ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Вчора з пів сьомого до дев'яти,не бачив ні клювань ні виходів,ні окунців ні головнів,ні на МКДЖ ні на воблери,зато скупнувся в вечері,правда і комарів покормив.:D

• Нравится Нравится x 11
  2.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сьогодні вибрався зранку на річку з спінінгом – щоб не втрачати кваліфікацію)))
    Погода зранку була супер, похмуро, ледь відчутний вітерець, часом накрапав дощ – типово щуча.
    Пройшов від старої греблі на Білих берегах до міського пляжу. Рівень води високий, і напевно з такими дощами прибуватиме ще. Але вода прозора і чиста. Зілля багато, як і завжди в цю пору.
    Саме, на обловлюванні прибережних «вікон» у зіллі я і зосередився. Тут поза конкуренцією Rapala Minnow spoon, реальний позашляховик. Де було чистіше – кидав воблери, і силікон (це рідко де вдавалося).
    Без жодного клювання дійшов я до місцини напроти стадіону ЗОШ№1. Тут біля берега – густа ковдра з латаття, ряски; є і корчики нанесені течією. Коливалка йде по рясці немов глісер, по дорозі провалюючись в крихітні віконця між лататтям. Раптом в такому віконці вода немов закипіла, розбризкуючи ряску. Ага, ось ти де! Роблю другий закид, заводжу блешню у віконце – і знову кипить вода. Промазала! А руки аж тремтять, зазняти б такий вихід на відео!...Віконце усього 30-40см, щука не встигла прицілитись. Кидаю ще – ноль. Іду з цього місця далі, через годину вертаюся знову. Роблю обережний закид. Ось вона, красуня! Навіть без поляроїдів видно щуку, грамів на 700. Вона йде за коливалкою, і – відвертає. Ще кидаю – ноль. Знаю, що пресувати точку далі безперспективно. Місце я запам’ятав, може коли заскочу за нею. Нікуди вона не дінеться. Сіткарі туди не сунуться, жоден воблер або силікон також не пройде. Рибу я не зловив, але кайф отримав чудовий, спостерігаючи за її повадками.
    …На чистіших ділянках, і в руслі – повний ноль, бачив сплески лише в зіллі під берегом. Очевидно, щука пасивна, незважаючи на сприятливу погоду

• Нравится Нравится x 11
  3.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Тільки що прийшов з річки. Їздив в Устилуг. Вчора кум приїхав з Австрії і я вручив йому його перший спінінг і два воблера (усамі датсу 80 який він повісив на вербі:)) і Крек Джек. Я полював за окунем з Крек Джеком від Понтуна, а кум хотів впіймати щуку, після того як він обірвав Усамі я вчепив йому Сальмо Стінг який в мене довго вілявся, так як не влазив в жодну коробку (11см) і він на моє здивування виловлює свою першу рибу на спінінг. окунь (грам на 200-250) (цього окуня не зрозумієш, що йому треба:))
    Я ж мав лише слабкий удар 100 грамової швайки, під самим берегом.

Вложения:

• SAM_2766.JPG
      SAM_2766.JPG
      Размер файла:
      161,8 КБ
      Просмотров:
      103
    • SAM_2767.JPG
      SAM_2767.JPG
      Размер файла:
      136,3 КБ
      Просмотров:
      104
    • SAM_2769.JPG
      SAM_2769.JPG
      Размер файла:
      211,9 КБ
      Просмотров:
      1.503
    • Нравится Нравится x 20
  4.  
    Oldest

Oldest Рыболов

Рейтинг:
    1.250
    Систематичні звіти земляків, які юзають Лугу чуть не щодня, надихнули і мене закинути спін у рідну річку... Не робив цього вже певно років 8 (!!!)
    З 1 липня активно опановую джеркову ловлю, тому нічого крім цього крупноколіберного обладнання не брав (щоб соблазку не було). З 5 до 7:30 рибалив на згині вниз за течією від Пятиднівського мосту (повертати направо за скотним двором і до обриву) - заробив штук пять зрелещних виходів і взяв одну зубасту, яка потянула на 1,352кг. Слайдери використовув виключно плаваючі - висока трава.
    Радує, що є ще риба в нашій річці! Жодної сітки чи ішого д...ма не виловив, що також безмежно тішить.

Вложения:

• jerk1.jpg
      jerk1.jpg
      Размер файла:
      186,2 КБ
      Просмотров:
      153
    • Нравится Нравится x 26
  5.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    В п'ятницю після роботи вийшов на пляж,ні воблеркі ні МКДЖрезультату не дали,було ще пару рибаків.Ловили на вудкі,і спінінгіст на човні.Заробив під мостом вихід окунців-зовсім дрібних і забагрив гірчака.

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
  6.  
    Oldest

Oldest Рыболов

Рейтинг:
    1.250
    Луга починає мені все більше і більше подобатися! Сьогодні з 5:20 до 7:30 вверх за течією від залізничного мосту у с. Пятидні пройшов кілометр і назад. Джерк як і раніше - РУЛИТЬ! Виходів та промахів навіть збився лічити, а взяв дві красуні: одна 1,886, друга - рівно 1.500! Одну не витащів - завела в зіляччя і, видно, повісила один гачок джерка на траву, а з другого злетіла.

Вложения:

• 03082011245.jpg
      03082011245.jpg
      Размер файла:
      476,8 КБ
      Просмотров:
      139
    • Нравится Нравится x 18
  7.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Вчора вийшов після роботи на пляж,нічого не зловив,мав клювання на самому пляжі,спочатку подумав зачеп-не було там такого."Зачеп рази зо три смикнувся і зійшов,щось прогонисте-не розгледів,десь до пів кіло.Вода піднялась на сантиметрів 20,і каламутна.Мабудь розловив камвіона

• Нравится Нравится x 9
  8.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    сёдня тоже был на речке в районе первой школы и старой плотины
    первый раз вижу чтоб столько воды было в речке
    поклёвок не видел
    было бы прикольно если бы такой уровень воды был всегда)хоть на речку похоже стало

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
  10.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Я б рвонув, але мене чекає Світязь, їдемо родиною на тиждень)) Потім відпишусь що і як

Поделиться этой страницей