Русов и Чесний Хрест Владимир-Волынского района (Тренеровочные полигоны)

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Oldest, 8 май 2008.

  1. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Oldest,
    Думаю без цієї інфи, тема не потрібна зовсім! Кажуть там зараз не дозволяють ловити, то яку користь для нас простих рибацюг, несуть звіти, "продвінутих" людей, яким дозволяють!?
    В мене теж є ставочок на якому можу ловити тільки я, або мої брати, може і мені створити тему, і відписуватись в ній! Але кому це потрібно.
     
    • Нравится Нравится x 5

  2. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    100%. Шановний Oldest, "огласите весь список пожалуйста", тобто умови на яких дозволена рибалка в Русові.
     
    • Нравится Нравится x 4
  3. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    Може це Вас і здивує, але в назві теми вписано - "Тренувальний полігон"! Тому умови доступу дві: особисте знайомство з господарем і випускання всієї спійманої риби! Хоч і блоканули мене за "перелов" не даючи мені можливості повідомити, що я взагалі всю рибу випускаю (!!!) бо не їм навіть чорної (червоної) ікри та інших ізисків (про що навіть повідомив через місцеву пресу (!!!) А з приводу звітів з власних водойм немаю нічого проти цього, тому що вважаю, що вдосконалювати майстерність можна де завгодно.
    Залишаю лише поранену рибу. У Шарікова на ставах, доречі, від випускання страшне явище - щодня вспливає до десятка поранених рибин :(
     
    • Нравится Нравится x 5
  4. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Тепер все доступно, дякую!
     
  5. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    Ранок вівторка присвятив тренуванням мікроджигового лову... На воді творилося щось дивовижне! - дрібний окунець не давав твістеру долетіти до дна, атаки починалися буквально з моменту приводнення приманки, випустив певно більше півсотні полосатих у вазі від 25 до 100г. А от коли твістеру вдавалося прорватися крізь окуневий заслон до дна - там його взаглот (!!!) хапав карп!!! В результаті 4 штуки в вазі від 760 до 1094г! Господар дозволив забрати прилов, адже це практично мисливський трофей.
    На ціх ставах прилов у вигляді карпа чи карася трапляються не рідко, але так щоб 4... зі мною таке вперше.
     

    Вложения:

    • 02082011243.jpg
      02082011243.jpg
      Размер файла:
      467,4 КБ
      Просмотров:
      431
    • Нравится Нравится x 12
  6. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    Волкери

    Врешті вирішив опанувати нову для себе приманку - волкери (правильніше напевно - валкери)!
    Тренуюсь я традиційно в Русові, тож сьогодні з 6:00 до 9:00 посмикав...
    Потрібний "дриг" і ритм віднайшов відразу і почалося!!! В загальному було зловлено і відпущено 15 шнурків і до пів-сотні окунів. Залишив одну (1,470кг) у зв'язку із вщент порваними зябрами.
    Двох "крокодилів" не витягнув - хапали приманки на дальняку і уходини на дно під кропивку і під очерет :( Разом з собою, на жаль, унесли і два валкера.
    Із спостережень - найкраще поєднувати з поводком з жорсткої проволоки, гнучкі - однозначно призводять до перехльостів.
     

    Вложения:

    • vol1.jpg
      vol1.jpg
      Размер файла:
      182,1 КБ
      Просмотров:
      456
    • vol2.jpg
      vol2.jpg
      Размер файла:
      583,3 КБ
      Просмотров:
      427
    • vol3.jpg
      vol3.jpg
      Размер файла:
      148,8 КБ
      Просмотров:
      433
    • vol4.jpg
      vol4.jpg
      Размер файла:
      217 КБ
      Просмотров:
      432
    • Нравится Нравится x 15
  7. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    Пед-Уха-2011

    Відпрацювали на ІІІ обласному чемпіонаті з лову хижої риби спінінгом з берега серед педагогічних працівників Волинської області. Участь взяли 11 команд з 9 освітніх установ.
    Фотозвіт: Пед-Уха-2011
    Вся риба, до речі, була повернена до рідної стихії.
     
    • Нравится Нравится x 8
  8. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    До тренувальних водойм справедливо можна віднести став за с. Суходоли. Був там у суботу з 6 до 10 розпочав з 3 дюймів і дійшов до хвостика на мармишці 0,7гр. Лише в останньому варіанті пробив окуня - півсотні у межах 100гр. усіх відпустив, насолоди маса :)
     
    • Нравится Нравится x 4
  9. Oldest

    Oldest гость Временно заблокирован

    http://savepic.net/3791789.htm
    Вновь сегодня с 6 до 10 половил в Суходолах. Окунь немного прибавил в весе. После отпущеных двух десятков полосатых как из-под земли появился хлопчик и обилетил за 40грн. (платил впервые, хотя до этого бывал на ставке часто).
    Последних 8 окушков оставил для супруги, потянули на 1,2кг солидарного веса.
    Работали Юзуровский поппер и микроджиг.
    Рыбоков было довольно много - человек 15-20. Все сидели на карася и карпа, но никто ниединой поклевки не увидел. Некоторые, воодушевленные моими поклевками, особенно на поппер, перестраивали поплавчанки под спин ;)
     
    • Нравится Нравится x 1
  10. Artfabber

    Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

    Сообщения:
    3.290
    Симпатии:
    8.672
    Адрес:
    Киев
    Oldest, ведь не новичок же на форуме, чтобы не знать, как фото залить в пост!? %)