ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Щука мало активна, я в понеділок рибачив на оз.Лісному на трьох чоловік (по 5 жерлиць) одна щука 500-600 грам. Всього два вистріла з самого ранку.

• Нравится Нравится x 6
  2.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Не витримав і я сьогодні (хотілося випробувати всі обновки) пішов на Лугу. Вода дуже висока, але в районі міста в берегах, рибалити заважав дуже сильний вітер який не те що приманку здував, а й мене мало не зніс в річку:) Результатом рибалки стало два обрива джиги :wo_kakaya: завдяки прекрасному шнуру Спайдер 0.1, який і злітати не хоче з катушки, і гнилу траву з дна підняти!:) Погрався різними воблерами,:poplavok: подихав свіжим повітрям, вліз в багнюку, повернувся додому! Життя чудове!::присоединяюсь:

Там де сніг то фото зроблені два дні назад:solnce2:
    Лебедів вже сьогодні небуло!

Вложения:

• SAM_2197.JPG
      SAM_2197.JPG
      Размер файла:
      149,8 КБ
      Просмотров:
      176
    • SAM_2198.JPG
      SAM_2198.JPG
      Размер файла:
      170,3 КБ
      Просмотров:
      165
    • SAM_2186.JPG
      SAM_2186.JPG
      Размер файла:
      90,6 КБ
      Просмотров:
      152
    • SAM_2189.jpg
      SAM_2189.jpg
      Размер файла:
      108,8 КБ
      Просмотров:
      145
    • SAM_2163.jpg
      SAM_2163.jpg
      Размер файла:
      57,3 КБ
      Просмотров:
      150
    • SAM_2180.JPG
      SAM_2180.JPG
      Размер файла:
      101,5 КБ
      Просмотров:
      165
    • Нравится Нравится x 24
  3.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Засумував за річкою,спінінгом не встиг довелося пешньою.Крига тількі під берегом та й та не дуже,Цією зими вже мабуть незамерзне.Зловив одну плотвицю,розмовляв з рибалками,кльов ніякій.

Вложения:

• Нравится Нравится x 16
  4.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Вчора знову вибрався на річку,кригі більше,в деяких місцях навіть перемерзла,виходи з ям.Лунок також побільшало,але рибалок бачив тільки двох,мабуть не ловиться промайнуло в голові.Так воно й вишло.Пробував ловити на блешню,надивився фільмів,нічого крім зілля не вполював.Один раз правда щось зачепив,але ознак життя не було,шкода.

• Нравится Нравится x 8
  5.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Нарешті вдалося вибратись на річку,хоч і після обіду.Рибалок як ніколи,майже всі на плотву,один був зі спінінгом.Рівень води дуже низький,на березі ще крига що залишилась після спаду води.Пройшовся від містка в парку до Риловиці,на останній ямі мав чітку покльовку яку не реалізував.Хвилин 40 бомбив на томуж місті без результату,крім старого пакета,з якого повилазили жаби.Ще один улов на фото,мушля і пару краєвидів.Пробував волкера,ще води не бачив,трохі виходить з проводкою але по течії ,поперек.Проти течії раз через раз ,приманка сподобалась,буду старатись розловити як потепліє і підніметься зілля.

Вложения:

• P3130456.jpg
      P3130456.jpg
      Размер файла:
      148,9 КБ
      Просмотров:
      117
    • P3130457.jpg
      P3130457.jpg
      Размер файла:
      72,8 КБ
      Просмотров:
      123
    • P3130458.jpg
      P3130458.jpg
      Размер файла:
      288,2 КБ
      Просмотров:
      122
    • Нравится Нравится x 17
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Був сьогодні на Лузі в р-н с Тростянка з 13.00 до 17.30. Повний 0, ( не рахуючи дві плотви і густери виловлені на спіннінг, які були заплутані в екран виловлений теж на спінінг:) ) але коли тільки приїхав то були рибалки які не погано відловились до обіда, В одного було біля 10 щук біля 1кг.А в іншого забагрений Лящ біля 2 кг.та 2 щуки. з обіду вони теж нічого не зловили. Одне радує Прийшов Егерь ( лісник ) витягнув і знищив 3 сітки по 20 м. Фотоаппарат забув вдома, але і фотографувати не було що!

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    А я ще на річці не був, і щастить мені як тому потопельнику - запланував риболовлю на вихідні, і попадаю саме на зміну погоди з похолоданням і снігом))) Але може й на краще...щука зараз з ікрою, менше риби загублю.

Уперше чую про крупного ляща в Лузі!!!

• Нравится Нравится x 3
  8.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Колись теж майже забагрив не відомо кого,на рівномірній проводці добрячий стук,підсік,пусто.Коли вийняв,дивлюсь а на гачку луска сантиметрів 1.5 в діаметрі,або лящ або карп,місце вихід з ями.А що до погоди,менше рибалок буде,бо як сонце закинути нема де.

• Нравится Нравится x 3
  9.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Я сам би не повірив як би не бачив на свої очі, хвіст стирчав з рюбзака, аж задумався з фідером літом посидіти:)

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Про ляща один приятель ось таку історію повідав. Мовляв лящ має у своїй поведінці деяку чудернацьку атаку на малька - перевертається тілом паралельно дну і давить малька. У мене не раз бувало, що лящ також багриться, хоч перед цим також відчуваю чітку покльовку. Часто він багриться саме в районі живота. Ось і міркую, що, можливо, у цій поведінці ляща і є певна доля правди.

• Нравится Нравится x 10

Поделиться этой страницей