1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Фото браконьеров

Тема в разделе 'Борьба с браконьерством', создана пользователем Акула, 27 июн 2008.

 1. sas1366

  sas1366 Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  11
  Возраст:

  29 червня 2018 року близько 04.40 на ставку поблизу с. Вікентіївка Липовецького району Вінницької області було помічено двох чоловіків, які перебували у човні на воді та витягали рибацькі сіті. Коли ми з товаришем прибули до них (іти потрібно було на інший берег, хто місцевий той може уявити, скільки часу потрібно було витратити на подолання дистанції з берега зі сторони с. Вікентіївка), дані браконьєри (саме так їх потрібно називати) вже погрузили човен і сітки до автомобіля (напевно і пійману незаконно рибу, її ми не побачили), на запитання, чому вони ловили забороненим способом, один з чоловіків сказав, що просто перевіряв ставок і повитягав сітки (нібито наставлені іншими), на мою пропозицію спалити засоби незаконного лову, чоловік відмовив. Викликати спецслужби для документування було безглуздим (замало було доказів). Після цього вони поїхали.
  І ще є той факт, що не один раз місцеві рибалки розповідали, що бачили даний автомобіль на березі та людей які ставили а потім знімали сітки, ба навіть більше – дані нелюди використовували електровудочки!!! (І НІХТО не зробив їм зауваження!!!) Прошу вибачення за неякісну зйомку та звук, ми просто приїхали порибалити і не готувались до таких подій.

  Прошу зробити РЕПОСТ даного запису. Чесні рибалки мають знати, чому при будь-якому атмосферному тиску не клює, а інші - чому не зможуть показати своїм дітям, як ловиться карась на червяка, "як у дитинстві"!!!
   
  • Нравится Нравится x 3

 2. Дед Петрович

  Дед Петрович Рыболов

  Сообщения:
  47
  Симпатии:
  23
  Адрес:
  Днепр.
  Возраст:
  54
  шось вони не дуже вас злякались. треба було хоть колеса поколоть.
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  • Информативно Информативно x 1
 3. sas1366

  sas1366 Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  11
  Возраст:
  Це типу їхній ставок, зробили дамбу, перегородили річку...і роблять що хочуть!
   
 4. fidermen

  fidermen Рыболов

  Сообщения:
  344
  Симпатии:
  787
  Адрес:
  г.Знаменка Кировоградская-обл
  Возраст:
  49
  sas1366, Значит есть хорошая крыша на верху, если дали добро на то чтобы перегородить реку и браконьерить
   
  • Нравится Нравится x 1