р.Устя

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Андрей-SATIV, 4 окт 2008.

  1. Андрей-SATIV

    Андрей-SATIV Отключено за неуплату

    Сообщения:
    39
    Симпатии:
    386
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    Риболовля на Усті.

    Добавлено через 15 минут
    Своривши нову тему буду намагатися підкидати побільше я думаю знайомих всім фото р.Устя.Неділю тому вперше пішов на Устю в цьому році зі спінінгом.Прийшов близько 15.00.Я починаю ловити завжди за останнім великим мостом там де закінчуються бітонні береги,і аж майже до самого Басівкута.Пройшовся метрів 50 і побачив що ні затоплених дерев ні машини затопленої я побачити неможу:)Мабуть бо їх хтось витягнув.Натоптано по березі було пристойно а тому зрозуміло що всежтаки я не один ловлю рибу тут:)Покидавши на місці затоплених дерев хвилин з 10 відчув непоганий удар і витягнув окуня грамів на 100(Для усті і це непогано.Ловив на найменше Копіто прозоре з червоною спинкою.Ще через хвилин 5 знову удар але вже недалеко від мене і я піднявши спінінг витягнув такогож,через пару закидів ще такийже окунь!Три окуні десь за хвилин 10 і далі облазивши ледь не до темряви нічого так і не зловив.

    Вчора рибалка була менш вдалою.Витягнув на томуж місці одного недомірочного окуня ,обірвав декілька віброхвостів ,та підципив сітку трохи далі поломаного залізного моста.Дивуюсь як вдалося підтягнути на жилці 0.2 і схопити рукою.Сітка стара як світ!Мабуть закінули і забули!Через всю річку майже !В ній було 2 мертвих плотви.Витягнув повністю викинув на берег от такі от справи!
    Фото с технічних причин виложу на днях!

    Ось фото с першої рибалкі.:Dправда смішнуваті ну які є.:gi-gi:Завтра (в неділю) після роботи збираюсь ще.Якщо буде про що писати напишу:)
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 23

  2. Bodia

    Bodia гость Временно заблокирован

    А як справи з мнюхом, тобто налимом в р. УСТЯ живу в селі Грабів досить довго намагаюсь його впіймати і не вдається, млже його тут нема або дуже мало.
     
    • Нравится Нравится x 5
  3. Андрей-SATIV

    Андрей-SATIV Отключено за неуплату

    Сообщения:
    39
    Симпатии:
    386
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    !

    В Усті можливо колись і був але точно не зараз!:)Не разу не бачив!Крім окуня і судака яких сам ловив бачив ще один раз щучку а також карася,плотву і лина!Причом найбільшого бачив як упіймали на сітку десь близько 1.5!Ось такі от пироги:)
     
    • Нравится Нравится x 8
  4. ВикторGVS

    ВикторGVS гость Временно заблокирован

    Ще є карп і лящ. Миньок в межах Рівного і нижче навряд чи є з урахуванням відносно теплої води в Усті.
     
    • Нравится Нравится x 5
  5. Bodia

    Bodia гость Временно заблокирован

    на даний момент вода не надто тепла, а влітку і справді добряче прогріваеться

    Добавлено через 2 минуты
    а в"юнів вудкою хтось ловить, чи тут тільки кошиками

    Добавлено через 8 минут
    Хочется чогось екзотичного половити, а то карасі вже задовбали, та вони вже залягли на ями. Я сам раніше жив на Прикарпатті м.Коломия, там річка Прут гірська дуже відрізняється від місцевих, як характером так і рибою.
     
