р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

  1. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Сьогодні знову ловив зранку. Знову 2 щучки, трохи менші: 500 та 900 грамів. Меншу випустив, більшу забрав. Чудовий ранок на річці))
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 8

  2. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Сьогодні з 15:30 до 19:30 ходив на розвідку на Лугу,хоча ні нащо особливо не надіявся бо цілий день сонце пекло.Ловив виключно на живця,купив на базарі перед рибалкою карасиків,правда не дуже малих,сантиметрів по 12-15,шо і підвело.Ловив від Зарічанського мосту і за Словянський міст з пів кілометра,на річці активності майже не бачив,маю на увазі сплески.Але перед пляжем на повороті під самим берегом клюнула щука,правда гачок зацепився за комиш разом з нею,я тільки бачив як вона з хвилину бовталася на поверхні у всій красі,ну і зійшла,ну і відразу вдалося відірвати з того комишу і мій гачок,на вигляд риба мала близько кілограму.Через пів години ще покльовка біля Словянського мосту,дістав,карандаш грам 300-400,і ще одна була покльовка тут же,але мене поряд не було бо поставив жерлицю.Фото не робив бо не мав чим,але і на таку рибалку не надіявся,тож задоволений.Зілля ще гниє і ще не осіло як слід,минулої осені у цей час вже було набагато чистіше
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2
  3. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Ходив на Лугу минулого четверга і сьогодн як завжди на живцяі-по нулям,от тільки в четверг мав за день эдину покльовку ввечері але зійшла під берегом сантиметрах в 50,і при самій поверхні.Клюнула біля зілля і потягнула в саму його гущу,тож я підсікав відразу,того мабудь і зійшла,хоча трохи поборовся з нею,на вигляд мала не менше кілограму.Але більш нема чим похвастатись,ловив і на поплавчанку і на донку з живцьом,і на жерлиці,які також ставив на дно і нуль,навіть покльовочки не було,пробував і на ямах,на входах-виходах,і на мілині-на перекатах,і на пляжах,НУЛЬ,хоча бачив спінінгістів то один зловив дві невеличкі,бачив де-не-де рідкі сплески,тож щука не вимерла.В четвер на одній ямі забув жерлицю,взагалі забув,сьогодні знайшов,живець бадьорий,не покусаний,місце чисте біля водоростей,вихід з ями,сьогодні там бачив добрі сплески,тож і щука там крутилась і не погана.Отож не розумію чи це мені шось не фартить,чи може то слід переходити в ті райони де більші ями,може більшість риби вже переходить на глибші ями?Бо я ловлю все в районі міста,від першої школи і трохи не доходячи до інтернату.Може в сторону Зимного чи в сторону Устилугу треба йти,де серйозніші ями?
     
    • Информативно Информативно x 1
  4. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Вчора був на Лузі в районі мосту,як повертати на Шистов.Хотів спробувати спіймати щуку покрупніш,бо звичайний розмір мого улову рідко більше кілограма.Вітер в полі був такий шо удочку важко було тримати,а закидав снасть з живцем між поривами вітру.Весь берег в тому районі заріс густою і широкою стіною комишу,прямо таки джунглі,але всюди дуже добре протоптані доріжки,шо дуже радувало бо інакше довелось би їхати додому.Спочатку ішов від мосту в сторону інтернату не доходячи до плотини,місця на щуку візуально-бомба,але щуці то було по барабану,ловив на донку і поплавчанку,якою також обловлював глибину.Зловив одну щучку грам на триста не більше,вирішив повернутись назад і піти від мосту в сторону монастиря.У відрі лишалось два живця,плотвички,трохи більші за долоню,вони мені і поплавок топили.На першому поворті,заробив другу покльовку,боротьба менше 10-ти секунд і БІЛЯ берегу на коврику з ряски і не осівшого латаття щука зривається з крючка,але лежить і не тріпається,я на емоціях рвонув за нею,по пояс в вліз в воду, схватив її,але тут і вона "проснулась",вискочила з рук,впала знов на зілля але не встигла пірнути під нього,я її моментально схватив вдруге,двома руками за "шию",після цього вона притихла,коротше дістав її.Фото не робив бо не маю чим,і не важив,але візуально на два кілограма,як і та шо є на фото вище,я б сказав одна в одну.Більше нічого не зловив,та й на тому задоволений,бо то друга моя щука такого розміру,для мене то крупняк,хоча розумію шо то тільки для мене.По дорозі в сторону монастиря провідав з останньою плотвичкою ше три ями,живець довго був "живий",певно через свій розмір.Ямища там КОНКРЕТНІ,в метрі від самого берегу на одній було 5 метрів глибини.Але вже темніло і я забрався додому.Ото таке...
     
