ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    Был и я на зимней рыбалочке на луге)
    поехали после 15 с Сегёгой Semenuik.там были ещё хлопци,у них по мелкощучке(но они с самого утра).ну показали мне как дёргать и я дёргал,дёргал потом ещё дёргал и нифига.два раза думал что что-то есть но то так и осталось загадкой.потом Серый всё-таки вымучил крокодила,но он её утопил(чтоб оставить маточное поголовье щуки:bm:) за что ему уважуха!
    потом стемнело и мы чухнули)
    отаке)
    Серый спасибо за рыбалку)
    но кажись зимняя рыбалка,не моё)
    хотя хз,может то просто нада на клёв попасть тогда и палкой не отгонишь:bm:

Вложения:

• Нравится Нравится x 17
  2.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Ваня, тебе надо просто на клев попасть, и тогда на зимнюю рыбалку подсядешь 100%
    ...Но начинать осваивать зимнюю ловлю лучше все же с мормышки ИМХО. Балансиры и блесны это посложнее...здесь не всякая приманка заработает да и техника посложнее. Хотя и трофей может быть увесистый...

• Нравится Нравится x 9
  3.  
    Женя 777

Женя 777 Рыболов

Рейтинг:
    1.309
    100% просто треба попасти на кльов.

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    ДЯКУЮ Вані за компанію! Мені рибалка сподобалась, хоч і кльову не було завсім, Не клювала ні щука ні плотва, ні окунь на блешні. Я ж ловив на балансир, :wo_kakaya: спрацював перевірений одноокий Спайдер. А цікавим відкриттям столо те що: (зі слів Андрія Купіри) прийшов мужик, при абсолютному безкльовї зразу хапнув гарного горбача, через трох ще одного, потім він мав зріз. Коли Андрій до нього підійшов, то побачив шо той ловить на Нідл від Бейт Бріз на 5ти грамовому шарнірі :bm:
    До речі лід вже місцями 30-40 см.

• Нравится Нравится x 9
  5.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    Серый,я посмотрел протокол с Буга,и нашёл как зовут того пацана:
    Зинчук Виталий)

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    За блёсны не скажу, а вот балансиром как по мне проще ловить чем мормышкой, там просто надо вкурить игру балансира, и понимать что он должен делать! ИМХО. Хоть на мормыхо тож прикольная тема :)

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Да це вже хто до чого звик і вкого яка натура)))
    Але щодо новачків, то логіка проста - щоб підсісти на зимову рибалку, треба побачити багато клювань і піймати азарт, а побачити багато клювань ІМХО легше з мормишкою ніж з блешнею)) Хоча, на блешню чи балансір є шанс влупити крупного окуня, щуку, судака.
    До речі, як на Лузі з мормишками, пробував? Я маю лише озерний досвід, цікаво як воно на течії

• Нравится Нравится x 5
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Я ні, але бачив як сьогодні місцеві ловили на безмотилку, в улові окунь "зачьотний" 100-150 гр. Бачив як на "мракобеса" ловлять гарну ладошечну плотву (15-20 шт пів 5л. відра). Я ж на балансир сьогодні з колегою не бачив навіть і покльовки. (ловили на новій для себе ямі)

• Нравится Нравится x 8
  9.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Ти надихнув своїм питанням мене спробувати :) Сьогодні мав вільну годинку і вирушив з товаришем до нас на стару плотіну (від мене через дорогу :)) ловили на мотиля, з першої проводки я вже зрозумів чому ніхто на річці на мотиля не ловить, просто колючка не дає мормищці впасти, :wo_kakaya: просто бєшані покльовки в руку, але не засікається. Але одного кокунця все таки зловив. В колеги результат аналогічний. За годину один окунь, ні туди я більш не піду :злой:
    П.С. По приїзду додому пожалкував, що з Миколою не поїхав на Лісне :стыдно:
    SAM_3570.JPG SAM_3571.JPG SAM_3573.JPG

• Нравится Нравится x 11
  10.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Не журись, це також досвід. На майбутнє знатимеш специфіку річки. Про колючку я вже забув, не попадалася давненько. Але там де гніздиться то повна ж...А скажи-но, як там з глибинами?

• Нравится Нравится x 3

Поделиться этой страницей