    • Нравится Нравится x 4
  6. Bodia

    Bodia гость Временно заблокирован

    Вчора був на рибалці на Усті

    приїхав десь ьлизько 3-ї години ловив на виповзка не буложодної покльовки навіть верхоплавки не було видно, таке враженння,що пройшлися електрики. Минулої неділі хоч щось поклоьвувало правда не дуже велике але хоча б окунця грам 150 упіймав
     
    • Нравится Нравится x 10
  7. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    12.04.09Вирiшив трохи прогуляться приблизно 15 година на водоймi. Погода не радувала, але i в дома набридло сидiти. Був спочатку на р.Горинi але бiльш результативно вишло на р.Устi, тому i написав в цьому роздiлi, все це вiдiбувалось вiдповiдно в районi Оржева. На Горинi активнiсть риби була мiнiмальна, жодного удару не було. По словам деяких знайомих колег те саме, тiльки у одного був сход не поганого екземпляра на вертушку. Вирiшив перейти на р.Устю, так як там э не поганi мiсця(при високiй водi) i якраз хижак там пасеця в цей час. Було зодва не поганих не реалiзованих ударчика, у знайомого тоже два удара, але один вдалий, щучка грам 800. Вирiшив по тестува воблер який був подарений 15,03,09 на зустрiчi, iгрою був дуже задоволений. Але при другому забросi в одне i те саме мiсце зловив зацеп(трохи крепше притопив) при пiдтягуванi побачи сiтку:злой::censored::censored::censored: Була надiя що витягну, отримав обрив. Згадав що в дома валявся трофейний "драч" без дiла(рокiв 15 назад зняв з "перемьота") взяв жилку 1мм. Попав якраз в те мiсце де мiй воб застряв, сетка в повнiй не пригодностi лежала на березi. Крiм воба витягнув окуня гр600, два ляща гр300,500 i карась 300гр. Останiй був ще живий то випустив. Хижак починаэ активнiше полувати пiсля нересту, пора ловить момент:somyara:
     
    • Нравится Нравится x 27
  8. Bodia

    Bodia гость Временно заблокирован

    був на Усті ловив поплавчанкою на опариша ловилась переважно верхоплавка у великих кількостях. Але порадувало те, що частенько попадалась непогана плотва що раніше бувало рідко також було декілька невеликих кленів(випущено на волю) кленя взагалі вперше впіймав на цій річці. мабудь давно не було електриків на річці, що сильно порадувало.Правда бобри повалили дерево в одному дуже хорошому місці, де я частенько ловив і воно стало непригодним це трохи засмутило, але загалом таке враження, що річка ожила
     
    • Нравится Нравится x 22
  9. Андрей-SATIV

    Андрей-SATIV Отключено за неуплату

    Сообщения:
    39
    Симпатии:
    386
    Адрес:
    Ровно
    Возраст:
    Рибалка на Усті 06.07.09

    Сьогодні був на Усті з 6-10 ранку...Ловив на спінінг в районі між останнім великим мостом та Басівкутом.Спочатку пробував на маленьке Копито...Десь через годину поставив Меппс Кмет "0".Одразуж зловив окуня десь на мізинець...Десь о 7.30 ранку кидав біля латаття неподалік від поломаного металічного мосту...За 5 хвилин витягнув двох окунів грам по 200.Походив ще але вже навіть без ударів.Бачив чоловіка який ловив на поплавчанку на мастирку в лататті непоганих карасів,плотву,здається навіть був линок.Прикормлював також чимось.От і все...На днях піду знову....
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 25
  10. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    Прошёлся я по Усте до роботы:
    В 7-30 встретил киевлянина Саню (Поручик) на въезде в Ровно - он завез семью к теще в Костополь и решил со мной встретиться и пообщаться/порыбачить на обратной дороге на Киев...

    Начали от стадиона на Набережной и постепенно дошли до "Венеции". Погода не способствовала ловле на миниприманки - ветер (думаю порывы были до 12-13 м/с), в кепке ухи мерзнут — немного не так себе представлял это мероприятие...
    Точно поклевка была только одна на желтый твистер с 2 гр. головкой, было еще 2 чего-то похожего на клевание (но не уверен).
    А вообще прикольно тут — надо будет при более хорошей погоде еще попробовать до работы или после :)...
    Народу с поплавчанками хватает, не присматривался и видимо поэтому и не видал, что б кто-то что-то вытащил...
     
    • Нравится Нравится x 21