    • Нравится Нравится x 7
  5. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Був сьогодні знов на Лузі,в районі як від мосту при повороті на Шистов і до монастиря.Мав з собою кілограм карасів в якості живця,яких купив на базарі.Пасмурна погода з ранку,без опадів,зовсім без вітру,правда в день вийшло сонце,але не дуже пекло.В цілому погода супер.По ходу відкривав для себе нові місця,бо там я ніколи не ходив.Багато глибоких широких ям.Але щуці то все було по барабану,не клювала.Ловив як завжди на поплавчанку і на донку на живця.Донку ставив переважно на вході чи виході з ями,ближче до "свого" берега,інколи кидав на середину ями,інколи під протилежний берег також при вході чи виході.Поплавочною обловлював цікаві для свого ока місця,всякі віконця,заплави і т.д.В цілому на кожній ямі думаю був не більше 40-50 хвилин,шоб більше обловити.І взагалі ненавиджу сидіти і чекати годинами як багато хто робить.Переважно розраховую на миттєву покльовку після закиду снасті.Лише під вечір заробив єдину покльовку за цілий день.Взяла на ямі під самим берегом в "заплавці" із зілля,на поплавочку,глибина стояла 60-70см.Взяла цікаво,як тільки закинув живця то біля поплавка під ряскою за якісь секунди розійшлась хвиля,сам поплавок зовсім не топлячись різко "завмер",живець мав би грати.Я в той момент зрозумів шо там щука але чекав шо вона втопить поплавка і "піде".Не підсікаючи почав виймати бо подумав шо промазала чи взагалі злякалась.Але не вгадав,вона надійно взяла живця,секунди боротьби і витягую її на "коврик" з ряски і латаття...бздинь і кабздєц...обривається разом з крючками і поводком і шматочком лєскі,тільки поплавок лишився.Лєска б то витримала,але коли провірив то побачив шо вона багато де подушена і потерта,а тільки не давно міняв.Певне в такому місці і лопнула.Щука була дуже не погана,бачив її повністю,на вигляд думаю 1.5-2кг,ближче до двох.Шкода саму рибу,бо скоріш за все здохне з двома трійниками і поводком в роті.Нічого більше не було.Трохи ше побув через ємоціїі поїхав додому
     
    • Нравится Нравится x 4
  6. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Сьогодні був на Лузі,ходив на вже вподобаних ямах перед Зимнівським монастирем,ловив на живця,на карася,двома донками. Бачив дві щуки під самим берегом на мілководді на вигляд далеко за півкіло були точно,це всіяло надію шо риба хоча б є,а то останнім тижнем від знайомих рибаків не було чути шоб хтось хоча б щось зловив.Нема шо розказувати але одненьку на початку рибалки взяв,грам на 700,взяла посередині ями,під протилежним берегом,більше клювак не було,а ловив десь з 8:30 до 13:30.
     
    • Нравится Нравится x 4
    • Информативно Информативно x 1
  7. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Сьогодні вперше у цьому році вийшов на річку. Відкриття сезону відбулося. Зловив щучку на мілині, ще один удар не реалізований. Попри дощ, гуляти було приємно. Весна!
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 9
  8. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Сьогодні декілька годин був з батьком на Лузі,я ловив щуку на живця,батько білу рибу,ловив на тісто,манку і опариш. Погода не дуже,дощ,вітер холодний,але досить успішно клювала риба.Щуку не важив,не маю чим, але на вигляд менше кілограма,думаю грам 700-800 плюс-мінус,плотва дуже не погана,але ще нереститься,з ікрою.
    IMG_6394.JPG IMG_6395.JPG
     
    • Нравится Нравится x 12
  9. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Схід сонця над Лугою. Відкрив сезон по білій рибі!
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 13
  10. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Був сьогодні на Лузі,риболовів майже не було,хоча і вихідний день,видно вони знали......
    Кльову за 6 годин так і не бачив,спіймав лише три верховодки на опариша,в якості живця.Щучої покльовки також не бачив,сплесків на воді за цей час бачив лише три,але шось не мале,в воді риби також майже не бачив,лише деякі поодинокі плавали,ну а мальок не рахуэться.
    Одне порадувало по рибалці коли взявся пробувати ловити своїми воблерами,мав одну атаку невеликої щучки на воблер кислотного кольору,все було на моїх очах,вискочила з прибережного зілля і вдарила приманку.Та цікаво було не побачити покльовку,а взагалі ловити на составні приманки,було просто цікаво гратись,тепер кріпне бажання половити взагалі без щуковки на живця,а лише самими воблерами.
     
    • Нравится Нравится x 2
    • Информативно Информативно x 1