ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с. Хотинь (озера-стариці)

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Вадлімка

Вадлімка Рыболов

Рейтинг:
    752
    Всім привіт!
    Був вчора на карьерах, забіжу на перед і скажу що дуже приємно здивований.
    Приїхали ми з колегою в 8,10, бо перша маршрутка була на 7,30, розклад добавляю.
    Відразу почав обкидати перший карьер, з першого разу за твістером вийшов окунець, правда атаки не було.
    Потім перешли на 2й, де відразу мене злякав жерех вилетівший під берег.
    Вода напротязі дня "Кипіла", щука і жерех ганяли малька так, що той аж з води вилітав.
    перекидав все що було, тільки на попер в момент ривка, вилетіла щука, і промахнулася.
    на вертушку під берегом був удар, після чого мною на берег було витягнуто незвичайний трофей:D (величезна жаба)
    День пролвів неперевершувано, от тільки дуже засмутила кількість сміття, яке валяється по всіх берегах.
    Коли зза хмар виходило сонце, на поверхні було видно голавлів, найбільший з яких на вигляд був до 1,5кг.
    рибаків було маловато, проте як і в мене у них також був повний "0"
    Я побачив велику кількість риби, що з чого виходить висновок, що не всю рибу в Хотині вибили,проте нажаль зловити мені її невдалося:стыдно:
    Р.S коли чекав маршрутку, місцевий дідуля сказав : "на "Горині" до шлюза уже давним давно все вибито"

Вложения:

• Нравится Нравится x 24
  2.  
    vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Рейтинг:
    3.270
    ;) Пощастливилось сьогодні викраїти пару годинок,з 15 до 18-00 між проблемними буднями і майже такіми вихідними днями. Важливо не риба, а сам процес , це хтось із колег давав цитату!. :hook: Кльову в мене не було, але від ,,0" пішов і спокусив окунчика 100гр. на 3\4рибка перламутр. Після 17-00 його величність Жерех давав парла для мілкоти!!!. А місце було спокусливе, до нього лодкою або в ,,Л-1" можливо дістатись. 1-й, і 2-й там риба капризна, і требує живця. Атут дітвора весною раків, для батьків ловить-і досить вдачно.:snorkle: Будим надіятись:wo_kakaya: що осінь ще НЕ закінчилась!!!.

Вложения:

• Нравится Нравится x 22
  3.  
    Ілля19

Ілля19 Рыболов

Рейтинг:
    467
    всіх зі святом) сьогодні вирішив поколядувати на кар"єрах... колядував на все що було в коробках)) але в результаті повний нуль, ні удару)
    але задоволений, ще не оприділився чи закрив минулий сезон чи відкрив новий))

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    Брыдя

Брыдя Рыболов

Рейтинг:
    229
    Зі святом усіх !
    Тут , у Черкасах трохи веселіше : окунці на УЛ , щуки і щучки . Не скажеш , що повна глухота . Звісно , тут більше вибір . Вода впала , і мирна , а за нею "хічнік" скотилися до ямок . Я не був - погода мерзенна : то дощ , то сніг , то обоє разом .
    Перед цим карасик проскакував . Попадавсь на УЛ гарний . На фото здається на кило .
    Взяв на їстівну . А так сидимо , чекаєм льоду . Понароблював "чортівні " , "яєць "х-ха - висиджую .
    Шось пригадалось , не пам"ятаю , де вичитав : Хоч би моя жінка не продавала мої снасті , як мене не стане , по тій ціні , що я їй говорив .:D
    Будьмо .

• Нравится Нравится x 10
  5.  
    Вадлімка

Вадлімка Рыболов

Рейтинг:
    752
    В Суботу катався на Хотинь.
    Приїхав в 8,20 живця не мав, чьогось не подумав його купить, а надіявся зловити, що як виявилося було великою помилкою.
    Сів на першому від мосту кар"єрі, під комишом мав пару клювань на мормишку, проте нічього виловити не вдалося.
    мороз - 13-16, но вперто сидів і надіявся щось зловити, після 11 замерз і зібрався додому.
    В результаті 3-4 тички, майже відморожені пальці ніг,:1052: ну і хоть трошки придушене бажання виїхати на рибу.
    Буду ждать поки трохи потепліє, зимню рибалку я люблю ДУЖЕ, але всетаки в такі морози без машини, і 100 грам:стыдно: їздити я більше не буду.

