ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Радомишль Луцький р-н.

1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Привіт всім, ось побували на рибалці в с.Радомишль відлуцька десь 25км.
    Там е 4 ставки починаючи від дороги перший і так дальше.
    1. На першому ловили з весни на мотиль приходив сторож плати не брав тільки сказав до квітня не приїзжати закривае на нерест,риба в основному карась но маленький але е і великі карпи.
    2. На другому плата 50 грн. про рибу чув шо карась десь грам 300 в основному більш нічого не знаю, не ловили може хтось ловив то підкаже.
    3. Були на третьому в неділю 11 травня зловили десь 3 кг. карасів е маленькі всі під берегом на поплавочні а крупніший на глубині в основному на червяка, перловку. На мастирку брав слабенько. Стояли удочкі на карпа на кукурузу і бойлі в нас нічого, а з іншого боку десь 3 карпа в підсак бачив брали.
    4. Про четвертий нічого не чув.
    Ось фото третього ставка розмір більше фудбольного поля.
    До ставка машиною можна підїхати без проблем.

А точно забув написати. Соррі. Уточняю плата за день 30 грн. діти до 14 років 10 грн а вобще то ше проходить варіант за 20 грн до 12 годин.

Вложения:

• Нравится Нравится x 9
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Вчора бачив знайомого. Каже що був в на рибалці в Радомишлі на 3 ставку. З самого ранку проседіли майже по нулях, потім пришла жіночка і почала брати білети. Після розмови з нею було відомо шо багато карпа не пережило зиму та задихнулось. В став було запущено певну кількість коропців, і казала шо ніхто додому не їде без улову. Взяли вони на двох один білет, і згодом було зловлено 7 коропців грам по 400 та кілька зійшло і певна кількість карасів. Знайомий каже шо відвів душу на риболовлі, брало на пружину з мастиркою а на поводок хробак. Більшість риби на хробака.

• Нравится Нравится x 4
  3.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Вчора мій брат їздив у Радомишль на цілий день.Піймав десь біля 9 кг карасів та 3 карпа грам по 400-350.[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Думаю рибалка удалась!

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    inhelp

inhelp Рыболов

Рейтинг:
    5
    Після вдалої рибалки в с. Радомишль минулого тижня, ми знову вирішили туди поїхати. Я передзвонив до кума Даніка і до Деміда, а також зі мною був мій батько і брат Юрка. Отже зібравшись в 4-00, на місці ми вже були близько 5-00.
    Погода була гіршою ніж минулого разу,пізніше з"явилась хвиля. Я розташувався на тому самому березі що й минулого разу, а батько, брат, Данік і Демід пішли далі. Я закинув три поплавчанки, в основному на опариш. Одразу розпочався кльов досить непоганого карася, який клював раз за разом. Потім приблизно в 11-00 ранку я впіймав карпика, десь на 600 грам. Десь після 14-00 кльов почав слабшати, і десь о 15-00 до мене перейшов Данік, який ловив на пружини. З його слів, кльов в них перестав з обіду. В мене ще були 2 сходи карпика, і одного карпика зловив Демід. Кльов до вечора так і не почався, а близько 19-00 розпочався невеликий дощик. Карась бовтався біля самих поплавків, але клювати не хотів. Пробували на все, а результату так і не було, і ми близько восьмої вечора зібрались і поїхали додому. Нажаль фотоапарата з собою не було.
    Вся риба була сфотографована вдома. Я зловив 5,300 кг риби , батько та брат на двох 4,300 кг, Демід біля 3 кг. і Данік десь біля 4 кг. Демід і я спіймали по карпику. В основному рибалка видалась невдалою, ну але ми ще плануємо поїхати туди.

Всі мої звіти на форумі http://fishing.volyn.ua

Порушення „Діючих правил форуму!”, п. 3.14
    Фото видалено.
    Как прикрепить фотографии в пост

• Нравится Нравится x 5
  5.  
    ВУГОР

ВУГОР Рыболов

Рейтинг:
    1.247
    Вдалося в суботу 27.08.11. з пропозиції кума відвідати водойму в с. Радомишель. На водоймі були в 8:30, рибалили на першому ставку від дороги. Я рибалив на махову поплавкову вудочку. З початку рибалки кльов був недуже активний, пік кльову був з 14 до 16:30. Клювали постійно карасики розміром на лодонь, за наживку використовували черв'яки та опариш. Також на даній водоймі відбулося моє знайомство з шалено -навіженою рибкою синявка (Гірчак звичайний) яка постійно тягнула поплавок на дно і збивала наживку а сама розміром 3-5 см. В 17:30 ми вже почали збиратися додом, результат на фото.

Вложения:

• P8270003.jpg
      P8270003.jpg
      Размер файла:
      277,3 КБ
      Просмотров:
      356
    • P8270012.jpg
      P8270012.jpg
      Размер файла:
      194,6 КБ
      Просмотров:
      360
    • P8270014.jpg
      P8270014.jpg
      Размер файла:
      155,3 КБ
      Просмотров:
      355
    • P8270017.jpg
      P8270017.jpg
      Размер файла:
      199,4 КБ
      Просмотров:
      358
    • P8270022.jpg
      P8270022.jpg
      Размер файла:
      140,8 КБ
      Просмотров:
      503
    • P8270023.jpg
      P8270023.jpg
      Размер файла:
      215,3 КБ
      Просмотров:
      380
    • Нравится Нравится x 9
  6.  
    Андрій26

Андрій26 Рыболов

Рейтинг:
    20
    Всім привіт. Вирішили з другом, половити карасика, порадили в с. Радомишль( третій став) , вот і поїхали туди, приїхали близько 7-ої години, нас зразу зустрів збирач грн., і попередив, "- що став спускався, наврядчи щось зловите, хіба погратись з карасіком і взагалі я вже недаю ловити тут , але як сьогодні вербна неділя, то вам дозволю, і без оплати( хоч поруч стояла вивіска що рибалка кощтує 50грн.), Ловили на червяк(поплавочною), а також на пружину, результат на фото. Близько 11год почався дощ, і ми вирішили змотатись. Впринципі рибалкою задоволені.

Вложения:

• CkgI6SiOQvc.jpg
      CkgI6SiOQvc.jpg
      Размер файла:
      71 КБ
      Просмотров:
      290
    • zcp-5WZJvVo.jpg
      zcp-5WZJvVo.jpg
      Размер файла:
      61,3 КБ
      Просмотров:
      364
    • tOyRJm_Zl3o.jpg
      tOyRJm_Zl3o.jpg
      Размер файла:
      67,5 КБ
      Просмотров:
      344
    • X6YoiOpTZzY.jpg
      X6YoiOpTZzY.jpg
      Размер файла:
      65,6 КБ
      Просмотров:
      348
    • ovBVkun3338.jpg
      ovBVkun3338.jpg
      Размер файла:
      74,9 КБ
      Просмотров:
      366
    • OaW2BgbaG4A.jpg
      OaW2BgbaG4A.jpg
      Размер файла:
      72,9 КБ
      Просмотров:
      346
    • Нравится Нравится x 7
    • Информативно Информативно x 1
  7.  
    Андрій26

Андрій26 Рыболов

Рейтинг:
    20
    всім привіт, знову поїхав на той самий ставок, результат нажаль не той, поперше на поплавок нічого зовісім, десять карасиків на пружину тільки. Оплату ніхто незбирав, що і радує.

• Нравится Нравится x 1

Поделиться этой страницей