лиш по матросу недомірку загальною вагою грам так 30-40 :), отож вечеря обійшлась без традиційною юшки,і без юшки добри посиділи :1032:, :grill:ну і по пять капель за рибалку навіть декого пробило на поезію.
  З ранку побудка і бігом на воду десь біля шисти годин Зорян бере щуку на 1.700 на флеткренка, яка після видовищної свічки і кількох маневрів з заходом під човен була заведина в підсак і посажена на кукан, через пів години і мені пощастило взяти щупачка на 700гр., на мепсовсьу аглію №3 дальше до годин десяти повний оп лиш Віталік зумів відмітитись кількома окунями які разом з меншою щукою пішли на юшку яку ми всетаки зварли :ura:. Після дванадцятої Віталік з Сергійом поїхали, а ми вирішили ще раз вийти на воду прополоскавши майже півтори години приманки і не отримали жодної поклівки взяли курс на берег і тут помічаєм бій окуня робим розворот до точки 150-200 метрів Зорян на веслах :rybak2: , я щоб не йти в холосту тролю на одному спіні флеткренк на другому міраж-85, через метрів пядисять хороша клювака, роблю підсічку відчуваю сидить щось не мале, передаю палку Зоряну так як спін на яку клюнула щука його, трохи бородьби і щупак в човні, а дальше ця потвора при звільнені від воба ще загнала мені гак в палиць :bestolkovka:,з допомогою мультитула мене з гака зняли, правда з тройника вийшоа двійник, щупакабра заважила 2.300, після такого екстріму мені вже нічого не хотілось грибем на базу сушим весла і до хати.
  Фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 30
  • Информативно Информативно x 1
 4. Калянчик

  Калянчик Рыболов

  Сообщения:
  11
  Симпатии:
  185
  Возраст:
  30
  Доброго дня Вам шановні рибаки. Хочу написати короткий звіт про віхідні на Хрінницькому водосховищі. Погода була як раз для рибалки. Зрагку йшов маленький дощик вітру пощі не було. Зразу після випливу мали по ударчикку. Потім почав прокловувати окунець десь такий як сигарети. Блище до обіду почав прокльовуватись чуть біліші матросики. А коли пішов крепший дощ то почав і йти більший окунь.
  Фото додаю
   

  Вложения:

  • _DSC0287.JPG
   _DSC0287.JPG
   Размер файла:
   576,8 КБ
   Просмотров:
   479
  • _DSC0288.JPG
   _DSC0288.JPG
   Размер файла:
   235 КБ
   Просмотров:
   387
  • _DSC0291.JPG
   _DSC0291.JPG
   Размер файла:
   552,3 КБ
   Просмотров:
   404
  • Нравится Нравится x 18
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
 5. kayot

  kayot Рыболов

  Сообщения:
  47
  Симпатии:
  101
  Адрес:
  Луцк
  Доброго дня!!!
  Хтось був останніми днями в Хріниках (цікавить дамба та русло одразу за ГЕС)? Підскажіть, будь-ласка, чкий рівень води, яка ситуація з хижаком?
  Дякую.
   
 6. Vova1975

  Vova1975 гость Временно заблокирован

  Був в нед1лю, повний нуль, б1ля ГЕС вода не замерзла, вода сходила через шлюз ане через турбину, риби б1ля мосту не було
   
  • Информативно Информативно x 3
 7. a.rok.vsc

  a.rok.vsc Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  4
  Адрес:
  Луцк
  Був 07.12.2014р. на риболовлі з льоду в районі Лагуни. Ловив на мормишку з підсадкою мотиля, брат ще ставив з десяток жерлиць... Кльов посередній, не надто активно клювало, потрібно було "вмовляти". Я зловив до двох десятків, переважно окунь. А от в брата попалося декілька непоганих плотвиць під 200гр. Жерлиці не спрацювали.

  А от сама риболовля закінчилася для мене халепою, по дорозі коли йшов на берег, загубив відеокамеру Panasonic V100 в шкіряному чохлі.
  Прошу повернути за достойну компенсацію (це був подарунок)!

  Також, за будь-яку конструктивну інформацію готовий винагородити. Конфіденційність гарантую!
  Контактний номер - (0бб) б492б13
   
  • Информативно Информативно x 3
 8. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  294
  Симпатии:
  2.660
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Був за рибалці 14 грудня зі сторони Товпижина. Приїхали ще було темнувато, поміг тестю поставити жерлиці, один рад попав на промоїну і чуть не провалився, но встиг зробити два кроки назад, почавлід іти тріщинами. потім вже обходив світлі місця як найдалі. Купатись ще рано почекаю Водохреща. Почав ловити на мормишку десь в 9.30 і тільки в 11.00 заробив першого окуня і далі вже діло помаленьку продвигалось. Поставив 5 жерлиць на маленькі карасики стасть на один гачок з флюкарбоновим поводком. Було 3 покльовкі за день. Одна маленька ковтнула живця була пошкоджена, адна затянула в камиші і зішла при виважуванні, Одну на грам 700 зловив. Як результат 25 залікових рибок та 2 щучкі. В тестя було десь 7 клювань, обну тримав хорошу но біля лункі зішла остальне кинуте. но в нього були зелені поводкі та двойніки. В обід почали збиратись тесть з колегою ще відмітились в Набережному в генделику і в 17.00 були вже дома.
   

  Вложения:

  • 43234.JPG
   43234.JPG
   Размер файла:
   396,9 КБ
   Просмотров:
   378
  • 2341.JPG
   2341.JPG
   Размер файла:
   349,3 КБ
   Просмотров:
   361
  • 21324.JPG
   21324.JPG
   Размер файла:
   310,3 КБ
   Просмотров:
   377
  • 15323.JPG
   15323.JPG
   Размер файла:
   467,5 КБ
   Просмотров:
   368
  • Нравится Нравится x 9
 9. Bichunya

  Bichunya Рыболов

  Сообщения:
  204
  Симпатии:
  238
  Адрес:
  Луцьк 33-кв
  Возраст:
  49
  Підкажіть будь- ласка.Яка ситуація з льодом в Боремлі.?Лагуна?Товпижин?:пардон:
   
 10. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Сьогодні в Хрінниках нижче ГЕСу в результаті повного ігнору хижаками всяких-різних активних приманок зайнявся освоєнням пасивної гуми від Fishup, а саме dragonfly - імітації лічинки стрекози. Доводилось буквально заставляти себе не поспішати і дуже повільно анімувати цих їстивних силікованих жуків, заставляти їх повзати, "копошитися" на одному місці. Помогло освоїти проводку те що дрібний окунь невеличкими стайками проводив її майже до самого берега і деколи хватав практично під ногами після досить тривалих пауз з шевелінням на місці. Справа досить азартна і захоплива. Особливо сподобалася гра в перетягування )), коли окунь настільки був впевнений в їстивності своєї добичі, що не залишав її навіть після коротких потяжок спінніга - я до себе, він до себе. Шкода лише що окунь весь був дуже дрібний. Хоцца більшого )).

  SAM_0849.JPG

  SAM_0850.JPG
   
  • Нравится Нравится x 28