• Нравится Нравится x 20
  6.  
    drekmd

drekmd Рыболов

Рейтинг:
    13
    Всем привет! Кто небуть открывал сезон на спининг в этом году уже? по делитесь впечатлениями...

7.  
    forik

forik Рыболов

Рейтинг:
    460
    Відкриття сезону

Ось нарешті вибрався зі спінінгом зробити тести новим воблерам. Погода була чудова, тільки після третьої почав моросити дощ. Приїхав в Хотинь маршруткою на 10:25 і почав з Горині, дійшов до мосту по нулям. Перейшов на перший карьер і давай топити воби, проходив ще один спінінгіст і показав пійманих на сілікон двох окунців і :D плотву. Ну я теж одягаю твістер і відразу біля берега ловлю щурика грам на 300, прийшлось втопити. Десь через пів години вертається той самий хлопчина і вже показує щуку десь кіло, півтора, пійману десь на дальньому карьєрі. Ну а в мене більше нічого і не було. Хижак вже почав ганяти малька і то досить азартно, так що пора взятись до діла.:somyara:

• Нравится Нравится x 18
  8.  
    drekmd

drekmd Рыболов

Рейтинг:
    13
    Всем привет! решил поехать завтра в Хотинь, открою для себя сезон на спининг. После напишу, что да как, надеюсь завтра погода будет снисходительна....

• Нравится Нравится x 3
  9.  
    drekmd

drekmd Рыболов

Рейтинг:
    13
    Как и обещал, по пробую описать свой поход на рыбалку, извиняюсь что так поздно, просто никак не мог найти время. Так вот Поехали с другом на маршрутке в 10:25. Погода была не очень, ветер резал руки. Прибыли мы на место, там уже были рыбаки, человек с 10, у одного заметил щучку весом примерно 1кг. (Вот щас наловлю, подумал я). Разложились, и начили закидать...... Прошло пол дня, а мы так и ничего не поймали (хотя и другие рыбаки так же, ничего не поймали)
    Ну так вот, в таком темпе до 4 часов мы по РЫБАЧИЛИ... и все по нулям...Я думаю что все из за погоды....Вот такая вот история.....

• Нравится Нравится x 10
  10.  
    dimon4iiik

dimon4iiik Рыболов

Рейтинг:
    168
    Добрий вечір. Я на цьому форумі новачок. 12.04 (тобто в четвер) виїхав поспінінгувати на кар"єри біля с.Хотинь.На місце прибув десь о 13 годині. Зібравши спінінг, поставив сіліконового червяка (3 дюйма) на 3-х грамовому ушастіку. На першому кар"єрі недобився ані удару:p. Переїхавши на другий кар"єр я поміняв червяка на <<с"єдобку:predator:>>.Почав обловлювати косу -отримав два пустих удара:applodesments:.Через хвилин 10 знову удар - підсікаю:somyara: і щучка грам 200.
    http://fishing-ua.com/attachment.php?attachmentid=68861&stc=1&d=1334435814
    Після цього десь дві години небуло покльовок і я вирішив поміняти шнур на лєску(0,16) і поставити дюймовий твістер на двограмовій головці. Це дало результат: два удара. Міняю місце, переходжу на пляж. Метрів 30 від берега найшов нерівність дна, почав детальніше обловлювати. І десь через 25 хвилин недалеко від берега удар-підсікаю і розумію, що на тому кінці лєски щось не маленьке:wo_kakaya:. Через хвилини 4 вдалося підняти на поверхню-судак. Поспішати не можна - лєска 0,16. Я послабив фрикціона і помаленьку почав його підтягувати до берега і скоро я міцно взяв його під жабри...

Вага судака 2,8 кг.

Вложения:

• Нравится Нравится x 33

Поделиться этой страницей